Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Street lagal racing redline & sims online (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) djsaabe


djsaabe
tag

Helló
Akik szeretik a két játékot és tudnak segiteni a megszerzésükbe/javitásukban irjanak mindenképpen!!

Szal(onna):1.Nekem megvan a street legal és a gond hogy a 3. garázsnál kilép a játék. Mit lehet tennni ??? mit töltsek le honnan ??
2.A street legar redline is megvan az meg amikor a menűből lépek/lépnék be a garázsba újrainditja a számitógépet. Miért ?? mit tegyek ?? mit t öltsek le honnan?? (mellesleg ez másoknak is van igy mert már olvastam hogy van valakinek ilyen de nemkapott rá választ. SEGITSÉÉÉGG !!!!!!
3. a Sims onlinet honnan szerezzem meg ??? Honnan töltsem le ?? az normális hogy 233mb a sims online setupja ??? (mert dc++-on elkezdtem tölteni de azóta se fejezte be mert nincs fent akinek megvan)
kössz a segitséget , tippeket !
De ha nemtudtok segiteni akkor is szóljatok hozzá a témához !!! :O

Lenni Vagy Nem Lenni ?? Ez Itt A Kérdés. | William Shakespeare - Hamlet

(#2) Supr@ válasza djsaabe (#1) üzenetére


Supr@
senior tag

Hali!
A Sl1-ben a garázsban nem szabad több autót tartani, csak 1-et. Engem olyankor vág ki amikor többa van.
A Slrr cd-d akkor hibás:C. Haver átírta rólam és az átírt cdvel nem(ugyanúgy újraindult a gépe), de az eredetivel ment. Próbálkozz másik cd-vel.
Itt egy honlap ami csak sl-er és slrr-el foglalkozik, rengeteg letöltés van.[L]http://xi.dpx.nl/index.php[/L]
A simset nem szeretem.:D

Ja és úgy tudom, hogy a másolt sl-t nem lehet patchelni:(

[Szerkesztve]

(#3) gado válasza djsaabe (#1) üzenetére


gado
tag

1. kérdésedre:Tölts le hozzá valami patch-et, az általában sok gondot megold :)

(#4) djsaabe


djsaabe
tag

hy
Kössz a segitségeket.
Gado milyen patchre gondosz ?? eddig csak redlinehoz találtam de az azokkal is újraindul.
Ja amúgy a street legal redline cd- nincs meg csak levan töltve .bin file-ban és virtuális meghajtóval csinálom de van 2 ilyen meg egytömöritewtt egyikel se jó.
majd próbálkozok még.

Lenni Vagy Nem Lenni ?? Ez Itt A Kérdés. | William Shakespeare - Hamlet

(#5) djsaabe


djsaabe
tag

hy
Kössz a segitségeket.
Gado milyen patchre gondosz ?? eddig csak redlinehoz találtam de az azokkal is újraindul.
Ja amúgy a street legal redline cd- nincs meg csak levan töltve .bin file-ban és virtuális meghajtóval csinálom de van 2 ilyen meg egytömöritewtt egyikel se jó.
majd próbálkozok még.

Lenni Vagy Nem Lenni ?? Ez Itt A Kérdés. | William Shakespeare - Hamlet

(#6) gado válasza djsaabe (#5) üzenetére


gado
tag

[L]http://slc.hsw.hu/info/index2.php?info=patch[/L] Itt vannak Street Legal Redline-hoz is, és Street Legal-hoz is.

(#7) djsaabe


djsaabe
tag

kösz
de ezt ismerem és eddig én nemnagyon találtam 1-hez patceht de átnézem újra

Lenni Vagy Nem Lenni ?? Ez Itt A Kérdés. | William Shakespeare - Hamlet

(#8) djsaabe


djsaabe
tag

kösz
de ezt ismerem és eddig én nemnagyon találtam 1-hez patceht de átnézem újra

Lenni Vagy Nem Lenni ?? Ez Itt A Kérdés. | William Shakespeare - Hamlet

(#9) djsaabe


djsaabe
tag

figyu supr@
használod a dc++-ot ???
Mert akkor a te eredeti redline-od betömörited iso-ba vagy .bin-be és én meg letöltőm és úgy lehet hogy jó lesz.

Lenni Vagy Nem Lenni ?? Ez Itt A Kérdés. | William Shakespeare - Hamlet

(#10) Supr@ válasza djsaabe (#9) üzenetére


Supr@
senior tag

Nem igazán szeretem a dc-t, párszór szívtam már vele. Amit fent linkeltem oldalt ott találsz az egyhez és a kettőhöz is patchet és csomó kiegészítést is.

Mellesleg itt tilos bármi fajta warez tevékenység:B:B:B

[Szerkesztve]

(#11) djsaabe


djsaabe
tag

supr@
léci akedvemért gyere fel dc++-ra hogy letölkthessem az eredeti cd isovagy .bin fájlát vagy amibe összetömörited. vagy z independence szoba vagya a hsw vagy a tesco hub-ba gyere.
Ha megteszed akkor mond meg a neved és én mondom melyik hubba menjél.
oké?? vagy ha feltudnád rani egy site-ra. söööt
nekem volt egy oldalam régen de már nincs meg de a hely méf megvan
megmondom az ftp cimet és a jeszót és felrakahatnád én meg onn letölteném oké-ezért hálás lennék nagyon csak noroton commander kell hozzá www.koocka.atw.hu-ró l szerezhetsz. kösssz irj hogy milesz

Lenni Vagy Nem Lenni ?? Ez Itt A Kérdés. | William Shakespeare - Hamlet

(#12) Supr@ válasza djsaabe (#11) üzenetére


Supr@
senior tag

mél ment

(#13) djsaabe


djsaabe
tag

supr@ ment a válasz

Lenni Vagy Nem Lenni ?? Ez Itt A Kérdés. | William Shakespeare - Hamlet

(#14) Supr@ válasza djsaabe (#13) üzenetére


Supr@
senior tag

ment megint

(#15) djsaabe


djsaabe
tag

Megint ment a válasz
azé jól elevagyunk

Lenni Vagy Nem Lenni ?? Ez Itt A Kérdés. | William Shakespeare - Hamlet

(#16) Supr@ válasza djsaabe (#15) üzenetére


Supr@
senior tag

és megint ment válasz:C

[Szerkesztve]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Street lagal racing redline & sims online (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.