Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-03-08 14:21:11

LOGOUT.hu

Star Trek Online -=MMORPG=-

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18401) gabor7th válasza Plata (#18400) üzenetére


gabor7th
addikt

"Na meg valamelyiktől kapsz +1 admiralty project slotot is.Ha jól emlékszem."

Az pont a JamHadar-os...

Érdekes kis bónuszok ezek, viszont ott nincs ugye eleve level 60-ról indulás?

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#18402) Plata válasza gabor7th (#18401) üzenetére


Plata
félisten

Nincs.
Ott egyes karival kezdesz és végig kell játszani az összes sztori küldit.
De én ott sem egyes szinten toltam,felhúztam 12-es szintig karit küldivel és xp boostal majd research assigmentekkel 52-re rántottam adtam nekik hajókat admiba,adtam nekik T6 hajót és felcuccoltam majd mehetett az event tolása.
A deltás karik engik voltak a temporal sci.
[Temporal recruit]
[Delta recruit]
Deltában az volt a legjobb hogy félévig bugos volt,aki tudott róla sokat kereshetett rajta,igaz haza is vágta exet. :D

[ Szerkesztve ]

(#18403) gerisz23 válasza Plata (#18393) üzenetére


gerisz23
őstag

Win 10-új op rendszer és már kéri.

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#18404) Plata válasza gerisz23 (#18403) üzenetére


Plata
félisten

Milyen emailfiókod van?
Ha freemail vagy hasonló akkor lehet hogy nem jön meg.

(#18405) L3zl13


L3zl13
nagyúr

Patch notes:
Content:
Resolved an issue that could prevent completion of the mission “Frozen” based on certain choices made during the mission.
Systems:
Jem'Hadar Vanguard Heavy Destroyer [T6]:
- Resolved an issue that was causing the Vanguard Wingmen to not be present on while flying this ship
- Resolved an issue that prevented the Admiralty Ships from being usable by Klingon-aligned Jem’Hadar.
- Resolved an issue that prevented the ship’s stats from scaling with Structural Integrity, Shield Capacity, and Impulse Expertise boosts.
Resolved an issue that caused Hangar Pets to have worse stats while at two stars than at one star.
Resolved an issue that prevented the Polaron Beam Turret kit module from making sound when firing.

Elég szűkös ahhoz képest, hogy mekkora volt a patch.

[ Szerkesztve ]

Aki hülye, haljon meg!

(#18406) Plata válasza L3zl13 (#18405) üzenetére


Plata
félisten

Nekem 36mb volt a mai patch.
Nem tudom mi a szösz jött le nektek,de nekem ennyi volt.
Ha jó láttam,kb 5 másodpercig töltötte,nem volt időm jobban megfigyelni,de úgy láttam 36mb.

(#18407) gabor7th válasza L3zl13 (#18405) üzenetére


gabor7th
addikt

Szerintem benne a van a haloween event pálya is.

Érdekes nemrég pont valaki ennél a Frozen pályánál kérte, hogy vegyük végig együtt. Sikerült.

Én is csodálkoztam, hogy nincs Wingmen-em, bár nem ezt a hajót használom annál a karakternél.

A klingonos dolgot meg lecsekkolom, mert én is alig tudtam oda hajót áthozni, talán pont e hiba miatt...

"Resolved an issue that caused Hangar Pets to have worse stats while at two stars than at one star."

Ez is elég gáz hiba, vajon mióta lehet így?

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#18408) gabor7th válasza Plata (#18406) üzenetére


gabor7th
addikt

Szerintem pl. a forumtársnak aki most tért vissza, még pl. letöltötte a Sompek Arenát is, meg más dolgokat is ami neked már le van.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#18409) gabor7th


gabor7th
addikt

Pont most patcheltem én is és nekem is kevesebb mint 40 meg jött le, szóval inkább ritka kevés.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#18410) John_Doe válasza Plata (#18406) üzenetére


John_Doe
senior tag

A mai nekem is csak 40mega de a pre ami elvileg a (Version ST.100.20191027a.2) az majd 8 giga. Annyit hámoztam ki fórumról hogy elvileg triblin már egy ideje kint van és javarészt "motorháztető alatti dolgok". Vagyis ahogy őket ismerem 8giga új bug... ;]

Ja igen a mai elvileg a ST.97.20191011b.10

[ Szerkesztve ]

Shal'kek nem'ron!

(#18411) gabor7th


gabor7th
addikt

Na máris helyesbítek, mert kiléptem hamar, mert nagy votl a lag és később én is megkaptam a nagy frissítést, de fura volt, mert miközben a százalék nőt volt, hogy a MB visszaesetett többször is, úgyhogy szerintem valamit törölhettek is.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#18412) gerisz23 válasza gabor7th (#18411) üzenetére


gerisz23
őstag

Valószínűbb hogy már letöltötted korábban azokat a fileokat.
Ma megjött az osszes verify kérelem,egybe...cripticnél volt hiba.

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#18413) Haralus válasza gabor7th (#18388) üzenetére


Haralus
csendes újonc

A Kohlr romulant néztem ki magamnak, DHC val és turettel meg rcs consolokkal a forgás rásegítéshez :)

(#18414) Haralus válasza Plata (#18389) üzenetére


Haralus
csendes újonc

Sci JH kari, neki egy Khohrl romulan temporalt gondoltam DHC val, esetleg rásegítéssel hogy jobban forogjon :)

(#18415) Plata válasza Haralus (#18414) üzenetére


Plata
félisten

Azt a hajót nem nagyon kedvelem mert kevés a sci konzol helye és nincs elég jó sci boff helye.
Túl tac-os hajó.Annak nem kell semmi rásegítés,simán és gyorsan fordul.
De

(#18416) Haralus válasza Plata (#18415) üzenetére


Haralus
csendes újonc

Úgy hogy a karim sci egy lt boff hely elég a pajzsra, a többit én viszem, de még a Temporal Dreadnought tetszik beamokkal, meg a hangulatért egy torpedóval :DD

(#18417) Plata válasza Haralus (#18416) üzenetére


Plata
félisten

Sci karinál nem a pajzsra kell boff hely,hanem a támadó skillekre.
Sci kari nem a fegyvereivel sebez igazán,hanem a képességeivel.

(#18418) gabor7th válasza Plata (#18417) üzenetére


gabor7th
addikt

Hi! Azt látom, hogy az Alienware Arena most Day 1 ajándékként adott valamit... de sehol se látom, hogy ez mi. Csak egy képet látok mindenféle szöveg nélkül. Te tudod, hogy mi ez?

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#18419) Plata válasza gabor7th (#18418) üzenetére


Plata
félisten

Nem tudom,nem látok most STO giveaway-t.

(#18420) gabor7th válasza Plata (#18419) üzenetére


gabor7th
addikt

Ez nem STO hanem valami más, csak semmi infót nem látok róla, csak azt, hogy a naptárban benne van. Lehet, hogy valami nagy dolog Haloween miatt.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#18421) Haralus válasza Plata (#18417) üzenetére


Haralus
csendes újonc

Lehet hogy sovány kicsit a játékbeli tudásom, engi boffokon túlélő skilleket illetve weapon buffokat raktam ki, sci boffokon pedig pajzs és heal volt a prio és ha marad akkor buff vagy valami attack skill. Tac boffokkal nyomtam a támadó skilleket és buffokat. Sokat kell még tanulnom szerintem :P :)

(#18422) Plata válasza Haralus (#18421) üzenetére


Plata
félisten

Általában egy Sci karinál nem a fegyverek sebzése a lényeg.inkább a minél magasabbra húzott skillek és a jól összerakott boff skillek.
Legalább is én általában magasról tojok a fegyverekre a sci kariknál.
Minél nagyobb partgen és egyéb sklillekre megyek rá,attól függ milyen kari,ha drain sci akkor ugye a minél magasabb drain skill,ha gw-s sci akkor partgen és control expertise.

(#18423) Haralus


Haralus
csendes újonc

Akkor jobban tac kari kellene ha fegyver sebzésre szeretnék rámenni?

(#18424) Plata válasza Haralus (#18423) üzenetére


Plata
félisten

Megcsinálhatod sci karival is,csak akkor olyan skillezés kell,bár gondolom akkor neked alapból nem a sci skillekre van rakva.
Tac kari előnye hogy neki a képességei sebzésre adnak bónuszt,a sci kari inkább debuff képességekkel rendelkezik az űrben,vagy csapat buffoló képességgel.
Nekem ha jól emlékszem csak két sci karinál van fejlesztve a fegyver.
Az egyik a Vesta packos fedes sci,neki Aux DHC van és turret,mivel az Aux DHC nem kér fegyver energiát ezért nála upgradeltem a fegyverzetet.
Másik a Klingon romulán sci karim,neki Flambard van,T5 scimitár szettel és DHC turret fegyverzettel.Az egyik kedvenc fun karim.Mivel ő a legdurvább ragadozómadárral repül nem adhattam neki langyi bímet.Az nem egy Flambardhoz való cucc,neki a legnehezebb fegyverzet dukál,Quad és Dual heavy cannon. :D

[ Szerkesztve ]

(#18425) gabor7th válasza Haralus (#18423) üzenetére


gabor7th
addikt

Igen, meg jellemzően jobban is manőverez, cserébe viszont a hullja és a shieldje is gyengébb a másik kettőnél. Magyarul miközben harcolsz nem állhatsz meg, mert akkor nagyobb eséllyel eltalálnak és hamar meghalsz. De amúgy vásárlás előtt mindegyiknek meg tudod nézni a képességeit, némelyik haszontalan sebzés szempontjából.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#18426) Plata válasza gabor7th (#18425) üzenetére


Plata
félisten

Jó példa erre hogy a klingonok spéci ragadozómadara kb halhatatlan amíg mozog úgy is hogy pajzs sincs fent neki. :D
Nem is tudom hány éve tolom már vele,minimum vagy hat,T5 és T6 változata is ugyanolyan eszement fun.
Amíg álcában van és mozog nem lövik ki,pedig álcában pajzs sincs.
Ha meghalok vele akkor az nekem vér ciki.

(#18427) Haralus válasza gabor7th (#18425) üzenetére


Haralus
csendes újonc

A Khohlr-t gondoltam, 5 fegyver előre, 3 hátul, 14 a forgás, igaz csak 1 sci boff hely, mindazonáltal engi boffokkal életben tudok maradni, plusz kezdtem akkor egy tac karit, egyszer megcsinálom rendesen azt mielőtt a többivel is foglalkoznék :P

(#18428) Plata válasza Haralus (#18427) üzenetére


Plata
félisten

Én most egy klingon carrieres karit tervezek,csaknem csinálok újat,hanem meglévő tac karimnál cserélném le a hajót.
De még várok.
A winter hajó ha igaz egy T6 battle carrier lesz.
Arra várok hogy valami infó jöjjön róla hogy milyen lesz még is,sci vagy tac.
Ha nem az igazi akkor asszem T6 lekvár carriert veszek,T6 lekvár carrier elég jó dhc-vel is,bár az ára most rohadtul felment,700 misi.Szerintem kb a feléért vettem az utolsót még.
Full spiral diszruptorral akarom felszerelni,na meg elite slaver vagy interceptor hangárral.
Spiral diszruptor nekem rohadtul bejön,marha erős meg elég fun is,
Bortaq cruiseren is rohadtul szeretem a spiral DHC-t.

(#18429) Haralus válasza Plata (#18428) üzenetére


Haralus
csendes újonc

Radiant Antiproton szettre gondoltam, Spiral Disp. honnan lehet beszerezni nem láttam sehol, de lehet csak vak vagyok :P Következő hajót össze próbálom szedni, persze ez majd idő függvénye lesz.

(#18430) Plata válasza Haralus (#18429) üzenetére


Plata
félisten

Nem szeretem antiprotont.
Spiral diszruptort unlockolni kell.
Kardassziai Galor cruiser adja.
Ha a Galort kiveszed karidnak akkor a dili storeban megjelenik 38k diliért mindenféle spiral fegyó.
Nagyon jók.

[ Szerkesztve ]

(#18431) Plata válasza Haralus (#18429) üzenetére


Plata
félisten

Ha hazaérek megmutatom.
Főleg klingon oldalon használom.
Engi karikkal.
Mert engivel is veszett jól sebez.
Na meg egyedi statja van ha upgradeled.
Valami spéci crites statja van.
Fejből nem tudom.
No meg szép is.
Zöld helyett sárga.
Bár nekem Bortasqu-n a dhc néha ződet lő.

(#18432) Haralus válasza Plata (#18431) üzenetére


Haralus
csendes újonc

Köszönöm, a másik fegyókészlet a disruptor lett volna, konzolt hozzá tudok kiszedni küldi farmolásból is. A Galort honnan tudom beszerezni? Lehet csak vak vagyok de a Storeban nem találom.

(#18433) Plata válasza Haralus (#18432) üzenetére


Plata
félisten

Hát nekem a Galor a Gamma Vanguard Packból van,nem tudom külön meg lehet-e venni,T5 hajó.
Na de mutatom,úgyis épp a farmolós fun engimmel vagyok bent.
Neki DHC van és turret.


Egyébként csak azért írja a hajó típusokat pirossal mert groundon voltam.
Űrben nem piros.

(#18434) Plata válasza Haralus (#18432) üzenetére


Plata
félisten

Wiki szerint Galor és Keldorn is unlockolja.
[link]
Keldorn boxos a Galor zenes.

(#18435) Plata válasza gabor7th (#18401) üzenetére


Plata
félisten

Most lett meg Jem hadar karimnak a 20 óra játék idő.
Delta jutalmak:
[kép] [kép]
Temporal jutalmak:
[kép] [kép]

Ennyi markom és dilim lett.
Jah útközben vettem egy ikony warp magot,szóval annyival kevesebb a repus mark és repus dili.

[ Szerkesztve ]

(#18436) gabor7th válasza Plata (#18435) üzenetére


gabor7th
addikt

Én is kicsit nyomatom a Jam'Hadar karakterem. 65-ös szint megvan, meg több egyéb cucc is. Csak sajna nekem nincs azért 120 hajóm amiket máshonnan áthozhatnék, hogy egyéb dolgok is hasítsanak.

[ Szerkesztve ]

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#18437) Haralus válasza Plata (#18433) üzenetére


Haralus
csendes újonc

Nem rossz, ez fegyver dmg-s összeállítás? Van valami tipp hogy aránylag gyorsan szerezzek cuccokat tac karinak? Illetve a Doffos fejlődést említetted, az hogyan is működne?

(#18438) Plata válasza Haralus (#18437) üzenetére


Plata
félisten

Én a crtd statos fegyókat szeretem,ne kérdezd miért.
Nekem még a sci karim is crtd statos fegyverrel repül.
Egyébként ez egy fun kari,nem dps-re van csinálva.
Nem is izgat a dps-e.Ez egy nagyon régi farm kari.Annak idején még contrabandot farmoltam vele.Viszont a hajója így nagyon jó,úgy értve hogy élvezet vele játszani.Bortasqu dhc-vel igazán klingonos,kár hogy nem fér rá a Disruptor Autocannon.Azzal lenne még eszméletlen.De sajna nem fér rá.
Egyébként nem ennyi a fegyver sebzése,csak hülye voltam és groundon csináltam képet.
Utána jutott eszembe már mikor másik karival szórakoztam hogy groundon nem jól mutatja a fegyver sebzését.
Tac karinak felszerelés attól függ hogy milyen fegyverzetet akarsz.Diszruptorhoz a nauszi szett jól megy.Phaserhez is van küldis szett.
Doffos fejlődés egyszerű.
Adsz a karidnak sok jó doffot,ha lehet kék vagy lila.
Veszel research assigmentet,kinyitod ad egy doff küldit ami 4 óra és 4 doff kell hozzá.
Marha sok xp-t ad.Attól függ hogy milyenek a doffjaid,ha jók akkor a küdldi critical succes és eszement sok xp-t kapsz.Igen gyorsan meg lesz az 50-es szint de a 65 sem tart soká.

(#18439) Plata válasza gabor7th (#18436) üzenetére


Plata
félisten

Nekem azt hiszem jelenleg 19 spec szintet ért el.
Doffozással admiraltyval na meg repuval foglalkozom főleg.Fed és romulán admi már 6-os szintű a klingon 2-es.
Kép készítése után nemsokkal meglett a 100k fleet credit is,így kaptam még asszem 50 vagy 60 ezer fleet dilit.

(#18440) Haralus válasza Plata (#18438) üzenetére


Haralus
csendes újonc

Áhhhááááááá értem, köszönöm, hogyan tudok doffokat adni a karimnak? Ha kiveszem fleet creditből akkor azt nem tudom elküldeni.

(#18441) Plata válasza Haralus (#18440) üzenetére


Plata
félisten

Hát én sulibán doffokat használok erre a célra.
Abból nekem sok van.
Bár mostanában megcsappant a készletem.
Igaz nem tart sokáig újakat csinálni,de ahhoz lusta vagyok.
Levélben küldöm el saját karimnak.Igaz csak ötösével lehet küldeni.Olyan 40 darab elég.
De szerintem most rohadt drága a research assigment,mert recruit van.
Előtte kell bevásárolni recruit alatt eladni.

(#18442) Plata válasza Haralus (#18437) üzenetére


Plata
félisten

Ilyen a doff assigment,ez most pont dominiumos,de van sok féle,ha kinyitod ad egy küldetést.Általában ilyen sulibán doffokat használok hozzá.Csak van sok féle nem csak ez az egy.

[ Szerkesztve ]

(#18443) Haralus válasza Plata (#18442) üzenetére


Haralus
csendes újonc

Erről a felületről tudsz doffot küldeni másik karinak? Mert a boxot nem engedte.

(#18444) Plata válasza Haralus (#18443) üzenetére


Plata
félisten

Igen,oda mész postaládához,megnyitod a levélküldést és behúzod a doffokat.
A bound doffokat nem lehet elküldeni.
Süket recruitos doffokat még flotta projectbe sem engedi rakni.

[ Szerkesztve ]

(#18445) gabor7th


gabor7th
addikt

Most mi ez a Doctor-os dolog? Nem olvastam el, csak azt néztem, hogy nem látok epizód bejelentést a végén, meg semmi ilyen, hanem végig csak egy story van, amihez túl fáradt voltam, hogy elolvassam. Ez valami epizód előzetes, vagy csak úgy egy szöveges story?

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#18446) Plata válasza gabor7th (#18445) üzenetére


Plata
félisten

Láttam én is,de nem olvastam el.
Hosszú süket duma,biztos jön valami.
Múlthéten arról ment a pletyka hogy talán S18.5 jön,meg hogy jön valami változás megint a játékban ami belepiszkál DPS-be.

(#18447) Plata válasza gabor7th (#18445) üzenetére


Plata
félisten

Szerintem ma este biztos lesz valami új hír.
Valami ami értelmesebb mint ez a sok vakera.
Rányomtam a fordítót de olyan hülyeség hogy a negyedénél meguntam.

(#18448) L3zl13 válasza gabor7th (#18445) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Csak egy sima story szerintem a legutóbbi epizódra építve.
Azt nem tudom, hogy lesz-e folytatása ami végül átköt egy következő epizódra.

Aki hülye, haljon meg!

(#18449) Plata válasza L3zl13 (#18448) üzenetére


Plata
félisten

Az ilyen süket dumák után mindig jön valami.

(#18450) Haralus válasza Plata (#18444) üzenetére


Haralus
csendes újonc

Na, így sikerült. Adtam neki, de a research assigment nem kimondottan olcsó :P Azt hiszem az nem lesz opció, de legalább vannak jó doffjai a tac karinak :P

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.