Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Hát igen, ez előrendelős... :C

(#2) Televan74


Televan74
nagyúr

Nem rossz, és talán még erőgép sem kell hozzá. ;)

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#3) Squirrel


Squirrel
őstag

Nem tudom, nekem mindig szúrja a szemem, miért van az, hogy szerencsétlen droidokat az összes SW játékban lehet szabdalni, az élőlények vágási felülete narancssárga (gondolom ez az izzó szövetet, ruhát jelzi), át is megy rajtuk szépen a sugárpallos :)) viszont valamiért (PG 8??) nem akarnak darabokra esni.

(#4) markknight válasza Squirrel (#3) üzenetére


markknight
veterán

Hát meg, hogy a fénykard még mindig baseball ütőként funkcionál :D Majd 100 év múlva talán rájön valaki, hogy kéne ezt jól.

(#5) Televan74 válasza markknight (#4) üzenetére


Televan74
nagyúr

Ezzel csak egy probléma van, a játékosok 99% nem érdekli amit ti itt ketten felvázoltatok. ;]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#6) BoneDragon válasza Televan74 (#5) üzenetére


BoneDragon
veterán

Valakinek mindig kell rinyálnia. Ha tökéletes lenne, akkor is belekötnének valamibe.

(#7) danielgalaxy válasza BoneDragon (#6) üzenetére


danielgalaxy
aktív tag

Az lehet, de azért az erősen közepes játékoknak se kéne vinnyogva tapsolni (hiszen akkor nem is erőltetik meg magukat jobban a készítők, és ez a vásárlói magatartás csak további erősen közepes játékokat szül a jövőben is).
Mert láthatóan az animációk még mindig jó 10 éves lemaradásban vannak, valamint a pályatervezés se lendült tovább a Playstation 2 érából. Egy akcióban nyilván érdemes lesz behúzni, és szerencsére erre nem is kell majd sokat várni, mert az első résznek is hamar beesett az ára.

[ Szerkesztve ]

(#8) Neurotoxin válasza markknight (#4) üzenetére


Neurotoxin
őstag

Pedig visszaütögetni a sugárvetők lövedékeit, nagy móka! :K

18 éve a PH! lapcsaláddal!

(#9) batman91 válasza Squirrel (#3) üzenetére


batman91
őstag

Szerintem a Disney keze van a dologban, azok nem engedik a brutalitást. Emlékezz vissza a Jedi Adacemy-re, ott aztán lehetett darabolni a fénykarddal.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#10) Squirrel válasza batman91 (#9) üzenetére


Squirrel
őstag

Igen, abban lehetett :D

Amit irtam, az nem a rinyálás kategória, bár ha az ezt firtató kollegának ez rinyálás, hát sajnálom, hanem szerintem abszolut tárgyilagos megállapítás. Droidot, fémet, ajtót, Skywalker végtagokat, Ponda Baba kart, Dooku grófot, Darth Mault, Mace Windut ja és a wampát lehet csonkolni, de rohamosztagost vagy más élőlényt nem??? Legalább játékokban lehetne, legyen benne parent control vagy valami...

[ Szerkesztve ]

(#11) Neurotoxin válasza Squirrel (#10) üzenetére


Neurotoxin
őstag

+1. Valóban érdekes, amit írsz. A droidokat, flórát és faunát lehet csonkolni "varrás" mentén, egyéb előlényt, ha nincs mesterséges végtagja nem. A parent control-t nem merik beletenni, mert a lurkók előbb-utóbb úgyis kijátsszák, ha nem digitális copy, regisztrálnak egy másik accountot és kész...

[ Szerkesztve ]

18 éve a PH! lapcsaláddal!

(#12) shotika válasza batman91 (#9) üzenetére


shotika
őstag

Én a Jedi Knight 2vel jatszottam, ott csak konzolparanccsal lehetett darabokra vagni az ellenfelet.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#13) shotika válasza danielgalaxy (#7) üzenetére


shotika
őstag

Én sokkal-sokkal jobb jatekot vartam anno. Nagyjabol a feleeig jutottam, de egyszeruen beleuntam.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#14) Gergello válasza danielgalaxy (#7) üzenetére


Gergello
addikt

Első résszel is rögtön lehetett játszani Origin/EA pass-al vagy akárhogy hívták akkor.

(#15) batman91


batman91
őstag

[link] :Y

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#16) Squirrel válasza batman91 (#15) üzenetére


Squirrel
őstag

Ó de szerettem mindkét dark forces-t :) na, ebben lehet szabdalni :D

(#17) melega válasza BoneDragon (#1) üzenetére


melega
őstag

Én már meg is vettem.

Fél évvel megjelenés előtt.
Az első részét imádtam.

[ Szerkesztve ]

(#18) Eversmann


Eversmann
aktív tag

Most akkor Unreal Engine 5 fut már alatta? :U

Life is better with a Titan

(#19) Neurotoxin válasza Eversmann (#18) üzenetére


Neurotoxin
őstag

Valószínűleg egy módosított Unreal 4-en fut, hiába írnak mást a különböző Fandom oldalak.

Abandoned, Avowed, Stalker 2, Ark 2, Red Fall, Hell Blade 2 (biztosan) Unreal 5-ön fognak futni. [link]

18 éve a PH! lapcsaláddal!

(#20) simauser


simauser
tag

Az első rész tetszett, két gondom volt vele, az egyik a harc: casual játékos vagyok, és nekem elég nehéz volt, néha story módig kellett könnyíteni, mert a közepén már egy-egy keményebb sima trooper is gondot okozott . . . . De ebből nem csinálok ügyet, amíg lehet lefelé skálázni, no problem :D A másik, nagyobb gond a pályák felépítése volt. Világos, hogy valamilyen Tomb Raider jellegű dolgot akartak csinálni ( ennek a kategóriának van valamilyen külön veve? ), csak a pályatervezés szerintem sokkal gyengébb lett, nem sikerült élvezhetőre építeni őket.

Pont utána játszottam a TR három részével, ég és föld a kettő, a TR fejlesztői nagyon vágják ezt a pályás témát, ahogyan beleépítik a sztoriba a pályát (vagy fordítva), ahogyan szépen "feloldódik" a pálya 3D-ben, hogy hová, hogyan, mikor lehet eljutni, nagyon profi.

[ Szerkesztve ]

Are you threatening me, Master Jedi?

(#21) myckey


myckey
veterán

Jó lesz, azt amit már egyszer megkaptunk, folytassák és bővítsék, szélpítsék stb....

Várós és előrendelős. :K

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#22) Neurotoxin válasza simauser (#20) üzenetére


Neurotoxin
őstag

Metroidvania az, amire gondolsz ;) Ez gyakorlatilag annyit tesz, hogy a "pályák" nem lineáris felépítésűek, nem mindig kapsz eszközt vagy segítséget, hogy végig tudjad magadat "verekedni" rajtuk. A zsáner sajátja, hogy folyamatosan vissza kell vándorolnod a pálya különböző részeire, hogy tovább tudjál haladni és teljesíteni tudjad a kihívásokat.

18 éve a PH! lapcsaláddal!

(#23) simauser válasza Neurotoxin (#22) üzenetére


simauser
tag

Köszi, ezt nem tudtam :R

Nagyon király ez, mert keveri a cső jellegű pálya és irányított narratíva adta lehetőségeket a szabad világ adta előnyökkel, nagyon szuper (az egészet a történetmesélés / játék mechanika szempontjából nézve).

Are you threatening me, Master Jedi?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.