Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  SSID szám (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) yeke24


yeke24
csendes tag

sziasztok!
Sajnos nem értek hozzá.... t-home-os netünk van a lakásban,ami routerrel meg van osztva,hogy bárhol tudjam használni. Most vettünk 1 kinai tabletet...de ezen egyszerüen nem tudom elinditani a wifit.A laptop és a telefonok is automatikusan megtalálják a wifi hálózatunkat,és csak jelszót kérnek.De ez a tablet egyrészt 1 db hálózatot sem érzékel magától,másrészt ha megpróbálok uj hálózatot hozzáadni,rengeteg mindent kér,amiről azt sem tudom mi!
Egyrészt kér hálózati SSID számot(tudom,hogy a modemmel függ össze,de hogy a címkén vajon melyik szám....hogy kelene kinéznie,betü, v. ilyesmi van benne? melyik lehet: MTA MAC,VAN MAC,S/N,CM MAC,modem no,USB MAC)
másrészt ki kellene választanom vmit az alábbiak közül:
-megnyitás
-wep
-wpa/wpa2 psk
-802.1*EAP

(#2) Armahun válasza yeke24 (#1) üzenetére


Armahun
addikt

A modemed alján van egy matrica amin van vagy egy webcím, vagy egy pontokkal elválasztott számsor (ip cím)
Ezt beírod egy böngészőbe, ahol megnyílik a modem beállítási felülete.
A belépéshez a felhasználónév és a jelszó szintén a matricán van.
Belépve a Wireless fül alól ki tudsz másolni minden beállítást.
Az ssid a neve a hálózatodnak.

Ha nem sikerül, a hálózatos topikban érdeklődj.

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#3) yeke24 válasza Armahun (#2) üzenetére


yeke24
csendes tag

köszönöm,megpróbálkozom :-)

(#4) Armahun válasza yeke24 (#3) üzenetére


Armahun
addikt

Most nézem, hogy hülyeséget írtam, nem a modem, hanem a ruti alján nézd.

[ Szerkesztve ]

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  SSID szám (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.