Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Steve-S


Steve-S
tag

Hát eljött az idő erre is! Blogot kezdek írni. De mi a fenének? Nemtom. Valamiért mindig be szoktam nézni ide és gondoltam nyitok már én is egyet! Egyrészt mer nagyon unatkozom(csak tudnám hogy mér nem inkább tanulok mert 20-án szóbeli érettségi), másrészt meg egyfelől érdekesnek is tartom. Szóval ezentúl ha lessz rá időm itt fogom rontani a levegőt, hogy megosszam veletek azt a sok dolgot, ami velem történik mindennapjaim során és tulajdonképpen senkit nem érdekel. :D
Úgyis itt ülök mindig ezelőtt a tetves gép előtt, legalább akkor csináljak is már valami érdekeset!
Az idő szar kinn, tanulni kéne ezerrel mer még szart se tudok. Az írásbelim egész jó lett(nekem legalábbis) elégedett vagyok vele, de mi lesz szbelin? Szerintem szopni fogok mint állat. Most aki olvassa biztos azt gondolja hogy a hülyegyerek akkor mér nem inkább tanul. Gondoltam rá én is csak valahogy most nem tudom rászánni magam. Majd holnap:DDD Persze mindig ezt modom.
Várom már a 21-ét. Végre felszabadulok a teher alól és remélem felvesznek egyetemre is. Más vágyam jelenleg nincs. Ja és ha minden igaz felfejlesztem egy kicsit a gépemet is. Egy A64-es rendszert akarok.
Mindemellett jó lenne már végre becsajozni is, mert már ku***ára unom hogy egyedül vagyok és nincsen senkim. Ennek érdekében jó lenne majd tenni is valamit. pölö ezentúl majd több időt fogok szánni edzésre, mert mióta vége a sulinak kicsit már besavanyodtam ebbe a szobába és kezdem nem jól érezni magam.

Na egyelőre elég a süket dumából, még este lehet benézek. Most pedig megyek, lehet megnézek egy filmet, a tanulást inkább halasztom holnapra. Aki meg egyáltalán elolvasta ezt a sok maszlagot, annak meg további szép napot!:)
:))

Set The World On Fire!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.