Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  StarCraft 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-08 11:43:51

LOGOUT.hu

A Blizzard 2007. május 19-én a Blizzard Worldwide International keretein belül bejelentette, hogy fejlesztik minden idők egyik legsikeresebb RTS-ének folytatását, a StarCraft II-t. A játék alapjaihoz nem nyúltak, a második részben is három fajjal szállhatunk harcba: a rovarszerű zerg-gel, a kolonizáló földlakó terran-nal és a hi-tech űrlény protoss-szal. Rengeteg új egység mellett régi ismerősökkel is fogunk találkozni, a történet pedig a Brood War után veszi fel a fonalat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#50) szekreny válasza VladimirR (#47) üzenetére


szekreny
tag

Asszem kicsit félreértettük egymást. Én pusztán arról beszéltem, hogy grafikailag milyen előnyöket nyújthat egy full 3ds rendszerre való átállás(amellett persze, hogy gyakorlatilag továbbra is izometrikusan nézed a csatateret).
A hangulat teljesen más dolog, az szerintem is fergeteges, főleg a zenék jönnek be nekem nagyon. Bár azt még hozzá kell hogy fűzzem, hogy egy részletesen kidolgozott grafika nagyot tud dobni az egész hangulaton. És itt nem baromira látványos shaderelésekre gondolok meg mittomén(fúúú, láttad mekkorát shédelt ott:)), hanem apróságokra, amiket szinte észre sem vesz az ember, viszont az összhatáson nagyot dob.

''A kő-papír-olló játék nagyon unalmas volt a papír és az olló feltalálásig.''

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  StarCraft 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.