Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) daninet


daninet
veterán

Nemtudtam először hova nyissam a topikot mert a probléma inkább OS-ben jelentkezik de lehet h hardweres a baj majd ti megmondjátok.
Az egész ugy kezdődött hogy egyszer kicsapta a biztosíték. kattan a winyó leáll..ujraindítom a gépet működik szépen minden pár napig aztán kezdi a rendszer hogy nem indítja a vírusírtót, az xp téma nem jön be meg külömböző rendszerbeli dolgok nem indulnak...
mondom fajin megint egy vírust bekaptam. windows ujra akor próbáljunk másik vírusírtót met a NOD 32+ad awareSE nem vált be..jön a norton+spydest. minden fajinul működik 3 nap mulva megint rosz (de ezt ugy képzeljétek el hogy minden überfajin kikapcsolom a gépet aztán reggel be és rosz) na mondom ez nem lehet igan megint vírusos lenne? :F
windows ujra (egészen addig nem kapcsolom be a netet hogy nem raktam vírusírtót nehogy ez legyen a baj) akor most próbáljuk bitdefenderrel..3 nap mulva ugyanez...
na mondom én már nem tudok mit csinálni elviszem szervízbe. ott 3 napig futott a gépen a 3dmark de ezen kívül nem használták és egyszer se indították ujra de egyszer kisípolt melegedés miatt ezért tettek rá egy uj propellert mondván hogy biztos ez miatt ment el az egész 3 naponta de ez csak duma volt hogy legyen valami hasznuk is az egészből (meg nem mintha a titan propeller nem ugyan ugy pörög mint a glacialtech de mind1)
hazahozom hu de szuper most a szervízbe tették rá a rencert mondom ha valami gáz van akkor nem a windowsal van a baj amit telepítek hanem valami más..
tipeljetek..3nap mulva megint rosz és most it vagyok h mi lehet a baj mert én nem tudom.. a winyót minden esetben csontig leformáztam és teljes formázást nyomtam egyszer Fat32 fájlrencert is tettem hátha ugy job de nem..
létezik hogy a winyó a rosz és a szervízben tévedtek vagy esetleg máshol keressem a bajt??? :F

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#2) daninet


daninet
veterán

Up segítsetek

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#3) daninet


daninet
veterán

up túl hoszú a szöveg? :DD

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#4) fero02 válasza daninet (#1) üzenetére


fero02
veterán

Hy!

Leírnád, h milyen konfigod van?!

Mert ami az adataidnál van az édeskevés...

Remélem a telepités előtt a húzást kilőtted, szal most alapon megy minden...

Üdv!

(#5) daninet válasza fero02 (#4) üzenetére


daninet
veterán

tényleg adós vagyok a konfiggal csináltam egy riportot aidával ez sztm mindent leír ami csak kell sőt sokal töbet is. ja és ez ősök gépe nem az enyém..ezis kimaradt :B
[link] :R

[Szerkesztve]

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#6) daninet


daninet
veterán

up segítsetek

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.