Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-07-21 15:06:57

LOGOUT.hu

Az OFF-topic használata kötelező! F.A.Q. új játékosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3018) GypsFulvus2 válasza .tnm (#3014) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Én is úgy találtam, hogy ha kb 4 évente cserélem a rendszerem teljesen újra, közben pedig csak a használt piacon szemezgetek egyszer-kétszer, az kielégítő. A grafikára nem vagyok túl igényes, a leginkább gépigényes játék amivel toltam, a Witcher 2, meg a Skyrim volt. Ezeket a mostani HD5870-is elviszi high beállításokon az 1680x1050-es monitoromon. Túlnyomóan réges-régi játékokkal játszom, Wing Commanderekkel, Planescape Tormenttel, Deus Ex-szel, Thief részekkel. Nagyon kevés új kiadású játék van, ami engem érdekelne. Szóval ez a "végyé újjat minden évben" dolog engem hidegen hagy. Mint ahogy a full hd, meg 4k mánia is. A monitorom is "ősöreg", csakhogy ez még egy P-MVA panellel épített szerkezet, amit semmi pénzért nem cserélnék le egy hulladék TN-film paneles "fullhádéért" Mára már az IPS panel sem az, ami egykor volt...
Szóval nekem tökéletesen elég a jelenlegi bő 2 éves konfigom, és jövőre is csak egy proci cserében, meg egy 79xx VGA beszerzésén gondolkodom, használtan. Nem hiszem, hogy bármely "next gen" (-nek hazudott) játék kifogna egy i7 2600K+HD 7970 kombináción.

[ Szerkesztve ]

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.