Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Szombaton megyünk a Rukkel-tóra, szerintem az egyik legszebb és legtisztább bányató a környéken. Kavicsbánya volt, ennek köszönhető a tisztasága. Ti melyik fürdőzést részesítitek előnyben?
Strandra nem szívesen járok, nem tudom megmondani miért.

Rukkel-tó panorámakép
Rukkel-tó panorámakép

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#2) Tomics


Tomics
addikt

Holnap megyünk egy hétre Hajdúszoboszlóra. Még régebben voltam ott, de nagyon tetszett, főleg a csúszdák miatt :DDD. De maga a strand része is hatalmas és jó :)

Barlagfürdőbe még nem voltam, szerintem majd jövőre megejtjük Miskolctapolcát, érdekes lehet :)
Én jobban szeretem az ilyen mesterséges strandokat, aqua parkokat meg a legjobban, adrenalin bomba :DDD

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

(#3) BITBOYS válasza Tomics (#2) üzenetére


BITBOYS
addikt

Jó hely, kb. 15 éve voltam ott utoljára :) Már akkor is szép, tiszta volt az egész strandterület.

Jah, és a legújabb szülemény: Uszájstrand

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#4) Manitou válasza Tomics (#2) üzenetére


Manitou
addikt

Szoboszló jó hely. Az aquapark nem rossz, de először mikor voltam, nagyobbra számítottam. De végül nem volt rossz móka.
A sima strand része se rossz.

(#5) ngabor2


ngabor2
nagyúr

ez a topik miért nem felelt meg?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.