Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Statisztika II.

Hozzászólások

(#1) Klacus69


Klacus69
tag

aki esetleg gazdasági suliba jár és tud segíteni stat házidolgozatban irjon be ide nekem pliz :))

(#2) Gambit válasza Klacus69 (#1) üzenetére


Gambit
őstag

Beírtam...

(ibs)

[Szerkesztve]

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#3) Klacus69 válasza Gambit (#2) üzenetére


Klacus69
tag

király! melyik suliban nyomod?

(#4) Klacus69 válasza Klacus69 (#3) üzenetére


Klacus69
tag

helyes :)) énis!!! mag II. stat II. házifeladatra lenne szükségem ha még megvan..hányadéves vagy?

(#5) Gambit válasza Klacus69 (#4) üzenetére


Gambit
őstag

mag 1... ;)

De összesen 3 dogát csináltam. Az enyém 71%, a másik kettő 49, de azokat egy éjszaka alatt dobtam össze. Ja, és Szigeti.

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#6) Klacus69 válasza Gambit (#5) üzenetére


Klacus69
tag

akkor ha bármire jövőben szükséged van házidolira irj..:D
a keresés továbbra és él....???!!!!!

(#7) Gambit válasza Klacus69 (#6) üzenetére


Gambit
őstag

Köszi! Most leginkább egy kitöltött kreatív tanulás munkafüzetre lenne szükségem! :(

Szerk: Üres nekem is... :D

[Szerkesztve]

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#8) Klacus69 válasza Gambit (#7) üzenetére


Klacus69
tag

üres van :D

(#9)



addikt

Dejó, hogy találtam ezt a topicot.

Nekem is stat házidogát kéne írni, de fogalmam sincs honan szerezzek hozzá anyagot.
Egy létező cégről kéne info, legalább 3 termékéről amit előállít(ár, minőség) és az eladások az elmúlt 10 időszakban, ami lehet hónap, hét, év, akármi.
+ legalább 20 ott dolgozó emberke, fizetés, kor, és végzettség szerint. (ha mondjuk fizu nincs megadva, nem gáz, én kitalálom).

+Az is érdekelne, egyáltalán hoyg néz ki egy ilyen statdoga. Felülre felírom az adatokat aztán meg alá benyomom a kért táblázatokat és számolásokat aztán annyi? Meg a végén kell írni egy összegzést az eredményekről, oda mit kell írni?

szerk: nem tudtok esetleg olyan webhelyet ahol van ilyen minta stat doga?

[Szerkesztve]

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#10) Gambit válasza (#9) üzenetére


Gambit
őstag

Ez a mail címed valós? Küldök egy mintát, amit én találtam.

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#11) válasza Gambit (#10) üzenetére



addikt

igen, az, köszi.

szerk: gondolom nem angol nyelvű, mert azt nem említettem, hogy nekem olyat kell csinálni...:)
Amúgy teljesen jó a magyar is, csak a formájára vagyok kíváncsi, lefordítani nem nagy cucc.

[Szerkesztve]

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#12) Gambit válasza (#11) üzenetére


Gambit
őstag

Megtelt a fiókod. Amúgy magyar.

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#13) válasza Gambit (#12) üzenetére



addikt

Fiók ürítve, de küldheted a paa(kukac)mailbox(pont)hu ra is, ott elvileg nagyobb a tárhely, bár most éppen nem akar működni, szokott ilyet csinálni...:)
thx

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#14) Gambit válasza (#13) üzenetére


Gambit
őstag

Elvileg ment.

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#15) válasza Gambit (#14) üzenetére



addikt

megjött, köszi.

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#16)



addikt

Na, mondjuk, hogy most már tudom, hogy kell kinézzen, egy stat doga.
De még mindig nem tudom, honnan szedjek anyagot, hogy pontosan mi kéne, az a #9-ben le van írva, örülnék pár ötletnek. köszi

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#17) Gambit válasza (#16) üzenetére


Gambit
őstag

Az adatkeresés a legnehezebb. Ráadásul neked még elég pontosan meg is van határozva. Sokan a ksh honlapot ajánlják, én nem sokra mentem vele. A stat évkönyvek már használhatóbbak, esetleg nézegesd meg őket a könyvtárban. Bár azok inkább az országra vonatkozó adatokat tartalmazzák. Szóval lehet, hogy marad a net meg a gugli.

[Szerkesztve]

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#18) válasza Gambit (#17) üzenetére



addikt

Szóval nincs tuti hely.
Az nagyon feltünő ha alapítok egy fiktív céget és kitalálok hozzá minden adatot? Az lenne a legegyszerűbb, ráadásul a fantáziám határtalan.:)
Mert a cég nevét nem kell említeni.

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#19) Gambit válasza (#18) üzenetére


Gambit
őstag

Nekünk elég szigorúan vették az adatok eredetiségét. Harvard típusú forrásmegjelölést kellett írni. Meg az elemzésnek szerintem az az egyik lényege, hogy az elméletet a gyakorlatban alkalmazod. De ehhez azért valódi adatok kellenének. Nem ajánlottak valami forrást?

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#20) válasza Gambit (#19) üzenetére



addikt

Kérdeztem a tanárt, ő is statisztikai évkönyveket emlegetett. De semmi konkértat nem mondott.

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#21) Zoty@


Zoty@
tag

Hali srácok!
Valaki nemtudja véletlen nincs fenn a Net-en a 2005 statisztika kérések? :DDD

Texas HoldEm for ever!

(#22) cherilady


cherilady
tag

Huu de jó h van iylen topik :DDD
Kereskedelmi és Vállalkozási ismeretekből hiányzik a statisztika írásbelim és ha minden jólmegy jövőre mehetek negyedjére is vizsgázni :DDD
Sajna sík hülye vagyok belőle!
Szal tud valaki egy jó tanárt aki esetleg feltudna készíteni, lehtőleg a 18 vagy a 19. kerületekben. :D
Köszike :D

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Statisztika II.
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.