Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Conflict

Hozzászólások

(#1) aNorganiK_


aNorganiK_
tag

Mivel nem találtam topicot így csináltam egyet. :)

Star Conflict a World of Tankshoz hasonló rendszerű.

Itt [link] egy magyar nyelvű bemutató videó a játékról.

[ Szerkesztve ]

--- too weird to live too rare to die ---

(#2) aNorganiK_ válasza aNorganiK_ (#1) üzenetére


aNorganiK_
tag

Aki gondolja vegyen fel steamen : chineseboss78 .

--- too weird to live too rare to die ---

(#3) FRIZ 22 válasza aNorganiK_ (#2) üzenetére


FRIZ 22
senior tag

Tegnap telepítettem.
Így elsőre nem is rossz, látszik, hogy a fejlesztői sokat WoToztak, mert rengeteg dolgot átemeltek, és továbbgondoltak (pl. tutorial).

Egyébként van szakasz lehetőség, haverokkal együtt nyomulni?

(#4) aNorganiK_ válasza FRIZ 22 (#3) üzenetére


aNorganiK_
tag

Persze 4 fős squadokban lehet nyomulni együtt.

--- too weird to live too rare to die ---

(#5) D013


D013
aktív tag

4-5 hónapja játszottam vele nagyon élvezetes űr lövölde. Azért hagytam föl vele, mert a matchmaker általában kifagyott és/vagy nem talált meccset. Tegnapelőtt lepecseltem, annyi minden változott hogy ki sem ismerem magam, meg valami oknál fogva akad is, ami eddig egyáltalán nem volt jellemző.
Egyébként igényes játék, ugyanaz a fejlesztő mint a War Thunder esetében (jelenleg arra vagyok ráfüggve)

[ Szerkesztve ]

(#6) aNorganiK_ válasza D013 (#5) üzenetére


aNorganiK_
tag

Igen.. nem kicsit megváltoztak a fegyverek a legutóbbi patchnél.
Próbáltad anno újrarakni az egészet? Mondjuk nekem nem volt még ilyen,hogy a matchmaker kifagyott volna.
Igen ugyan az a fejlesztő. én tolom a War Thundert is.. bár mostanába hanyagoltam a LoL miatt.. :)

Bár az úl patch óta kicsit kötöttebb lett a játék.Értem ez alatt azt,hogy már neml ehet "bármelyik" fegyvert rárakni a hajókra mind eddig.És nincs már másodlagos rakéta sem.
Annyiban változott még,hogy most már úgy tudsz venni hajót ha kimaxolod Synergy-jét tehát nem kell várni amig összegyűlik a kellő loyailty pont.Nyílván pénz most is kell a megvételükhöz bár az is kevesebb lett valamelyest.

De ha gondolod vegyél fel Starban : JohnnyR

[ Szerkesztve ]

--- too weird to live too rare to die ---

(#7) D013 válasza aNorganiK_ (#6) üzenetére


D013
aktív tag

Valószínűleg egy teljes újratelepítés lesz, jó lenne már az guided torpedoval csinálni egy double kill-t :D
További problémám hogy nagyon sok pénzt kellene jelenleg farmolnom, hogy fel tudja szerelni a gépeimet...
A Thunderben is most volt patch, sok minden változott, a Lol meg nekem béta óta terítéken van, de mindig otthagyom 1-2 hónap után félévekre.

(#8) _stick_


_stick_
őstag

Sziasztok!
Tegnap telepítettem, tetszik.
Csinálom a tutorialokat és nagyon nyomatja a licenszekre a galactic standardsokat.
Jelenleg 23 órát ír, ha elfogy, akkor vége az ingyen játéknak?

(#9) aNorganiK_ válasza _stick_ (#8) üzenetére


aNorganiK_
tag

Nem a játék ingyenes !

--- too weird to live too rare to die ---

(#10) _stick_ válasza aNorganiK_ (#9) üzenetére


_stick_
őstag

Igen azóta eltelt egy nap és kiderült. ;)

(#11) durma77


durma77
csendes tag

Helo!
Úgy látom a téma kicsit alszik de lenne egy pár dolog. Először is most kicsit meguntam a födis hajókat és jerikot elvittem gyorsba a templarig. Szeretnék tanácsokat kérni hozzá hogy érdemes felszerelni...
Másodszor is szerintetek melyik long range a használhatóbb/jobb (általánosítva tudom vannak speciális esetek/pályák ahol másik jó)?
Egyébként is használ valaki tackler hajót syngularity cannonnal? Milyen modulokat érdemes betenni?

(#12) FID válasza durma77 (#11) üzenetére


FID
őstag

Ts-nem elég wazze? :DDD Van klánunk ha valaki jönne írjon privit.

Youtube: Casemod FID Facebook: Casemod FID

(#13) szabog4


szabog4
aktív tag

Üdv mindenkinek!

Van kedve valakinek majd játszani? T2 első hajóm van meg, de fel kéne húznom! :$ Elvileg lesz valami tournament 16.-án! Nekem ez semmit nem mond, hogy mit lehet nyerni! :"D :F

HUN_Thorpedo

(#14) FID válasza szabog4 (#13) üzenetére


FID
őstag

Ezt nézd meg:[link]

Youtube: Casemod FID Facebook: Casemod FID

(#15) #21346560


#21346560
törölt tag

Ma én is kipróbáltam. Egész tetszetős. De úgy látom kissé pang a fórum.

(#16) bullseye válasza #21346560 (#15) üzenetére


bullseye
addikt

Kissé.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#17) #21346560 válasza bullseye (#16) üzenetére


#21346560
törölt tag

jah... azóta már nem is játszom vele... :DDD

(#18) Entersprite


Entersprite
csendes tag

Ha valaki magyar közösséget keresne:
https://www.facebook.com/groups/star.conflict.hungary/
Teamspeak: weltenfall.net

Én már egy jó ideje játszom vele és még mindig nem sikerült megunnom.
SZVSZ a World Of Tanks-től kicsit távol áll a játék, a rendszereik csak egy-két pontban egyeznek meg.
A nagy durranás csak mostanában fog jönni, hamarosan csillagromboló méretű anyahajókat is lehet építeni, szóval aki még nem kezdte el a játékot, vagy épp abbahagyta, annak mindenképp érdemes elgondolkozni a folytatáson.

(#19) FID


FID
őstag

Ilyen kevesen lennénk PH-ról?

Youtube: Casemod FID Facebook: Casemod FID

(#20) #21346560 válasza FID (#19) üzenetére


#21346560
törölt tag

Mindenki wotozik! :)

(#21) Z10N válasza FID (#19) üzenetére


Z10N
veterán

Jelen! Corporation HOWL 2014 ota. Privatban keress meg es felvesszuk egymast.

Csodalkozom en is, hogy csak 20 hsz van 3 ev alatt :F Most indult a Dreadnought. Csinaltam neki topikot.

[ Szerkesztve ]

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#22) SpaceJam


SpaceJam
aktív tag

Helló! Játsza ezt itt közületek még valaki? Én 3 napja nyomom, most vagyok 9-es szintű.

Egy Berserker-t hogyan buildelnétek? Egyelőre egy kimaxolt 'Sk'Rah Launcher van rajta mint specialitás (leginkább a PvE-re és az AOE damage miatt), 5 egész jó chippel, főleg az alábbi attribútumokra gyúrva:

+ kinetic damage
+ weapon range
+ weapon cooling
+ critical chance
+ critical damage
- weapon spread
- weapon heating

Ezen kívül most aktív modulként hologram, láthatatlanság, hull res és teleportos HP drón van, így be tudok ugrani a backline-ba és vissza (PvP-ben is egész jól működik néha). Viszont kíváncsi lennék bármilyen ötletre, irányra, esetleg konkrét modul-ajánlatokra, meg általános farmolós tippekre is. :R

Plusz egy gondolat.... így, hogy a chipek – legalábbis azok, amiket eddig találtam – majdnem mindegyike boostolja a shieldeket, így elgondolkoztam azon, hogy érdemes lenne talán Empire hajó ellenére is shieldre építeni a dögöt Regenerative Coating és társai helyett. :F

[ Szerkesztve ]

neszetools.hu ● pc360.hu

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Conflict
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.