Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-03-08 14:21:11

LOGOUT.hu

Star Trek Online -=MMORPG=-

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6033) Konfigos válasza Kaporc (#6031) üzenetére


Konfigos
őstag

Én nem erre gondoltam,itt még soha nem mértem mert nem tartottam fernek,ahogy kase-n se,mert aki véd annak sokkal kevesebb lesz értelemszerűen.Holnap megnézem mennyit tévednek ezek a mérők,valamennyit biztos,viszont azt nem tudtam hogy ez a dps mérce pálya,és igazából nem is értem.Félre ne érts,nem téged kritizáltalak,csak arra értettem hogy 10k dpst a builded az életbe nem tudna elérni azzal mérőprogrammal amit én írtam(nem is tudtam hogy van másik).Én igazából nem vagyok híve ennek a dps versenynek,sokkal jobb mércének tartom a pvp-t és valamilyen szinten ezért se érdekel már a pve mert túl egyszerű,kiszámítható,unalmas..Ez meg végképp nem érdekel hogy ki milyen gyorsan tudja végigtolni a sablonoson stf-eket,kb annyi értelme van mint a no win-nek,semmi,persze szórakozásnak ez is megteszi.Sokkal többre "tartom" azt az enget aki életbe tart egy csapatot vagy scit,vagy tactot aki képes összehozni egy győzelmet egyedül,mint azt aki esetleg marha nagy dpst böfög ki stf-en,pvpn meg lealázzák.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.