Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-03-08 14:21:11

LOGOUT.hu

Star Trek Online -=MMORPG=-

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18701) gerisz23 válasza Plata (#18694) üzenetére


gerisz23
őstag

A tegnapi elveszett

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#18702) Plata válasza gerisz23 (#18701) üzenetére


Plata
félisten

Na akkor nagyon klasszul javították a hibát.

(#18703) L3zl13 válasza Plata (#18700) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Gondolom a Mudd's Market alatt van ami tulajdonképpen az új Phoenix Box. Ezért van itt az eventes hajó.

Aki hülye, haljon meg!

(#18704) Plata válasza L3zl13 (#18703) üzenetére


Plata
félisten

Nekem Mudd marketben nincs eventes hajó,csak a Vizier.
De azt már megvettem.
Viszont hajó vásár van.
https://www.arcgames.com/en/games/star-trek-online/news/detail/11342873

(#18705) gabor7th válasza Plata (#18704) üzenetére


gabor7th
addikt

Egyik helyen hajót írnak, máshol csak ha egyszerre egy csomagba veszel többet. Ténylegesen csak csomagban vásároltak olcsóbbak.

Amúgy milyen hajó van a hírdetési képen a belépésnél, szürke és olyan mintha tetkója lenne.

Amúgy ma 40+ Phoenix ládát nyitottam ki és a legjobb amit kaptam az very rare volt 3 db. Ez azért elég idegesítő...

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#18706) Plata válasza gabor7th (#18705) üzenetére


Plata
félisten

Ez az Odyssey.
Ami a képen van.
Én ma rengeteg időt elcsesztem csetelésre.Ma nem is amdiraltyztam,mert túl sokat lógtam cseten.
Ha igaz új megabundle jön.
Rengeteg marhaságot pletykálnak,ha igaz valami Galaxy lesz az évfordulós hajó,de lehet hogy nem hanem Odyssey,mert a Picard sorozatban állítólag Piacard hajója egy Odyssey lesz,az ami a STO-ban van.
Állítólag valami varia megint lesz az űrsebzésben,szóval megint azt is megfogják piszkálni.
Lehet majd újra rakni a statot fegyókra,vagy új fegyókat venni. :D

[ Szerkesztve ]

(#18707) gabor7th válasza Plata (#18706) üzenetére


gabor7th
addikt

Én nem a linkelt oldalon levőre gondoltam, hanem ami az indításnál van és olyan fura, hogy még ilyet nem láttam. Talán valamelyik új filmből van, a közepén mintha tetkós lenne. Na mind1.

Galaxy... akkor az egy Dreadnought lesz és már megint nem saját magukhoz, hanem a sorozathoz alkalmazkodnak. Valami igazán klassz alien hajó kéne inkább, amiben nincs megalkuvás.

A sorozatban a Kollektíva technológiájára ráteszik a kezüket, úgyhogy lehet lesz majd végül új asszimilált hajó is.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#18708) Plata válasza gabor7th (#18707) üzenetére


Plata
félisten

Jaaaa,a launcherben.
Az egy régi T6 klingon hajó.
Asszem flight deck cruiser.
Úgy rémlik gorn hajó.

[ Szerkesztve ]

(#18709) Plata válasza Plata (#18708) üzenetére


Plata
félisten

Jah nem is Gorn hanem Orion,csak nekem Gorn kari ül benne. :D
[link]

(#18701) gerisz23
Van akinek még most sem megy az event.
Cseten mondták hogy hiába megy akármire,nem számolja,még mindig 0 pontja van az eventen.

[ Szerkesztve ]

(#18710) gabor7th válasza Plata (#18709) üzenetére


gabor7th
addikt

Kösz szépen, hát... tényleg úgy néz ki mint egy összetákolt kalózhajó. / Jin-jang... hogy neked pozitív bugok legyenek másnál muszály negatív bugoknak lenni.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#18711) MichaelSD válasza gabor7th (#18710) üzenetére


MichaelSD
őstag

Blackguard az a kalózhajó és valamelyik részben szerepelt is.

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#18712) gabor7th válasza MichaelSD (#18711) üzenetére


gabor7th
addikt

Igen, ezen talán valami tetkó is látható a hátulján. Valami Orion cucc.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#18713) gabor7th válasza gabor7th (#18712) üzenetére


gabor7th
addikt

Majd hétvégén remélem lesz időm, meg erőm, meg csapatom amivel nyomulhatok eliten.

Amúgy valahol úgy írjak, hogy "feltámadás" még csak most kezdődik a Kolletkívának, úgyhogy ennek lesz talán folytatása.

És... mivel a Picard sorozatban szerepelni fognak, lehet hogy ebből lesz történet is és kiderül, Janeway nem okozott teljes pusztulást.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#18714) gerisz23 válasza gabor7th (#18713) üzenetére


gerisz23
őstag

Janeway nem okozott teljes pusztulást csak visszavetette őket picit.

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#18715) gabor7th válasza gerisz23 (#18714) üzenetére


gabor7th
addikt

Erről megy a találgatás.

Az is látszik, hogy amikor robban a királynő, körülötte az egyész Unimatrix szintén robban. Én sok vitát láttam erről és a lényeg... nem tudjuk biztosan.(Canon szerint.) Amit mutattak a Picard trailerben hajót is sérült, tehát az se erősít meg semmit. Most végre majd kiderül.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#18716) gabor7th


gabor7th
addikt

Picard sorozatban tuti hasznosítanak majd valami borg techet és remélem majd a játékban is megjelennek.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#18717) Plata válasza MichaelSD (#18711) üzenetére


Plata
félisten

A játékban ez a hajó van,három részes packban,mind a három hajó Enterprise sorozatos hajó.
Tellarita/orion/suliban flight deck assault cruiser.

(#18718) Plata


Plata
félisten

Most olvastam egy hírt hogy a készülő Star Trek film nem folytatás lesz,vagyis a negyedik rész,hanem újra rebootolják a szériát,új szereplőkkel. :O
Rohadjanak meg,nekem bejöttek az új Star Trek filmek,meg az új szereplők is elég jók voltak,Kirk doki meg a lökött gépész is állati jó volt.

[ Szerkesztve ]

(#18719) gabor7th


gabor7th
addikt

Na megvolt eliten is... Végre. Normális csapattársakkal akik nem összevissza szétmennek könnyű.

Film... Nem csípem a rebootokat. Mindenesetre remélem nem azzal kezdik, hogy felrobbntják valamelyik alapfaj bolygóját.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#18720) gabor7th


gabor7th
addikt

Nagyon birom ezt, többszörösen megvolt eliten. Régebben a régi rendszerben gyakran tudtam menni Bug Hunton, mostanában nagyon nehéz találni valakit, de most úgy tűnik itt van az új legkönnyebb módszer az elit cuccok megszerzésére, sokkal gyorsabb is mint a Bug Hunt. Meg jobban is élvezem... legalábbis most még.

Más... láttam ma egy Vaadwaur Juggernaut-ot egy pillanat alatt lemeríteni egy full élettel teli Tactical Cube-ot félig... Nem tudom milye van a Juggernautnak, hogy ilyenre képes, de... Waó. Majd ennek utánnajárok, hogy milyen konzolja van, sajna csak nagy szerencsével lehet a tied.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#18721) Plata válasza gabor7th (#18720) üzenetére


Plata
félisten

Nem kell ahhoz vadkutya hajó.
150-200k dps-nél már egy tac kocka pár másodperc.

(#18722) gerisz23 válasza Plata (#18721) üzenetére


gerisz23
őstag

Vadkutyán van miracle worker hely nem?Azzal lehet aprítani :D

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#18723) Plata válasza gerisz23 (#18722) üzenetére


Plata
félisten

Úgy emlékszem az MW.

(#18724) gabor7th


gabor7th
addikt

Azt tudja valaki, hogy mi a neve annak, meg hogy mi az egyáltalán, konzol vagy mi az ami azt okozza, hogy ha energiafegyverrel lősz valamire és akkor így egymásután sokszor körkörösen rövidideig tartó területi hatással rendelkező valami energiakitörések vagy nem tudom mik vannak? Kösz előre is... Igazából elég népszerű cucc lett már, de nem találtam a traits-ek között.

[ Szerkesztve ]

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#18725) MichaelSD válasza gabor7th (#18724) üzenetére


MichaelSD
őstag

BOFF képesség között van két hasonló a Kemocite Laced Weaponry és a Distributed Targeting

Van MW hely: Vaadwaur Miracel Worker Juggernaut. Ezzel a névvel szégyen lenne ha nem lenne! :)

[ Szerkesztve ]

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#18726) Plata válasza gabor7th (#18720) üzenetére


Plata
félisten

Egyébként úgy tudom a vadkutya hajó úgy az igazi ha az Astika konzolja is rajta van.
Nem vagyok oda a polaronos hajókért,csak kettőn van,a két lekvár karim hajóján,de nekik vanguard hajók vannak.
Kipróbálni meg egy kicsit drága hecc lenne,három hajónak szép ára van.
Oszt ha nem jön be akkor fölöslegesen dobtam ki a lóvét.

(#18727) CactuS válasza Plata (#18718) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Ja, csak az orosz fiatalember ugye IRL meghalt, Kirkkel pedig nem sikerült megegyezni az anyagiakról, bár ez utóbbi csak pletyka. Kár érte, nekem is bejött ez a reboot, plusz a szereplők is elég fiatalok voltak egy hosszabb együttműködéshez.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#18728) Plata válasza CactuS (#18727) üzenetére


Plata
félisten

Negyedik részben elvileg valami időutazós sztori lett volna.
Visszajött volna Kirk apja,csak hogy ő közben nagy sztár lett és neki sem akartak annyit perkálni.Nekem be jött az új banda.Elég jó arcok voltak.

(#18729) gabor7th válasza Plata (#18726) üzenetére


gabor7th
addikt

Ez egy előre beépített cucc benne, nem konzol. Juggernaut Array. Sajna nem tudod máshova beépíteni, meg kell szerezni hozzá ezt a nagyszerű hajót. Szinte minden egy lövésre ki kell hogy purcanjon tőle, ha a Tactical Cube is kevés ellene. Persze mivel lockbox kb. annyi esélyed van rá mint a lottón.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#18730) gabor7th válasza MichaelSD (#18725) üzenetére


gabor7th
addikt

Kösz szépen majd utánnaolvasok ezeknek.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#18731) gabor7th válasza Plata (#18728) üzenetére


gabor7th
addikt

Ami a Picard sorozatot illeti... Arról is nagyon sok rosszat hallottam. Például, hogy a Discovery miatt módosítanak rajta, elég kellemetlenül. Meg, hogy... kiderül, hogy Picard rombolja szét az egész Federációt tán... Sok nem megerősített hír. Amit viszont maga a színész mond:

http://investrecords.com/2020/01/08/star-trek-picards-patrick-stewart-says-the-world-of-next-generation-doesnt-exist-anymore/

Állítólag az aktuál politikát csempésznek ebbe is (Trump, Brexit) és a hangulat olyan nagyon sötét lesz, hogy azt lehet mondani, hogy a Next Generation sorozat többé nem létezik, mert ez ellentéte lesz hangulatban. Szóval Star Trek a remény hangulata nélkül.

Magyaroszágon erről annyira nem beszélnek, de sok sorozat halálát, vagy durva visszazuhanását okozza ez a hozzállás, hogy inkább egy ideológiát nyomatnak mint jó történetet. Pl. Dr. Who

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#18732) Plata válasza gabor7th (#18729) üzenetére


Plata
félisten

Szerintem valamit félre értesz.
Nincs olyan hajó a játékban aminek olyan alap képessége van hogy mindent kinyírna egy lövéssel.
Ahhoz hogy olyan erős legyen fel is kell cuccolni.
Más hajónak is van ilyen lövése,de kb lószart sem ér ha nem raksz hozzá való felszerelést skillezést.
Küldetésben lehet hogy működik,de advanced vagy elite stf-en kétlem hogy hajó alap képessége ilyet tudna csak úgy.Ahhoz hogy valóban erős legyen szerintem rendesen fel kell cuccolni.Ha a hajó ilyen lenne,akkor mindenki ezzel rohangálna.
Egyébként promós hajó nem boxos.
De ha igaz az Astika konzolja nagyon jó rá,nem tervezem hogy valaha is megvenném,nem vagyok oda a polaronos hajókért,de akinek van azt mondta hogy Juggernaut,az Astika konzollal sokkal erősebb.Mondjuk neki megvan az összes,mert ez a mániája hogy minden promós boxos hajót kipróbál.

(#18733) John_Doe válasza gabor7th (#18731) üzenetére


John_Doe
senior tag

Csak egy megérzés ne vedd magadra de szerintem a linkelt cikk címe azt akarja jelenteni hogy a TNG mindenki boldog és együttműködik és a jövő szép és jó világának vége. Ez olyan mintha azt mondtam volna hogy a Római birodalom világának vége és itt a sötét középkor.
Egyébként kint van az utolsó Short Trek a Children of Mars. Nekem személy szerint az epizód stílusa nem tetszik de a részleteket azért érdemes végigbogarászni benne.

Shal'kek nem'ron!

(#18734) gabor7th válasza Plata (#18732) üzenetére


gabor7th
addikt

Amikor a Juggernaut-ot mutatják, hogy promoció van és lickboxban meg lehet venni, azzal a szöveggel nyomatják, hogy szerezzük meg és derítsük ki, hogy lehet, hogy ez a hajó egy normál hajó több éves energiafelhasnálását használja el egy lövésre vagy valami ilyesmi... Ez az a hajó amit mindenki szeretne, ha igazán nagyot akar ütni.

Más... amit kaptam két tippet, hogy mik lehetnek azok a villógó valamik... a leírásuk alapján tán más, mert azt írják, hogy pl. az egyiknél csak a torpedóknál van garantáltan olyan hatás, én viszont folyton energiafegyvereknél látom, a másik meg tán csak átirányítja másokra az energiát. De majd játékban is megnézem.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#18735) gabor7th válasza John_Doe (#18733) üzenetére


gabor7th
addikt

Azt jelenti, jól látod. Nem szószerint vége van a régi sorozatnak, hanem annyira negatív lesz a hangulat, hogy úgymond vége van annak. Picard is teljesen más lesz mint aminek megismertük és az egésznek a hangulata.Kb. tán, hogy Luke Skywalker nem a reményt testesíti majd meg, hanem egy szigeten él mint egy megsavanyodott remete. És pl. Trumpra hivatkoznak rossz hangulatra, miközben a valódi stat-ok szerint a gazdaság elég jól teljesít arra és a színesbörűek közül is egyre többen szavaznának rá... De mindegy, ne menjünk bele, a filmeseknek ez a halál. Viszont a sorozat jövőjének árthat, ha olyan lesz, hogy eleve elküldi a fenébe a rajongók nagy részét. Mostanában sok filmél van, hogy mielőtt megjelenne, a színeszek, rendezők bejelentik, hogy pl. a fehér középkorú férfiak ne nézzék, nem nekik való, ezzel kinyirva a film sikerét. Ha itt is ez lesz, abból baj lehet.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#18736) MichaelSD


MichaelSD
őstag

Polaront használok még pedig úgy hogy minden fegyver Vaadwaur polaron, mert jó néz ki. Tehát settek nem játszanak, de még így is elvagyok Elite-on. A settekkel elég ütések lettek.

Nem a sötéttel van a baj, hanem hogy az alaptémákat nem hozták amitől a Trek Trek. Ezért volt jó Pike kapitány, mert ő pont azt képviselte amiről a régi Trekek is szóltak: barátség, bajtársiasság, moralitás, etc. Persze, IMHO.

Az animált Short Trekeket kihagytam...

[ Szerkesztve ]

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#18737) gabor7th


gabor7th
addikt

Amúgy ez a mostani event tart tán 28-ig. A Picard meg talán pont akkor fog kezdődni.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#18738) gabor7th válasza MichaelSD (#18736) üzenetére


gabor7th
addikt

A Vaadwaur polaron fegyverek kivállóak. Az Iconiak ajándéka nekik, akik a történet szerint is a legfejlettebbek. Nagy eséllyel tán képesek akár 50%-kal levinni az ellenség energiapajzsának "keménységét", már magukban is. Én is megküldön vele az ellenséget, látszólag az sértetlen, szinte az élete alig fogy, de aztán ráküldöm a torpedókat és már szinte meg is halt, mert a pazsja nagyon gyenge lett. A történetben is többek között ezekkel aprították a Kollektívát ezerszám, de a Voth se volt nekik nagy gond.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#18739) Plata válasza gabor7th (#18734) üzenetére


Plata
félisten

Hát kizártnak tartom hogy lockboxban legyen,mivel [T6 promo] packból lehet választani.

(#18740) gabor7th


gabor7th
addikt

Mostanában amúgy mintha a Steam és a STO összeakadna, mert többször van, hogy kifagy és utánna mindig az van, hogy jön az Steam hosszú frissítés.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#18741) Plata válasza gabor7th (#18740) üzenetére


Plata
félisten

Nekem ARC-os STO van steamről indítva,de nincs gond.
Megszokásbú steamrű indítom. :D

(#18742) MichaelSD válasza gabor7th (#18738) üzenetére


MichaelSD
őstag

Nem rosszak, de annyira nem is jók. Minden ami procra alapszik, nem igazán releváns, mert ritkán jön be. A linked, elachi fegyverek sokal jobbak. A pajsz amúgy ritkán probléma.
De jól néznek ki. :)

[ Szerkesztve ]

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#18743) Plata válasza MichaelSD (#18742) üzenetére


Plata
félisten

Én azt tervezem hogy eventes hajóra spiral diszruptort teszek.
Csak gyűjtenem kell rá dilit,mert elköltöttem.
Épp most voltam vele gateway of greathoron,mert ugye az a hétvégi endevor,rém fura volt,a hajón 4 beam 2 omni bím meg egy torpedó van,olcsó exes beamek meg küldis omni,mert eleve úgy terveztem hogy spiral lesz rajta,beamekhez faw 3 skill van,meg torpedó miatt spread skill,erre a hajóm elkezdett beam overloadot lődözni.Nem mindig,csak kb az stf felénél mikor a kapukat zártuk be,jó pár overloadot lenyomott egymás után,aztán annyi.

(#18744) MichaelSD


MichaelSD
őstag

Megjött: The Picard Bundle!

Régi dolgok újra csomagolva:

T6 Ship: Miradorn Raider
T5 Ship: Galaxy Exploration Cruiser Retrofit
T3 Ship: Constellation Class Heavy Cruiser
Bridge Environment: Galaxy Class Ship Interior
1 T5 Ship Upgrade Token
Ground Weapon: Replica Thompson Submachine Gun
Uniform: Open Jacket Set, includes Picard’s open jacket
Uniform: TNG Season 1 Admiral and Standard Uniform
Uniform: TNG Season 3+ Uniform
Uniform: TNG All Good Things Uniform
Uniform: Picard’s “Privateer” uniform

[ Szerkesztve ]

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#18745) Plata válasza MichaelSD (#18744) üzenetére


Plata
félisten

Vices,boxos hajó zenessé alakítva.

(#18746) MichaelSD válasza Plata (#18745) üzenetére


MichaelSD
őstag

Már höbörögnek, hogy ah account unlockos, akkor akinek a lockboxosa van az lesz vagy nem, ha nem account unlockos akkor pocsék a csomag. Nem volt egy nagy ötlet szerintem...

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#18747) Plata válasza MichaelSD (#18746) üzenetére


Plata
félisten

De igazuk van szerintem,boxos hajót zenessé tenni,elég szemétség azokkal szemben akik megszerezték boxban.
Mondjuk nekem nincs meg mert sosem érdekelt.

(#18748) MichaelSD válasza Plata (#18747) üzenetére


MichaelSD
őstag

Nekem meg van a Miradorn, mert a kedvenc karim hajóján nincs torpedo, az meg nem trekkes. A Miradorn experimental fegyvere a torpedo így optikailag hasznos. :)

A hajót ki se próbáltam...

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#18749) gerisz23 válasza Plata (#18747) üzenetére


gerisz23
őstag

Ez pack talán 6k zent ha megér.

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#18750) Plata válasza gerisz23 (#18749) üzenetére


Plata
félisten

Hát az a pech nekem minden meg van belőle,kivéve a miradorn.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.