Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#41) Marcsello31


Marcsello31
őstag

Sziasztok! èn is kaptam infót erről, kíváncsian várom A Magyarországi teszteket. Mert gondolkodok a megvètelèn. Ami húzós az a hardver rèsze. De az gondolom egyszeri. Mindenre lehet használni ezt a netet?! pl A viber youtube film, konzol. hogy bírja a terhelèst ès a pingje?! utálom hogy nálunk csak egy szolgáltató van, az sem olcsó. Asszem itt az ideje a starlinkre gyűjtenem. Szívesen várom fogadom az országon belüli teszteket. :R A weboldalán is 17.000ft/hó.

[ Szerkesztve ]

(#42) Stanley-B. válasza Stanley-B. (#39) üzenetére


Stanley-B.
őstag

azt kihagytam hogy a Starling Kit árát is levitték 280 ezerről 200-ra.

(#43) Marcsello31


Marcsello31
őstag

Amúgy nekem eleve ez volt az első gondolatom a starlinkel kapcsolatban. Hogy amikor megjelent s el kezdett terjedni, a magas árai miatt választották kevesen. Lehet rá jöttek idővel hogy nem fog menni a buli, ilyen Árakkal ès tessèk. Èn mèg gyűjtögetek ehhez. De kíváncsi leszek majd. Hogy a hír hallatán hány magyar csatlakozik a törtènethez. Simán felveszi a harcot, a vezetèkes nettel. A másik előnye, hogy hordozható. kíváncsi vagyok hányan ugranak rá. :DDD :)) :)

(#44) sittes79


sittes79
addikt

Sziasztok,

Én azt szeretném kérdezni, hogy ha minden rendben van a kapcsolattal akkor milyen a ping, lag, esetleg spike-ok vannak-e? szóval, hogy kompetitiv játékokra alkalmas e a net kapcsolat?

Köszönöm

(#45) Stanley-B. válasza sittes79 (#44) üzenetére


Stanley-B.
őstag

szia, nezd meg a fenti irasom, ping 25 kornyeke altalaban. Jatekra talan alkalmas lehet, orankent 1-2 spike az elofordulhat viszont tokeletes elhelyezesnel is. (ha nem tokeletes akkor viszont ez sokkal gyakoribb lesz)
Osszessegeben helyen kell kezelni a dolgokat, fiber alternativaja nem lehet teljesen, a technologiahoz merten viszont elkepesztoen jo szolgaltatas.

[ Szerkesztve ]

(#46) Eiki


Eiki
tag

Én ma rendeltem meg a komplett szettet, mivel meguntam a mobilnet esetlegességét. Elvileg két hét és itt van, ha bárkinek bármilyen kérdése/tesztelési igénye lenne szívesen segítek.

(#47) Orcsi válasza Eiki (#46) üzenetére


Orcsi
aktív tag

Engem érdekelne tapasztalat. Pontosan milyen letöltési sebességet lehet itt elérni ? Jelenleg 20/20 es mikrohullámu net a legjobb ami elérhető itt nálunk és hát így már drágább mint a Starlink 17k HUF ja ... 20k HUF (ACA Telecom) így elgondolkonék rajta ... és akkor hogy is tudom ezt rákötni a meglévő rendszeremre? ahogy néztem nincs rajta UTP kimenet ... csak WIFI ? hajaj ...

Same shit, different day!

(#48) Stanley-B. válasza Orcsi (#47) üzenetére


Stanley-B.
őstag

250-300 le, 30-50 fel.
Ethernet csatlakozó a külön megvásárolható ethernet adapterrel van
[link]

(#49) sittes79 válasza Stanley-B. (#48) üzenetére


sittes79
addikt

Erről jut eszembe, akinek van eszköze az ránézne a shopra, hogy mennyi egy ilyen tetőre rögzítő cucc illetve ez az ethernet adapter?

Köszönöm

(#50) Orcsi válasza sittes79 (#49) üzenetére


Orcsi
aktív tag

Illetve, hogy hol lehet kapni mert en a starlink honlapjan nem nagyon talaltam … igaz lehet vaksi vagyok… :C

Same shit, different day!

(#51) Stanley-B. válasza sittes79 (#49) üzenetére


Stanley-B.
őstag

az ethernet adapter ára a fenti bejegyzésemben közölt áron kapható azóta is.
Tetőhöz való adapter attól függ, hogy melyiket szeretnéd:

flashing mount: 36660 Ft

long wall mount: 28300 Ft

pivot mount: 22800 Ft

short wall mount: 24400 Ft

a flashing mount vízzáró és az extra kábel feltekeréséhez is van benne hely, a legtöbb tetőre ezért inkább az ajánlott a Pivot mounttal szemben.

(#52) Stanley-B. válasza Orcsi (#50) üzenetére


Stanley-B.
őstag

csak az ügyfelek tudnak hozzáférni a Starlink shophoz.

(#53) sittes79 válasza Stanley-B. (#52) üzenetére


sittes79
addikt

Köszi.

Akkor a flashing mount meg az adapter +50k, igaz egyszer kell megvenni...

(#54) Orcsi válasza Stanley-B. (#52) üzenetére


Orcsi
aktív tag

Koszi! :C

Same shit, different day!

(#55) sittes79


sittes79
addikt

Sziasztok,

Pontosan hogy van itt a szerződés? Bármikor le lehet mondani?

(#56) Stanley-B. válasza sittes79 (#55) üzenetére


Stanley-B.
őstag

igen.
Az első 30 napig ráadásul díjmentesen kipróbálhatod, ha nem jön be, visszaküldheted teljes visszatérítésért.

(#57) sittes79 válasza Stanley-B. (#56) üzenetére


sittes79
addikt

hmm ez nem rossz, köszi az infot. plussz cuccokat rendelhetem együtt tányérral vagy csak utána?

(#58) Stanley-B. válasza sittes79 (#57) üzenetére


Stanley-B.
őstag

ha jól rémlik csak utána vált elérhetővé az a felület ahol lehetett rendelni.
Viszont úgyis ingyen szállítanak mindent és pár nap alatt megjön Los Angelesből DHL Expressel szóval nem nagy gond.

[ Szerkesztve ]

(#59) kulu22 válasza sittes79 (#53) üzenetére


kulu22
aktív tag

Arra figyelj, hogy a flashing mount-hoz kell egy pivot is!
"Designed for water-tight protection when installing Starlink on shingles or siding and provides storage for extra cable. Requires additional purchase of Pivot Mount."

[ Szerkesztve ]

(#60) sittes79 válasza kulu22 (#59) üzenetére


sittes79
addikt

Értem köszi az infót.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.