Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Streetwear topik

Hozzászólások

(#1) K1nG HuNp


K1nG HuNp
őstag

Hasonló topik hiányában gondoltam megnyitom én. Biztosan akad itt is egy-két olyan fiatal arc akit érdekel, hogy hogyan öltözködik, viszont ha ruhavásárlásról van szó akkor nem a westendi Zarába és Pull&Bear-be fut. Aki itt kommentel az úgyis tudja miről van szó, úgyhogy feleslegesnek érzem megmagyarázni.

Angol nyelvű reddit hasonló témában.

Én a nyári melós pénzemből (17 vagyok :DDD) vásároltam be utoljára, azóta spórolgatok, a téli cuccokat valszeg a szallagavatós zséből fogom beszerezni.

Egy Carhartt dzseki és egy 11-es Jordan van jelenleg célkeresztben.

(raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

(#2) K1nG HuNp válasza K1nG HuNp (#1) üzenetére


K1nG HuNp
őstag

2 Carhartt pulcsi és 2 póló jött össze, legközelebb karácsony környékén fogok vásárolni szerintem, addig spórolok arra a kabátra. :)

(raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

(#3) Eliot Anders válasza K1nG HuNp (#2) üzenetére


Eliot Anders
aktív tag

A pólót hol vetted?

(#4) K1nG HuNp válasza Eliot Anders (#3) üzenetére


K1nG HuNp
őstag

Ő lesz az. Minőségre tökéletes, 0 varrási hiba, megszokott carhartt. Méretre slim, én vékony vagyok a 190 cm-mel és 72 kilómmal és már L-es kellett.

Most ingyenes a szallitas, és nekem németországból küldték, 3 munkanapom belül ittvolt az UPS

[ Szerkesztve ]

(raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

(#5) Eliot Anders válasza K1nG HuNp (#4) üzenetére


Eliot Anders
aktív tag

Köszi szépen, kipróbálom őket én is. Itthon még nem nagyon találtam forgalmazót ha meg volt akkor a méretemben nem volt termékük.

(#6) K1nG HuNp válasza Eliot Anders (#5) üzenetére


K1nG HuNp
őstag

BPShopon asszem most is van pár darabjuk, de ritkán jönnek idehaza. Régen volt egy boltjuk Pesten, de az is bezárt már sajna:(

(raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

(#7) Eliot Anders válasza K1nG HuNp (#6) üzenetére


Eliot Anders
aktív tag

Aktrecordsból meg egy munkavédelmi üzletből vettem idáig de amit linkeltél ott legalább van választék. :R

(#8) K1nG HuNp válasza Eliot Anders (#7) üzenetére


K1nG HuNp
őstag

Vigyázz, a Carhartt és a Carhartt WIP nem ugyan az :DDD A carhartt az az eredeti amcsi cég, ők a mai napig munkaruhákkal foglalkoznak. A Carhartt WIP egy europai leanyvallalat akik fiatalokat céloznak meg a darabjaikkal. Az anyagminőség megegyezik, de talán még jobb is a WIP es cuccoknak. A kettők összekeverni nem igazán lehet, a WIP cuccoknak fehér a belső címkéje, és ugye ott a WIP felirat. Amit linkeltem az a hivatalos WIP webshop :)

(raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

(#9) Eliot Anders válasza K1nG HuNp (#8) üzenetére


Eliot Anders
aktív tag

Igen ezt tudtam. ;)

(#10) K1nG HuNp


K1nG HuNp
őstag

Ma szétnéztem a WestEnd BPShopjában. Eléggé silány a felhozatal.. Ugyan azt a 2 designt nyomjak mar 2014 ota :N

(raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

(#11) K1nG HuNp


K1nG HuNp
őstag

Karácsonyra rendeltem egy alap stüssy tee-t, remélem jó minőségű lesz, még sosem volt dolgom stüssyvel :DDD

(raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

(#12) K1nG HuNp


K1nG HuNp
őstag

Kicsit elhanyagoltam a topikot, bár nem mintha tolonganának az emberek.

Mai outfit

North Face West Peak Softshell kabát
Zara ing
Stüssy Blackjack póló
Levi's 519
Vans SK8

[ Szerkesztve ]

(raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

(#13) K1nG HuNp


K1nG HuNp
őstag

Sajnos lemaradtam a palace dropról, így 1 nappal később pedig csak őt tudtam bezsákolni.

Tavasszal szerintem már nem fogok vásárolgatni, spórolok a szeptemberre, az egyetemre.

[ Szerkesztve ]

(raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

(#14) K1nG HuNp


K1nG HuNp
őstag

Helyzetjelentés:

A palace póló megyjött, minőségre 10/10 de a színe élőben elég gány (magának a pólónak, a minta ok)

Közben a mai supreme droppon behúztam egy Chair és egy Cards pólót, mindkettőt feketében.

Ideje leállnom ezzel az egésszel, túl sokat költök :( :N

(raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Streetwear topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.