Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Stréber téma

Hozzászólások

(#1) zordmorc


zordmorc
csendes tag

Hello.
Azért irtam mert ez egy mindent kibeszélős téma.
én ugymond a ''stréber'' táborba tartozok egyesek szerint.
Egyáltalán ki találta ki ezt a hülye szót??
Azért mert jók vagyunk valamiben nem kell rögtön fikázni.
Mit gondoltok??

(#2) Drizzt válasza zordmorc (#1) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Az attól függ, hogy tényleg jobb vagy-e, vagy nem azzal éred el. Amúgy meg irigység miatt sok mindenkit szídnak. Ez van. Én is voltam már irigy, rám is voltak már. Van ilyen. Ilyen az emberi természet. Nem kell, hogy ez kiakasszon.

I am having fun staying poor.

(#3) Trak válasza zordmorc (#1) üzenetére


Trak
addikt

Van már egy mindent kibeszélős téma, a neve Off Topik:
[link]

''Mielőtt megszólalsz, gondold végig, szebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele...''

(#4) Remington válasza zordmorc (#1) üzenetére


Remington
őstag

Én azt nem tartom strébernek aki jól tanul de közben élvezi az életet, lóg a haverokkal, stb.
Nálam az a stréber aki egyfolytában csak tanul semmi más nem érdekli csak az ''Jaj mi lesz most 4-est kapok 5-ös helyett''

[Szerkesztve]

https://hardverapro.hu/tag/remington#aprohirdetesei

(#5) -=Lord Tom=-


-=Lord Tom=-
senior tag

Ebből vagy flémtopic, vagy semmi se lesz... :DDD

Strébernek mit neveztek?

Jó tanulókat(kitűnőket) VAGY Tanárok kedvenckéit VAGY akik sokat tanulnak

(#6) zordmorc válasza Drizzt (#2) üzenetére


zordmorc
csendes tag

Jó de amikor már naponta 10-szer minimum a fejedhez vágják,
akkor már idegesítő.
Arra értetem a stéberséget, amikor pl:Panulok tz-re,dogára,
megtudom csinálni a programot vagy adatszerkezetett programozás
orán, 8 emberből csak én.
aztán ezért kapom a szivatást.

(#7) zordmorc válasza -=Lord Tom=- (#5) üzenetére


zordmorc
csendes tag

Akik sokat tanulnak, bár ez minden ember számára mást jelent.

(#8) <MZ/X>


<MZ/X>
őstag

Hagyd rájuk ;)
nem kell ezen sokkot kapni. bárcsak strébernek neveznének engem ;)

Original's never fit - Socket 370

(#9) Pala válasza zordmorc (#6) üzenetére


Pala
veterán

ne törődj vele, szerintem akkor a maradék 7 saját magát járatja le azzal, hogy még úgymond ''nekik áll feljebb'', hogy ők nem tudták megcsinálni, de TE igen:) Csak így adják tudtodra az irigységüket.

(#10) norbiphu válasza zordmorc (#6) üzenetére


norbiphu
senior tag

Szard le, én is ezt teszem. Ha látják, hogy úgyse foglalkozol azzal amit mondanak abbahagyják.

"Hmm," sed teh lolrus. "Maybe we shud go ask Ceiling Cat?"

(#11) zordmorc válasza norbiphu (#10) üzenetére


zordmorc
csendes tag

Általában azt szoktam.

(#12) bagyulajuve válasza -=Lord Tom=- (#5) üzenetére


bagyulajuve
addikt

Nálam az a stréber aki k**** sokat tanul, mindig az 5-ösre gyúr, miközben a tanárnak is nyalizik, nem bulizik, nem szereti a sportot kb ennyi.

Resistencia eterna

(#13) Pala válasza bagyulajuve (#12) üzenetére


Pala
veterán

de sokan ezt úgy fogják fel, mintha ezzel hülyének néznénk a strébereket...szerintem ha nekik jó, azt csinálnak amit szeretnének, attól még nem lesznek sem rosszabbak sem jobbak, hogy nem buliznak vagy nem sportolnak (mindig mindenki azt csinál amit szeret, egészen addig, amíg másnak közvetett vagy közvetlen vagy akármilyen módon nem árt). én azokat ítéltem el inkább, akik leszólják ''szegény'' strébereket:) nincs rá okuk se joguk.a stréber a stréberségével nem árt nekik...csak hát divat belekötni azokba, akik mások mint az átlag (ez is az emberi természet része) :U

[Szerkesztve]

(#14) zordmorc


zordmorc
csendes tag

Pedig általában én is bulizok meg minden,
ráadásul még kitűnő se vagyok.
persze vanak olyanok akik biztatnak:
A legjobb barátok.

(#15) Zomb€€ válasza Pala (#13) üzenetére


Zomb€€
őstag

Ugyan ezen a véleményen vagyok én is.Soha nem bántottam egy o.társamat azért mert stréber volt vagy esetleg buta.Mindenki olyan amilyen.Ja és nálam a stréber azt jelenti hogy -mint ahogy sokan megfogalmazták- no élet,csak tanulás.

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#16) Pala válasza zordmorc (#14) üzenetére


Pala
veterán

na én meg nem is bulizok, meg nem is tanulok túl sokat:)
viszont sakkozok, engem meg néha ezért néznek ''kockának'', de én szarok rá:DDD irigység - mondom én.:) legalább csinálok vmi értelmeset és szórakoztatót, s nem a diszkókban szívom el az agyam.:U

(#17) Pala válasza Zomb€€ (#15) üzenetére


Pala
veterán

no de azért a ''stréber'' gyerkőc is lehet olyan, hogy ő meg szépen ''magában kiközösíti'' a népet, mert ő jobb és ezt ő tudja magáról...ilyen esetben ő sem különb, ha nagyképűsködik vagy lenéz másokat (mert ilyet is ismerek).
És így van: mindenki olyan, amilyen! De mondom, szerintem alapvetően (mivel ilyen faantikus tanulósból azért nincs túl sok) az játszik közre, hogy ''szeretjük'' kritizálni a másságot.

(#18) Pala válasza Pala (#16) üzenetére


Pala
veterán

huh, erről még beugrott valami: igazam volna vajon, ha azt mondanám: most igenis különbnek tarthatom magam azért, mert értelmesebb, kreativitást, számolást, gondolkodást, problémamegoldó készséget fejlesztő hobbit és kikapcsolódást találtam magamnak, ellenben pl azokkal, akiknek az a mindennapos program, hogy elisszák a fél fejüket?(sajna sokaknak ez:U) Nézhetném őket joggal hülyének? Én nem nézem...maguknak ártanak vele főként, abba meg semmi beleszólásom.

(#19) sasa311 válasza zordmorc (#14) üzenetére


sasa311
veterán

A jó tanulót ne keverjük össze a stréberrel :)
Attól, hogy valakinek jó jegyei vannak az =/ a stréberrel. A stréber az, aki a jobb jegyért olyat is megtesz, amit más nem
pl. első padban ül szánt szándékkel 2 centire a tanár orrától (nem azért, mert csak ott volt hely), benyal neki, akár beköpi a társait, hogy jó benyomást tegyen a tanárra....

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#20) Pala válasza sasa311 (#19) üzenetére


Pala
veterán

ehh na igen...az ilyet parasztnak hívják:)

(#21) Zomb€€ válasza Pala (#17) üzenetére


Zomb€€
őstag

Na hát jo,nem ilyenekre gondoltam,hanem akik tényleg a tanulásnak élnek,szerények,nincs semmi életük és a légynek se ártanak.Ilyeneket nem tudnék bántani,ellenben az olyanokat amilyet említettél... ;]

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#22) tuskooo válasza sasa311 (#19) üzenetére


tuskooo
addikt

Ez így van, de mára nagyon összemosódott a két dolog :(

(#23) zordmorc válasza Pala (#17) üzenetére


zordmorc
csendes tag

egyetértek.

(#24) Csimoka válasza sasa311 (#19) üzenetére


Csimoka
tag

Szija!
Én például azért ülök általában elöl, mert messziről nem látom jól a táblát..... :B és ettől még nem vagyok stréber... :P

(#25) Pala


Pala
veterán

a legdurvább kijelentés, amit hallottam az volt: ''aki szemüveges az mind kocka stréber''.. annak se volt sok esze aki mondta (főleg hogy az anyja is szemüveges volt:) )

(#26) tuskooo válasza Csimoka (#24) üzenetére


tuskooo
addikt

Kicsit más előre ülésre gondolt :D

(#27) sasa311 válasza Csimoka (#24) üzenetére


sasa311
veterán

Ugye érzed, hogy én nem erre gondoltam :DDD
Gondolom nem azért ülsz elöl, hogyha a tanár leejti a krétát akkor felpattanhass, és felvedd.. (gáz, de nálunk van ilyen! Nem viccelek!)
Arról nem is beszélve, hogy már úgy benyalt az összes tanárnak, hogy hihetetlen... Állandóan teteti, hogy ő ilyen beteg meg olyan beteg (közbe semmi baja, mikor azt hazudja kórházban volt kivizsgáláson simán lógott, meg dolgozat előtt mindig lelép, hogy ''rosszul van'') aztán be se írják hiányzónak... szánalom :(

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#28) tuskooo válasza sasa311 (#27) üzenetére


tuskooo
addikt

Szóval ez az a stréber, aki még csak nem is tanul...

(#29) Csimoka válasza sasa311 (#27) üzenetére


Csimoka
tag

érzem :DDD , hogy nem erre gondoltál, persze, csak leirtam, hogy ilyen is előfordulhat... :B
én még nem találkoztam ilyen esettel, hogy lepattan a földre a krétáért, stb....de egyszer megnéznék egy ilyet, vagy ehhez hasonló esetet.. :C tuti szétröhögném magam :DDD
de egyébként szerintem sem kell az ilyenekkel foglalkozni.....ha igy érzik jol magukat....

(#30) sasa311 válasza tuskooo (#28) üzenetére


sasa311
veterán

Hát most hogy így belegondolok ja :) Érdekes....
Mert tanulni tényleg nem tanul, viszont keményen benyal. Szinten kb olyanon van, hogy meg kéne buknie, ehelyett megkapja a kegyelem 3-4eseket. Hál' isten 1 tanárnál már betelt a pohár és megbuktatta ;]

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#31) mityku válasza sasa311 (#27) üzenetére


mityku
aktív tag

Jajj de ismerős esetleírások!!! :DDD
Én azt hittem középiskolában látok utoljára ilyeneket, de nem! Főiskolán is előfordul az ilyen kategóriáju ember! Ott viszont aztán tényleg utálják őket! Nem azért mert nekem csak kettesem van, neki meg az átlaga 5,999! ;] Hanem, mert tényleg ez 5-ös helyett csak 4-es lesz, meg az előadó tanárnak/tanárnőnek nyal 1000-rel!

Optimistán bele a reménytelenségbe! ''a légifölény olyan mint a pénz: nem boldogít, de nem árt ha van'' - by: JagdPanther

(#32) tomika válasza Csimoka (#24) üzenetére


tomika
aktív tag

Jaj a régi szép idők! :)) Engem matekon ültettek az első padba, mert tök hülye voltam az egészhez. Aztán azt hitte a tüneményes tanárnőm, hogy a szamárpad-technika hatással lesz rám. :DD De csak rosszabb lett, mert így az összes emberrel össze lettem zárva, akik immunisak voltak a matekra. Egyszóval számít az ''elsőpadbanülés'' oka is... :D
Kréta után ugrálós kispajtások voltak nálunk is dögivel! :) Én szerettem őket, mert igen mókásak voltak! ;]

[Szerkesztve]

(#33) tuskooo válasza tomika (#32) üzenetére


tuskooo
addikt

Egy ilyen krétáért ugrást én is megnéznék :D Nálunk csak azért ugrálnak, hogy kimehessenek krétáért, ha elfogy...büfé, telefonálás meg ilyenek ilyenkor beleférnek...mondjuk őket nem hívnám strébereknek :)

(#34) Pala válasza sasa311 (#30) üzenetére


Pala
veterán

taktikázni próbál a bukás ellen:) kis cheater!!:DDD

(#35) sasa311 válasza Pala (#34) üzenetére


sasa311
veterán

Jaja :DDD
[kárörvendés ON] Gondolta lelógja az érettségi tantárgyaknál azokat az órákat, mikor tételfelelés van, meg dolgozat és mindenféle ritka gagyi kifogással jött...
Legtöbb tanár bevette, de a magyartanár bekeményített, aztán azt mondta, hogy nem érdekli, hogy 2 egész fölött van az átlaga, ő most megbuktatja, ha meg nem jár be mostantól az órákra akkor osztályozóvizsgára fogja küldeni ;] [Kárörvendés OFF]

[Szerkesztve]

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#36) zordmorc


zordmorc
csendes tag

Nálunk az egyik az igazgatóval van joba(nyal) és össze veszet oszfővel.
gondolhatjátok kavart igazgatónál..

(#37) Pala


Pala
veterán

mondjuk ez félig off, de most beugrott, hogy nálunk meg mi megy néha egyetemen nagyelőadáson: notebookos ipsék szépen beülnek egynás mellé-köré, rácsatlakoznak a netre (merthogy egyik előadónkban van) és megy ám a CS meg Colin McRae 3 ezerrel, előadás közben, fülessel, közben kicsit arréb egy társaság happy tree friends múvikat néz, rengetegen kajálnak, rejtvényt fejtenek...és mondom, mindezt előadás közben:) múltkor én sem tudtam már figyelni mert bármerre fordítottam a fejem, a szemem sarkából mindig valakit cs-zni láttam:)

(#38) Pala válasza Pala (#37) üzenetére


Pala
veterán

komolyan , itt már az is strébernek számít, aki le meri írni amit a tanár mond órán:)

(#39) zordmorc válasza Pala (#38) üzenetére


zordmorc
csendes tag

ja

(#40) mityku válasza Pala (#37) üzenetére


mityku
aktív tag

Ez tök király lehet!!! :D
Bár néha már tényleg zavaró tud lenni, mikor az ember pont egy olyan órára ül be ami ráadásul érdekli is! És akkor meg a sok ''bunkó'' zavarja az előadást! Szánalmas! :D :DDD :DD

Optimistán bele a reménytelenségbe! ''a légifölény olyan mint a pénz: nem boldogít, de nem árt ha van'' - by: JagdPanther

(#41) zordmorc


zordmorc
csendes tag

Ez megy fő suliba.
Én még csak középsulis vagyok.
De reménykedtem ot nem lesz ilyesmi.

(#42) zordmorc


zordmorc
csendes tag

programozás orám:
Az öszes sir hogy nem ért semmit amit vetünk mult órán stb.
aztán tanár megint elkezdi magyarázn, és akor nézek rájuk, mit csinálnak:
internet,játék,zene.
de egyik se oda figyel.

aztán kezdödik elölröl a ciklus.

(#43) sasa311 válasza zordmorc (#42) üzenetére


sasa311
veterán

Nálunk is ez megy, csak törin.
Bírom a tanárt, Dr. meg tök érdekeseket mesél órán (csak nem mindig kapcsolódik szorosan atananyaghoz), 1-2 IQ-Fájter meg nem látja az összefüggést és csak sírni tud a szájuk, hogy nem tanít rendesen törit. Igaz, hogy ők órán nem figyelnek csak tömik a hájas fejüket meg a telefonjukkal szórakoznak, vagy leveleznek/alszanak/bármi mást... ez nem számít. De egy csomó tanárral ezt jáccák :(


Zordmorc:/B] használd a válasz gombot, mert nem tudjuk kinek írsz... ;)

[Szerkesztve]

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#44) zordmorc


zordmorc
csendes tag

Igen.
Ez jellemzö ma.
Sokak szerint ezek a ''trendik''.

(#45) zordmorc válasza sasa311 (#43) üzenetére


zordmorc
csendes tag

Bocs.
A 44# neked ment.

(#46) Drizzt válasza sasa311 (#19) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Hát, én is megkaptam néha a stréber jelzőt, bár egyértelműen nem amiatt, mert nyaltam volna, hanem azért, mert minden nap addig tanultam kivétel nélkül, amíg nem tudtam, ami másnapra kellett. Bár tudom, hogy egyáltalán nem néztek le ők se emiatt, meg nem is tartották gáznak, csak úgy mondeták, de mégis fájt. Minden ember másra érzékeny... Nekem ez volt az, ami... :D De amúgy is ott buliztam minden hétvégén, ahol csak tudtam, úgyhogy tényleg baromság volt.

Mind1, legalább van jó kis geek-topic. :DDD

I am having fun staying poor.

(#47) Drizzt válasza Pala (#37) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Nálunk szerintem szinte mindenhol van net, mindenhol mennek is a notik, de játszani nem szoktak. :S Mondjuk sp azért be-bevillan. Msn-t mondjuk szokták nyomni. Amúgy nem tudom mit... Én általában alszom. Notim nincs(nem is kell). Megpróbálok azért figyelni is, de manapság már tíz percnél tovább nem megy. Egyáltalán nem okoz minimális örömet sem az egyetem... :S

I am having fun staying poor.

(#48) Pala válasza Drizzt (#47) üzenetére


Pala
veterán

Na nálunk sem ez a mindennapos, de azért volt egy-két durva nap, amikor valahogy mindenki játszott, aki notival jött (amúgy nekem sincs)...és detto ugyanez a szitu: én sem tudok figyelni, nemcsak a hülyéskedők miatt (legalább ők le tudják magukat kötni), hanem mert a legtöbb előadás rémunalom:(

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Stréber téma
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.