Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-03-08 14:21:11

LOGOUT.hu

Star Trek Online -=MMORPG=-

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#57) CPT.Pirk válasza Hunter2 (#56) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Az elején vagy, ha jól emlékszem, az egy Klingon nagykövet volt (egyébként 8472-es beszivárgó ügynök), és a promenádon, a kezdő ponttól jobbra kellett menni. De ha körbemész, megtalálod.

Amúgy 50 szint van a játékban, és 10 szint fejlődés után lesz új rangod, akkor fogsz kapni új hajót, amire már elvileg több cucc fér. Sajnos 8,5-ös szinten megakadtam, mert nem tudtam megcsinálni este küldiket, mindegyik bugos volt, amit akartam.

Egérrel rákattintva arra fog lőni a hajód, amit kijelölsz, az más kérdés, hogy bugos, és elfelejti a kijelölést egy idő után, több esetben.

Amúgy annyira nem estem hanyatt a küldetésektől, elég átlagosak. Pl. van egy Gornos küldi, ahol az idióta Gorn túszokat ejt, és tüzet rak az állomás jó részén, nekem meg poroltóval kell menni, és oltani! 24. század, és poroltózás.
Egyik tisztem megakadt, és 2 percig égett a hullája a tűzben, erre odamegy a társam, és feléleszti...

Gergello: klingonokat még meg is fogod unni, az a legszebb, ha 3-4 neghvar egyszerre támad rád...

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.