Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-03-08 14:21:11

LOGOUT.hu

Star Trek Online -=MMORPG=-

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13032) Konfigos válasza Badname (#13031) üzenetére


Konfigos
őstag

Először is,akkor se nyerhetnél ha az egész itteni fórum veled lenne :DDD Másodsorba pedig nem lehet használni semmi boxos/lobis/promos hajót se.Többek között ezért se jelentkeztem,és a legtöbb ember se akikkel menni szoktam,mert ez totális kib*ás annak akinek nincs meg pár régebbi zenes hajó,egy percet se vagyok hajlandó farmolni ezért,ezért is bukott dolog az egész,plusz azért is mert nem visszafelé haladunk a játékkal hanem előre,és hiába lesz 1-1 ember jobb mint amúgy egy random meccsen jelenleg nem lesz mérvadó mert nem lehet ráerőltetni ezt a stílust 100 aktiv pvps játékosra,nosztalgiázásnak jó,de a pvpt már csak egy átalakítás mentheti meg,nem ez.

Pont tegnap beszélgettem egyik cimbivel neki is ez volt a gondja,wells hajója van,de nem fogja 3k zenért megvenni a vestát csak hogy indulhasson,egy 3v3 teszt meccsre alig tudtak embereket összeszedni,úgy halott dolog ez ahogy van.A kezdeményezés jó,csak a kivitelezés nem,egy palisade/hirogenhunter stb hajó nem op,nem is voltak azok sose,nyugodtan lehetne használni annak akinek nincs más értelmes lehetősége.Semmi hátrányba nem lenne senki se.Traitek az egyetlen amit megértek és az mk 12 gear,még a t6-al se értek egyet egyébként.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.