Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Star trek a viasat 3-on ujra (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) blise


blise
tag

sziasztok
tegnap elkezdodott a viasat 3-on a deep space 9 az elso season -tol es az erdekelne, hogy van e meg olyan emberke itt a ph-n aki esetleg felvesz minden reszt rajtam kivul. mondom miert:
ha esetleg nalam vmiert nem jon ossze a felvetel (aramszunet, adashiba, gephiba) akkor se maradjak le egy resz rogziteserol sem, mivel archivalni szeretnem
szval ha vki esetleg ugyanugy veszi fel mint en akkor legyszi irjon ide es akkor mailben megbeszeljuk a tovabbiakat, ill ha vkinek vannak egyeb epizodjai az is erdekelne (ha szivesen megosztana masokkal termeszetesen). ha vkit majd erdekel akkor termeszetesen en is el tudom jutattni neki a kivant reszeket

addig is a mail cim: blise@freemail.hu ja es a targyba irjatok be hogy star trek, mert nem toltok le minden levelet

elore is kosz

''A katona, ha vki mozog annak szalutál,ha valami nem mozog, azt odébb viszi, ha nem lehet odébb vinni, akkor lefesti...''

(#2) blise


blise
tag

hello

hát ez eddig nem sok...., valaki????

''A katona, ha vki mozog annak szalutál,ha valami nem mozog, azt odébb viszi, ha nem lehet odébb vinni, akkor lefesti...''

(#3) mura81 válasza blise (#2) üzenetére


mura81
senior tag

ha sikerül mindent beizzítanom itthon akkor lehet hogy én is nekiállok felvenni star trek részeket

Controlling: ''In God we trust! - All others will be monitored''

(#4) TheVeryGuest


TheVeryGuest
senior tag

Szerintem az első Star Trek sorozat volt a legmájerebb. Ahogy a haver mondaná T.J. Hooker, a pocakjával a szexiruhában, hőőőőőő!
:))

“Perfection is attained not when there is nothing more to add, but when there is nothing more to remove” Antoine de Saint-Exupéry

(#5) TheVeryGuest


TheVeryGuest
senior tag

Nálatok nem szokott lenni a Viasat-on adáskimaradás (pár, max 10 sec, de percenként)? Gyilkolni tudnék, mikor elmegy a kép a CSI alatt.

“Perfection is attained not when there is nothing more to add, but when there is nothing more to remove” Antoine de Saint-Exupéry

(#6) mura81 válasza TheVeryGuest (#4) üzenetére


mura81
senior tag

Nekem inkább csak a 7/9 tecceet. Tudod én hagyományörző vagyok és nem ilyen meleg büszkeséges:DDD De ha neked William Shatner teccik lelked rajta:U

Controlling: ''In God we trust! - All others will be monitored''

(#7) mura81 válasza TheVeryGuest (#5) üzenetére


mura81
senior tag

nálunk nem jellemző.

Controlling: ''In God we trust! - All others will be monitored''

(#8) blise


blise
tag

sziasztok

na látom azért, nem csak én nézek star treket. kérdésem a következő lenne, esetleg máshol találkoztatok már ilyesmi forumtémával?
hátha ott találok olyan emberkét aki szintén rögzit
amugy nálunk nem nagyon szokott adáskimaradás lenni (győr), de pl mult héten kb 1 év után volt egy pár perces áramszünet és a gép ugye kikapcsolt... ha a barátnő épp nincs othon akkor lemaradok
ezért lenne jó
de azért köszi a hozzászolásokat
''mellesleg'' 7/9-ed ott a szeren abban a ruciban...

''A katona, ha vki mozog annak szalutál,ha valami nem mozog, azt odébb viszi, ha nem lehet odébb vinni, akkor lefesti...''

(#9) Pötyi


Pötyi
őstag

Pár kép Jery Ryan-ről:

[L]http://celeb.goldengate.hu//Jryan/jr09.jpg[/L]

QNX is cool!

(#10) klepto válasza blise (#8) üzenetére


klepto
addikt

Nem csak te nézed :P
Egyébként engem érdekelne a teljes sorozat, ha meglesz! A reklámok nem zavarnak! :P Gépre, vagy vhs-re veszed fel?

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#11) eva16 válasza blise (#8) üzenetére


eva16
csendes tag

Asszem a scifi.hu lapon is volt ilyesmi, vagy ha nem, ők biztos tudnak valamit.

I Én imádom a Klingonokat! /I

:]

(#12) rATdrAgOn válasza TheVeryGuest (#4) üzenetére


rATdrAgOn
senior tag

ST Original Series az rulez volt :)
ST TNG is nagyon rulez volt. :)
Mozifilmek kozul meg mind qrvajo, kedvencem az elso harom, utana meg a masodik TNG mozi.. az uccso sem rossz, a Nemesis :)

A pC vajommi?! A kindoz vajommi?! A szittyozium.hu jó. Amigát használok, commodoreos (c)(r)(tm)-al. Meg nextgent. Meg bármit. :D

(#13) bdav válasza rATdrAgOn (#12) üzenetére


bdav
őstag

tng & ds9 jó tos-t mrárég láttam, voyager annyira nem. Filmek: 1, 4, 6, 7, 8, 9 (Motion picture, Voyage home, The undiscovered country - ez a legjobb, generations, first contact, insurrection). A nemesis nem tetszett.

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

(#14) Flashback


Flashback
addikt

Szvsz a Star Trek a legnagyobb Sci-fi amit eddig láttam! Én is nézem a V3-on. De nekem inkább a Kapcsolatfelvétel tettszet (márcsak a Borgok miatt :) ) Ja és a Voyager szvsz egy hajszálnyit jobb mint a DS9.

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#15) Maso


Maso
csendes tag

Engem is érdekel az összes sorozat és film minden formában VHS-en (is) vagy gépen (is) :)) Nekem legjobban a TNG és a DS9 tetszett, de a Voyagerbenés az eredeti sorozatban is voltak jó részek...filmekből meg a First Contact :)) Nemesis nem a legjobb...

Gigabyte 965P-DS4 ¤ Intel Core 2 Duo 3.15 GHz ¤ 2*1 GB Geil Value DDR2-900 ¤ GlacialTech Igloo 5600 x Sapphire x1900XT 256 MB x Zalman VF900CU x Chieftec 560W

(#16) Anathol


Anathol
tag

A SAT1-en pár hónapja indult egy új ST sorozat! Az első Enterpriseról szól arról, hogy hogyan is kezdődött ez az egész! Szerintem nagyon jó!

(#17) Ra3


Ra3
őstag

az index fórumán van több trekkel foglalkozó topic is...
egyébként szerintem a legjobb sorozat a DS9, a Voyager miatt kaptam rá a trekre, de már valahogy nem szeretem mert televan ellentmondással...

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#18) bdav válasza Anathol (#16) üzenetére


bdav
őstag

bár még nem láttam, de sztem az Enterprise meglehetősen erőltetett

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

(#19) Anathol válasza bdav (#18) üzenetére


Anathol
tag

Ha igazán figyelsz az apróságokra akkor élvezni fogod. Amúgy érdekes látni, hogy hol kezdődött az egész (transzporter és pajzsok nélkül). A Vulkániaiak szerepe, viselkedése is más mint amit eddig láthattunk. Szerintem egy próbát megér!

(#20) bdav válasza Anathol (#19) üzenetére


bdav
őstag

hááát.. nemtudom... előzetesen az a véleményem róla, hogy előbb utóbb biztos fel fog rugni egy csomó dolgot, amit a későbbi sorozatokból tudunk meg (pl. a Motion Pictureben mutatják azokat a hajókat, amik enterprise nevüek voltak, ott sztem nincs meg archerék hajója). vagy pl. asszem volt egy ferengis rész, a problémát meg ugy küszöbölték ki, hogy nem mondták meg, hogy ők a ferengik. LOL.

és nem az jut róla eszembe, hogy hogy kezdődött, hanem hogy mennyire csak a pénzért indították. Kellett volna pár év szünet a trekbe most.

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

(#21) tibz03


tibz03
őstag

Ti komolyan Star Trek bu*ik vagytok??? Istenem, ma még vannak ilyen emberek?! :O

(#22) bdav válasza tibz03 (#21) üzenetére


bdav
őstag

és ha igen az miért fáj neked? sőt a kedvedért elárulom hogy Gyűrűk Ura fan is vagyok (meg Starwars is valahol)

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

(#23) Maso


Maso
csendes tag

Te meg nem szereted a Star Treket? FÚÚÚÚJ vannak még ilyen emberek?!..... Az Enterprise elvileg ősszel fog indulni a Viasat3-on, de a netes fórumok alapján sokakanak nem tetszikaz, amit a Rick Berman producer faszi csinál az ST-vel...

Gigabyte 965P-DS4 ¤ Intel Core 2 Duo 3.15 GHz ¤ 2*1 GB Geil Value DDR2-900 ¤ GlacialTech Igloo 5600 x Sapphire x1900XT 256 MB x Zalman VF900CU x Chieftec 560W

(#24) Elrood válasza blise (#1) üzenetére


Elrood
őstag

Július 3. ''tegnap elkezdodott a viasat 3-on a deep space 9 az elso season ''

Egyszer már végig lenyomták, most ismétlik, de hogy hanyadik ismétlés abban nem vagyok biztos.:).

Babylon5-t senki nem akarja leadni végig ismét?
Külhonban már a 2.Session is megjelent DVD-n, itthon meg nem:O:O:O

''The spice exists on only one planet in the entire universe. A desolate, dry planet with vast deserts. The planet is Arrakis, also known as DUNE.''

(#25) Elrood válasza Anathol (#16) üzenetére


Elrood
őstag

Ja, néhány részt megnéztem, egész jó.

''The spice exists on only one planet in the entire universe. A desolate, dry planet with vast deserts. The planet is Arrakis, also known as DUNE.''

(#26) Flashback válasza tibz03 (#21) üzenetére


Flashback
addikt

Ha enyire utállod a ST-et akkor legalább ne itt adj hangot a véleményednek! Ha nem érdekel akkor mért nézed ezt a fórumot?! :) Azért hogy beszólj?! Azt (pszichológiai tesztek bizonyítják) hogy csak átlag alatti inteligenciával megálldott ''emberek'' teszik meg.
Hát csak gratulálni szeretnék :)

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#27) bdav válasza Elrood (#24) üzenetére


bdav
őstag

most adják harmadszor, ha az esti ismétléseket nem számoljuk :) ha igen akkor 5 :) Babylon 5 az zűrös, 1. évadot anno a tv3 adta, viszont a többit az RTL vette meg (és le is adták). Lehet hogy az van vele mint a csillagkapuval (tényleg azt nem akarja folytatni a tv2? már ~4szer leadták az első két évadot LOL), hogy a fele az rtlé a fele a tv2-é, nem tudom.

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

(#28) eva16


eva16
csendes tag

Nekem eddig a TNG tetszett a legjobban. Az a sorozat ahol nő a kapitány és egy robot az orvos, az egy kicsit Pirx pilótás nem? Olyan ócsónak tűnik.
:U

(#29) steveetm


steveetm
őstag

Ma vettem észre, ogy a voyagert is adják újra, igaz nem az elejétől, hanem úgy 50. rész körül. De most végre meg tudom nézni azt a egy részt amit eddig még nem láttam:))(már kb 6szor leadták az egész voyagert, de egy nekem mindig kimaradt:( )

Üdv.: steveetm

(#30) róland válasza TheVeryGuest (#4) üzenetére


róland
veterán

Hát igen, mennyit tesz a ruha. Rajta tényleg jól állt. :DD

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#31) róland


róland
veterán

A ST Voyager-t mikor nyomják le végig? Utálom, ha egy sorozatnak a felénél vége van egy adón. Ezért nem szerettem a TV3-at, és ez bosszantott a V3-on is. (Kivétel a ST DS9.)

Ja és még egy megjegyzés a Voyagernek az eredeti szinkronja jobban tetszett, mint az új.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#32) Maso


Maso
csendes tag

Elvileg az új szinkronos 7. évad a Voyagerből szeptembertől jön(90%), utána meg az Enterprise (85%)(jah, mikor adják pontosan a Voyagert újra?? hétvégén? )A TV2 ha jól tudom azért kezdte el újra vetíteni a Csillagkaput mert megvette tovább is(ez kb. 95%), de a Babylon 5-ről még én sem tudok semmit, pedig nagyon szerettem....(0%) :((

Gigabyte 965P-DS4 ¤ Intel Core 2 Duo 3.15 GHz ¤ 2*1 GB Geil Value DDR2-900 ¤ GlacialTech Igloo 5600 x Sapphire x1900XT 256 MB x Zalman VF900CU x Chieftec 560W

(#33) tibz03 válasza Flashback (#26) üzenetére


tibz03
őstag

Most tévedtem vissza ebbe a sz@rba (úhh, még twollah 2 leszek :))

(#34) Elrood


Elrood
őstag

Na megírtam a Babylon5 kérdésemet néhány online dvd árusító site-nak.
Fogalmuk sincs mikor, de kérésemre az 1-s régiókódosat behozzák, persze jó kis pénzé.

Voyager: Új szinkor szörnyű, kiváncsi vagyok mi lesz, mert a SAT1 leadta végig, és volt néhány érdekes rész.
StarGate: Szintén valamelyik német adó sokat leadott, és ott is volt jónéhány érdekes rész:). StarGateből nem az első évadot ismételgetik sokadszorra, hanem ha jól emlékszem az első kettőt.

''The spice exists on only one planet in the entire universe. A desolate, dry planet with vast deserts. The planet is Arrakis, also known as DUNE.''

(#35) TitiRii


TitiRii
senior tag

nyitottam egy forumot ahol az ilyen felvett sorozatok csereberéje mehetne én nagyon nagy igényt tartanék a voyager kalandgyaira :) de jöhet minden más jó is

Akinek kell valami, vagy akar valamit munka időben keressen az itt megadott telefonszámon! Köszönöm.

(#36) Maso


Maso
csendes tag

A Voyager új szinkront úgy értettem, h a régi színészekkel felvett új szinkron, szóval nem az a rakás makogás, amit ők szinkronnak hívtak elsőre a hetedik évadban...

Gigabyte 965P-DS4 ¤ Intel Core 2 Duo 3.15 GHz ¤ 2*1 GB Geil Value DDR2-900 ¤ GlacialTech Igloo 5600 x Sapphire x1900XT 256 MB x Zalman VF900CU x Chieftec 560W

(#37) Shy


Shy
tag

Most kezdték a viasaton 1 hete az ENTERPRISE nevű új sorozatot ami eddig még nem volt látható magyar adón. 2001ben készítették és most ért hozzánk, nézi valaki közületek? Egy két észrevétel:

-Rögtön az elején hidegzuhany amikor megy a stáblista és alatta ''zene'' a jól megszokott star trekes zene után ez valami ocsmány nyálas poptrutymora emlékeztet mintha brajen edemsz éneklene szanalom...

-A kapitány hááát Johnatan Archer mint valami b*zi, ilyen nyálas kapitány még sose volt star trekbe semmi kiállása nincs szerintem, semmi szigor, mindenkivel lepacsizik ilyen egy vérbeli parancsnok?... Nehéz lesz megszokni.

-Ami pozitívum hogy az effektek a filmbe illetve egyéb megjelenítések jóra sikerültek látszik hogy 2001es mű, összevetve tetszik csak elején az a zene kiborít:DDD

Kell, vagy rakom el?!

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Star trek a viasat 3-on ujra (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.