Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-03-08 14:21:11

LOGOUT.hu

Star Trek Online -=MMORPG=-

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2019) FireKeeper válasza madgie (#2018) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

nem feltétlenül kell új STF gear-t megvenni rögtön, elég ha exchange-en veszel valami alap, common felszerlést (azért commont, hogy a teszt után el is tudd adni), egy cannonosat, meg egy beam-eset, és valami random deep space encounter-ben leteszteled mindkettőt. ha így csinálod, akkor érdemes polaront venni, mert ott baromi olcsó a hozzá való konzol is.
torpedóból én már csak azért sem használnék két félét, mert akkor kevesebb a szumma sebzés (mert ugye vagy egyféle konzolt veszel, vagy torposat, de az mindkettőre kisebb extra sebzést ad).

a normál stf az meg nem igazán mérvadó, ott egy jól felépített skilleket használó, alap gear-rel rendelkező hajó is lehet eredményes. az elite, na az már más műfaj :)

amúgy groundban nem vagyok valami nagy májer, a build-ből amit linkeltem, ez jól is látszik, hogy nem éppen ground karit csináltam. STF-nél ugye csak egymagad vagy, magadat kell tápolni. az biztos, hogy fed grond-ra a full MACO set a legjobb, a klingon-t nem tudom. ha meg az away team-ről van szó, ott érdemes olyan trait-es BOFF-okat vadászni, amik vagy resistet adnak valami ellen, vagy növelik a sebzést, esetleg ha tankot akarsz valamelyikből, akkor jöhet olyan is, ami extra threat-et ad. azért kell lila belőle, mert azoknak erősebbek ezek a passzív trait-jeik.

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.