Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-03-08 14:21:11

LOGOUT.hu

Star Trek Online -=MMORPG=-

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#403) CPT.Pirk válasza Iginotus (#402) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Jah vannak a nebulák, ott lehet a z anomália szkenneléssel összeszedni a kraftoláshoz kellő anyagokat. Nem tudom jártál-e már a memory alfa állomáson, ha nem akkor majd fogsz, ott végigvezetnek ennek a mikéntjén. A kül. csillagködökben eltérő anyagokat találni, pl. ami a földhöz legközelebb van, ott az első ranghoz való cuccok vannak.

Persze később mikor már lesz lóvéd, meg is veheted ezeket, de a különleges dolgokat, amiknek "trace" van a nevében, azokat drágán szokták adni. Ellenben mióta van a duty officer rendszer (Liutennat 7-es szinttől), ott a megfelelő küldetésekkel nulla munkával is be lehet szerezni őket, egyébként meg véletlenszerű (ritka), hogy anomália szkenneléskor kapsz-e olyat is.

A jobb felső részen lévő ablakban az egyik gombra rányomva van olyan, hogy "visit R&D progress", ott meg tudod nézni, mit kell összeszedned a neked kellő cuccokhoz, így nem kell feleslegesen elmenni a memory alfára, csak ha le is akarod gyártani.

Ha nem tudod, hogy pl. a plasma sample melyik nebulában található, csak írd be a googlebe, rögtön meglesz.

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.