Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-03-08 14:21:11

LOGOUT.hu

Star Trek Online -=MMORPG=-

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18551) gabor7th válasza Plata (#18550) üzenetére


gabor7th
addikt

A dreadnek nagyon örülök, viszont tévedsz amikror azt írod, hogy "ahol ritkaságokat lehet vásárolni zenért. Olyan hajókat és itemeket amit nem lehetett eddig beszerezni store-ból."
Mert amit én láttam hírt, (nem magát a játékban) abban az, van hogy mostmár nem az lesz, hogy az eventek zuccai végül a Phoenixben végzik, hanem itt... ahol ZEN-ért lehet őket megvenni. Vagyis amiket korábban megkaptál talán még ingyen is ha szerencséd volt Phoenixből, most fizethetsz értük Zennel.

Vagyis rosszabb lesz... legalábbis bizonyos szempontból. Neked mindegy, mindened van.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#18552) Plata válasza gabor7th (#18551) üzenetére


Plata
félisten

igen az eddig eventen szerezhető cuccok most már zenbe fognak kerülni ami szemétség.
De mivel mindegyik hülyeség nem is kellenek. :D
Kivéve a T6 Command regentet,azt nem lehetett megvenni,csak ha vettél egy lökött makettet valami boltból.Na az kell.A többi úgyis megvan hisz ezeket az eventeket én letoltam.

(#18553) Plata válasza gabor7th (#18551) üzenetére


Plata
félisten

Tegnap állítólag véletlen bekerült a játékba az eventes hajó,aki akarta megvehette zenből.
Kíváncsi vagyok hányan vették ki.
Egyébként jó hír,de újra készül a Star Trek 4. :R
Már meg van az új rendező és író.

(#18554) gabor7th válasza Plata (#18553) üzenetére


gabor7th
addikt

Remélem a Discovery-s csapat kimarad ebből... JJ Abrams? Meg ez is ilyen Kelvin Timeline lesz ugye?

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#18555) Plata válasza gabor7th (#18554) üzenetére


Plata
félisten

Igen ez is Kelvin,szerencsére a diszkóveris bagázs ebbe nem szól bele,vagy legalább is rohadtul remélem hogy egyik tetves barmot sem engedik a közelébe.
Elvileg úgy volt hogy a negyedik részben valahogy visszatér Kirk apja,de most egy teljesen új sztori lesz.De semmi köze nem lesz a diszkóverihez.
És készül a Tarantino féle 18+ ST film is.

[ Szerkesztve ]

(#18556) gabor7th válasza Plata (#18555) üzenetére


gabor7th
addikt

Mi lesz abból ha Tarantíno kezébe adnak majd mindenféle "jövőbeli" tömegpusztító fegyvereket és kínzóeszközöket... Tarantino jó Terran Empire filmet tudna csinálni. A Mirror Univers lenne Tarantino birodalma.

Na majd meghallgatom a véleményét pár embernek a témában, de ez a Noah Hawley elég kockázatos választás. Eddig kemény két filmet készített amik tán sikeresek voltak, de sokkal kisebb projektek mint ez. Inkább tévé sorozatokat csinált.

https://en.wikipedia.org/wiki/Noah_Hawley

Emlékeztet ez engem Rian Johnson-ra mint választásra a Star Warsnál. Egy sikeres, de kevés filmet készítő producer, akiről kiderül, ha nagy projektet visz, akkor elég sz@r lesz a végeredmény.

Bár a baromságok egy részének erőltetése magasabbról jön, mint az ő szintjük, tehát az SJW ideológia nyomatás tuti nem maradhat ki valamilyen szinten.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#18557) Plata válasza gabor7th (#18556) üzenetére


Plata
félisten

Az új SW részek szánalmasak mind.
Kivéve Zsivány egyes.
Solo szánalmas volt.7 béna 8 röhej,nyolcnál komolyan a moziban csak lestem hogy mi a fxsz ez a film.
Ha egyedül néztem volna ott hagyom a picsába.
Mivel olvastam a 9 miről szól és mekkora gyökérségek lesznek én nem nézem meg moziban.

(#18558) gabor7th válasza Plata (#18557) üzenetére


gabor7th
addikt

Az utolsó részről mostanában azt hallani, hogy még mindig készítik és egy csomó verzió készül és pl. pont ma olvastam, hogy annyira nem tetszett a tesztnézőknek, hogy végig se nézték... úgy hogy gondolom ezért fizetnek nekik. Persze ezek híresztelések, de mindenhonnan ez jön kb..

De volt szó Palpatint szupermód megalázó befejezésről is, ahol szó szerint újabb lukat csinálnak a seggéhez és attól is sokan felháborodtak.

Ez az utolsó film olyan sokba fog kerülni, mintha kétszer készítették volna el, olyan sok az újraforgatás. Profit elég kevés várható így, sokan eleve el se akarnak menni, legalábbis ezt ígérik. A Solo volt az első film amúgy ami veszteséget "termelt".

https://www.youtube.com/watch?v=-2It0UTvyhk

[ Szerkesztve ]

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#18559) Plata válasza gabor7th (#18558) üzenetére


Plata
félisten

Az egész egy marhaság.
Palpatine is hogy eddig ott dekkolt az ismeretlen ürben és várt,közben épített egy csillagromboló flottát amiken még halálcsillag féle szuper lézer is van,amivel bolygókat lehet robbantgatni.
Meg Lando és a gyereke sztori is baromság.
Na meg hogy Leia és Luke szelleme visszatér és megküzd Palapatine-vel,na nemááá.

(#18560) gabor7th válasza Plata (#18559) üzenetére


gabor7th
addikt

Sőt olyan verzió is van ám, hogy húsban és vérben tér vissza, de nem akarták, hogy egy férfi vigye el a babérkoszorút, azt törülték, meg van még egy csomó verzió amiről hallani.

Az, hogy Palpatine-nak volt egy ilyesmi terve azt nem tőlük jött, hanem a "legends"-be van benne, és ha normálisan megcsinálnák egy elég klassz sztori lehetne.

"palpatine's contingency plans"

Viszont én nem feltételezem róluk, hogy ezt jól adnák elő. Az utolsó részben előszedik, mert Rian Johnson kinyirta az érdekes ellenfelet, Kylo Ren pedig nem igazán félelmetes, főleg, hogy már az előző két részben is legyőzte Ray.

Szerintem hatalamas bukás lesz.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#18561) Plata


Plata
félisten

Mai Patch:
[link]
Upgrade hétvége lesz.
[link]

(#18562) gabor7th válasza Plata (#18561) üzenetére


gabor7th
addikt

Jee... talán megoldották az én problémámat is:

"Resolved an issue that was occurring on some basic EV Suits, where they would begin applying some of their effects when double-clicked, but could not be removed. "

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#18563) gabor7th


gabor7th
addikt

Na a patch működött... nem vagyok többé az alap EV-be zárva. A kisebb hibát még nem teszteltem, hogy az sincs-e. Olyan gyorsak voltak, hogy kaptak is tőlem rögtön egy dícsérő-köszönő levelet a gyorsaságukért. Mondjuk kellett is, mert ez nemcsak szépséghiba volt, hanem a karaktert nem lehett vinni szennyezett környezetbe. És nem csak nekem volt ilyen bajom.

Viszont most is van egy különös dolog, a Jem'hadar klingon karakterem ott volt az Alfa kvadráns közepén, pedig én nem ott hagytam.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#18564) Plata válasza gabor7th (#18563) üzenetére


Plata
félisten

Jah,de valami gebasz van.
Mudd Market nincs bent a zen storeban.
A zen ára meg 476.

(#18565) gabor7th válasza Plata (#18564) üzenetére


gabor7th
addikt

Nincs baj, csak rosszul írtad itt meg, mert csak holnaptól lesz, ellenőrizd a dátumot.

Amúgy meg a Mudd Markettel kapcsolatban azt olvastam, hogy az árak ingadozni fognak akár extrém módon is. Azt írják a kereslettől fog függeni, de az talán csak köré írt mese része és inkább random lesz az árváltozás. Lehet, hogy érdemes lesz amúgy neked is felnézni oda, ha másért nem hát az ultimate upgrade-ek miatt.

[ Szerkesztve ]

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#18566) Plata válasza gabor7th (#18565) üzenetére


Plata
félisten

Csak a T6 regent kell.
De a játékban már azt írja hogy van Mudd market. :D

(#18567) gabor7th válasza Plata (#18566) üzenetére


gabor7th
addikt

22.-e van írva. Lehet, hogy átírták, de most a hírekben 22 van és én is néztem, hogy még nincs a játékban.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#18568) gabor7th


gabor7th
addikt

Megnéztem a legújabb Short Treket és áhhh... Oké távolról se ez volt a legrosszabb rész eddig, de azért eléggé szembemegy a normál Star Trekkel.

Arról szól, hogy megtámadnak egy űrállomást és a fogdából áthoznak egy fegyencet egy újonchoz, hogy vigyázon rá egy darabig. Kiderül róla, hogy ő Pike. Egy fiatal, indiai újoncnőre bízzák és adnak neki egy fegyvert.

Aztán Pike elmagyarázza neki, hogy el kell őt engednie, mert ő megtudja menteni az állomást és egy hajót amin... a csajszi férje utazik. Mire a csajszika megmondja, hogy fogja be és nem engedi.
Aztán Pike elmagyarázza, hogy olyan esetben mikor éppen szétlövik a hajót van egy kibúvó a szabály alól és elengedheti és meg is kéne tennie, hisz ezen múlik a férje és mindenki élete. Mire a csajszi azt mondja, hogy a bár van kibúvó, de az nem az ő stílusa és nem baj ha meghal a férje meg ők; tudja mit vállalt be férje amikor csatlakozott a Starfleethez. Külön szeretem, hogy az arcán szinte az van, hogy örül, hogy a férje meghal. Ezután amikor Pike mindezek ellenére megakar menteni másokat ráfogja a fegyvert halálos dózissal, hogy megölje Pike-ot. Mire bejelentik, hogy mindez csak egy szimuláció volt és nagyon jól megfelelt és jöhet szolgálni a hajóra. A történet végén megkérdezi a csajszi, hogy a phaser amit ráfogott és meg akarta vele ölni őt, vajon igazi volt-e, mire csak egy mosollyal válaszol Pike.

[ Szerkesztve ]

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#18569) gabor7th válasza gabor7th (#18568) üzenetére


gabor7th
addikt

Ja az még külön aranyos, hogy Pike közli vele, hogy ezután sohatöbbé nem szolgálhat majd hajón, ha nem engedi el és hagyja hogy megmentsen másokat ( amit lehene mert van kibúvó ) és ezután akarja megölni Pike-ot a csajszi aztán egy pillanattal később; juhéj ez csak egy teszt, jöhet szolgálni a hajóra. WTF?!

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#18570) Plata


Plata
félisten

Black friday sale.
[link]

(#18571) John_Doe


John_Doe
senior tag

Az a gyanúm elérték amit akartak.
[kép]

Shal'kek nem'ron!

(#18572) Plata válasza John_Doe (#18571) üzenetére


Plata
félisten

T6 Vizier begyűjtve.
Többi nem kell.
Eventes cuccok nekem még úgyis ingyenesek.
Vanguard meg boffok jobbak.

Azt hittem majd innen is kiveszik ha be rakják storeba őket,de nem.

(#18573) gabor7th


gabor7th
addikt

Hát nem tudom mit gondoltak amikor kitalálták ezt a Mudd's marketet. Még giga nagy 75%-os kedvezménnyel is drágább a hajó jelentősen mint egy normál T6.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#18574) Plata válasza gabor7th (#18573) üzenetére


Plata
félisten

Én megvettem,hiányzott a Regent gyűjteményemből.

(#18575) gabor7th válasza Plata (#18574) üzenetére


gabor7th
addikt

Igen, te akinek már minden megvan amit akart, csak még egy kell... + erősen állsz Zennel. Te igen, de valahogy úgy érzem a többségnek nem tetszik amit lát.

Egyáltalán hogy maradhatott ez ki neked korábban?

[ Szerkesztve ]

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#18576) Plata válasza gabor7th (#18575) üzenetére


Plata
félisten

Mert csak két Regent volt megvehető,a harmadik nem.
A harmadik ajándék volt egy maketthez,ha vettél a neten vagy boltban ilyen T6 vizier makettet ahhoz járt ez a hajó.
Másrészt holnaptól újra admiraltyzok megint.
Kell a dili mert csökken a zenem és kurvára zavar. :D

[ Szerkesztve ]

(#18577) gabor7th válasza Plata (#18576) üzenetére


gabor7th
addikt

Ez a Mudd's Maket lehet, hogy pont arra van, hogy kinyirja ezt csak tőzsdézéssel zent szerzést. Mutatta itt valaki, hogy mennyire felment most az ár.

Gondolom arra számítanak, hogy esetleg az Ultimate upgrade miatt veszik majd a cuccot többetszerre is.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#18578) Plata válasza gabor7th (#18577) üzenetére


Plata
félisten

Csak egyszer tudod megvenni szerintem.
Mert acc wide minden.
Ha jól láttam.
De most a zen a kulcs akció miatt is ment fel.
Kulcs 30%-al olcsóbb.

[ Szerkesztve ]

(#18579) gabor7th


gabor7th
addikt

Ma már nincs olyan, hogy Black Friday, inkább Black november, itt egy váratlan mai akció is, Zen-t adnak pluszban Zen vásárlásért. Én szervízeket fogok venni, remélem olyan akció is lesz majd.

[ Szerkesztve ]

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#18580) gabor7th válasza Plata (#18578) üzenetére


gabor7th
addikt

Volna egy kérdésem és te valószínű tudod a választ. Most ugye próbálgattam ezeket az új skineket és vettem annó egy herald páncélt a lobby markettről. Nagyon klassz statja van harchoz, gondolom már rég beszerezted, de ígér mást is. Ha elmegyünk egy szabóhoz akkor kapunk hozzá kosztümöt, kinézetet. Na most a képen egy nagyon klassz páncél van, úgy néz ki mint a Kull harcos a Csillagkapuból, de aztán egy olyan cuccot kaptam, hogy nincs felseje, a választásnál a szabónál eleve szürke az opció és úgy néz ki, hogy a lentről térdig ott a klassz páncél felül viszont ilyen fleshy kékes cucc, olyan mint ha valami meleg klubba készülődne a karakterem. Szóval... hogy lehet a felsejét elővarázsolni, mert kéne lennie, hisz a képen van sisakom is meg minden. Ez is egy bug, vagy aktiválni kell valahogy?

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#18581) Plata válasza gabor7th (#18580) üzenetére


Plata
félisten

Sisakot külön kell aktiválni,ha jól emlékszem a karakter fejének testreszabásánál lesz egy opció.

(#18582) gabor7th válasza Plata (#18581) üzenetére


gabor7th
addikt

Kösz, amúgy most az Alien Arenánál nem lesz semmi; Black Friday, valaminek lennie kéne, valami nagynak.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#18583) gabor7th válasza gabor7th (#18582) üzenetére


gabor7th
addikt

Mármint ez egy kérdés volt.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#18584) rasotamas


rasotamas
veterán

Sziasztok!

El akarom kezdeni az STO-t, de már rögtön a faj/karakterválasztásnál elakadtam. 6 féle csoport/út (Faction) van, azt sem tudom, hogy ez egyszeri és végleges, vagy lehet több karakterem is. Melyiknek mi az előnye. Az összefoglalóban még van ár megadva, de ingyen colt a Steam-en, de kellett Arc fiók hozzá.
Platától a GTA topikból már tudom, hogy nagyon pay-to-win a játék, hát belőlem biztos nem fognak meggazdagodni, ennek tükrében kérnék tanácsokat.
Merre lenne érdemes elindulni? Talán az újabb nem Discovery korabeli Starfleet állna hozzám közel, leginkább a DS9 vagy a Voyager hangulatára vágynék. Engineer, Tactical vagy Science? Melyikben vannak a legjobb lehetőségek?
Melyik Faction-ben nyomják a legtöbben? Üresben gondolom nincs sok értelme.

https://tinyurl.com/rasoapro

(#18585) Plata válasza rasotamas (#18584) üzenetére


Plata
félisten

Hát Fed oldal az amivel sokan játszanak,sajnos a klingon eléggé kihalt.
Engi is Tac kari egyszerűbb mint science,az kicsit bonyolultabb.
Faj az mindegy.
Tac kari az sebzősebb,bár engivel is lehet dps-t csinálni,csak az inkább túlélős,viszont földön mókásabb.
Viszont jelenleg van Gamma recruit event,ha kezdesz egy jem hadar karit,mindenféle jutalmat szerezhetsz vele.
Jem hadar kari 60-as szinten kezd,full felszerelve.
Fedes karakter 1-es szintű.
Menj fel a hun vagy T.E.S.A. csetre.
Nem sokára kezdődik a wintre event,ahol egy durva T6 hajót lehet majd szerezni ingyen.

[ Szerkesztve ]

(#18586) John_Doe


John_Doe
senior tag

Azt hiszem van elég időm megcsinálni az Universal Endeavor feladatot. [kép]

Shal'kek nem'ron!

(#18587) Plata válasza John_Doe (#18586) üzenetére


Plata
félisten

De jó neked. :D

(#18588) gabor7th válasza rasotamas (#18584) üzenetére


gabor7th
addikt

" hát belőlem biztos nem fognak meggazdagodni, ennek tükrében kérnék tanácsokat."

Ó, igen... én is így álltam hozzá. Ha nem szereted az ilyet akkor még most fuss.

"a GTA topikból már tudom, hogy nagyon pay-to-win a játék"

Tulajdonképpen azt nem mondanám, hanem inkább azon van sok pénz, hogy legyen elég slot helyed, mert majd mindeből kell majd és azt meg kell venni, infentory sloot, bank sloot, account wide bank slot, duty officer slot, ship slots stb.. A hajók is drágák, de pl. még idén három ingyen T6 hajód is lehetett volna ha csinálod az eventeket, amik heteken át tartanak.

Ráadásul vannak dolgok amik nem vásárolhatók közvetlenül pénzzel meg, és egy kisebb vagyon mire eljutsz oda, vagy pedig szerencséd is lehet...

Mindazonáltal egy fun játék, én viszont másik hasonlóba nem fogok vágni az árak miatt, max. akkor ha óriási áttörés lesz a játékiparban.

Melyik karaktert válaszd? A Jem'hadar olyan, hogy nem kell az elejéről kezdeni, de én azt tanácsolom kezd az elejéről, úgy az igazi.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#18589) gabor7th válasza Plata (#18587) üzenetére


gabor7th
addikt

Nekem is ez van, ez a hiba úgy tűnik időnként visszatér.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#18590) gabor7th válasza rasotamas (#18584) üzenetére


gabor7th
addikt

Azt is remélem tudsz angolul, mert találkozni fogsz hibákkal és majd keresned kell forumokon, hogy tudd mi a megoldás. Viszont amúgy tényleg fun, ha elejétől kezded mindig csodálkozol majd, hogy mennyi minden van még ebben a játékban amit fel lehet fedezni. Azért is ajánlom, hogy kezd eljétől, hogy értsed normálisan mindent, hogy mi és miért van, mert különben elég sok kérdést fogsz még feltenni, meg a Jem'hadar ilyen féloldalasan van már felfejlesztve, valami szempontból fejlett, de más szempontból nullán áll.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#18591) Plata válasza John_Doe (#18586) üzenetére


Plata
félisten

Te,nekem is ennyit ír.

(#18592) rasotamas


rasotamas
veterán

Köszönöm a tanácsokat. Hát, annyira így elsőre nem nyerte el a tetszésem, mondom ezt kemény 5 perc után. A Jem'Hadart választottam. Betöltött és azt láttam, hogy iszonyat ősrégi kezdetleges a grafika asszem maxon. A 6 éves GTA V-öt meg sem közelíti, másfél hajszállal jobb mint a San Andreas, kb mintha a régi Kotor-ral játszanék :F Valamiért azt hitem rendes TPS, tehát van rendes célkereszt de inkább kurzornak mondanám. Elindultam lefele a karakterrel egy völgyben 3 lázadót kellett lelőni, mire rájöttem, hogy alul középen kell választani fegyvert, vagy talán megnyomtam 1-3-ig valamit addigra majdnem lelőttek.
A mozgás-szinkron összehangoltság is valami iszonyat elmaradott.

https://tinyurl.com/rasoapro

(#18593) gabor7th válasza rasotamas (#18592) üzenetére


gabor7th
addikt

És a hajót még nem is irányítottad. Szerintem rosszul döntöttél, hogy egyből Jem'hadarral kezdtél, mert eltellik az idő amíg rááll az agyad erre a fajta irányításra.

A grafika tényleg nem a legjobb, de ha kitartasz rájössz, hogy a graffika nem a lényeg, plusz a hajók szintjén már jobb a helyzet.

Amúgy videókat nézhettél volna előre, hogy tud mire számíthatsz.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#18594) gabor7th válasza rasotamas (#18592) üzenetére


gabor7th
addikt

Amúgy nem késő, ingyen csinálhatsz mondjuk egy Fed-es karaktert, ami nulláról kezd. Ennek amúgy van egy olyan előnye is, hogy tán minden tizedik szintlépés után kapsz egy ingyen hajót,+ még egyet az egyik küldetésnél, míg Jem'hadarnál csak kettő ingyen hajó jár, plusz nem tudsz normálisan beleszokni. Ha egyről kezded, egy csomó minden még ott sincs, hanem ahogy haladsz folyamatosan bővül és akkor jobban megérted mi miért van.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#18595) gabor7th válasza Plata (#18591) üzenetére


gabor7th
addikt

Kösz szépen a tippet, a mostár van felső cuccai is a herald set-temnek.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#18596) Plata


Plata
félisten

Megint akció van.
30% hajó leárazás.
[link]

(#18597) gabor7th válasza Plata (#18596) üzenetére


gabor7th
addikt

Meg van Phoenix is.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#18598) Plata válasza gabor7th (#18597) üzenetére


Plata
félisten

Igen.
Szokás szerint tévedtek.
Pletyka cseten az volt hogy jövőhéten lesz,de múltkor is eltévesztették egy héttel.

(#18599) Plata válasza gabor7th (#18597) üzenetére


Plata
félisten

Fura ez a zen ár.
Az este főnix miatt lement 465-re most meg 489.
De hátha még lentebb megy másodikáig.
[link]

(#18600) gabor7th válasza Plata (#18599) üzenetére


gabor7th
addikt

Én ezt még nem követem, de gondolom most hatalmas a forgalom és az ár erősen reagál rá.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.