Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Spotify

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-12-25 18:18:56

LOGOUT.hu

Spotify

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4851) Keem1 válasza droti25 (#4847) üzenetére


Keem1
addikt

Ha az equalizert keresed, azt a lejátszó eszköz (pl. telefon) beállításai között keresd. A hangszín beállítása alapvetően az eszköztől függ, de persze vannak appok, amik API-szinten felülbírálnak bizonyos dolgokat (pl. a VLC is elég sok beállítást maga intéz). Ettől függetlenül ezt a telefon beállításai között keresd.

(#4853) Rimuru válasza #20749568 (#4852) üzenetére


Rimuru
veterán

Igy van, de ha nincs ilyen az a gyarto hibaja.

Bar biztos lehet letolteni EQ appot, sose probaltam. :DDD

Vigyázat, csalok!

(#4854) droti25 válasza Rimuru (#4850) üzenetére


droti25
őstag

Értem.
Huawei p30ban van egy minimális állítási lehetőség de azt már néztem...

[ Szerkesztve ]

(#4857) Maxximus


Maxximus
őstag

Ez mi ez ?? :DDD

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#4859) MikeWazowski válasza Maxximus (#4857) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Fake.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#4860) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Jól gondolom, hogy nincs olyan lehetőség vagy app, amin keresztül a Deezeres playlistjeimet, kedvenc számaimat az tudom vinni Spotira?

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#4861) mobilizmo válasza Rigormortiis (#4860) üzenetére


mobilizmo
addikt

Próbáld ki valamelyiket.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#4862) Rigormortiis válasza mobilizmo (#4861) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Köszi, ha működik akkor remek :)

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#4863) kmarci25 válasza Rigormortiis (#4862) üzenetére


kmarci25
veterán

Fordítva (spoti->deezer) működött valamelyik, de csak pár listát engedett az ingyenes verzió. Persze, ha ugyanaz a szám fenn volt a deezeren is. (Egy rövid időre kipróbáltam, hogy milyen, de nem jött be...)

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#4864) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Valakinek van tapasztalata, hogy androidos okosorán (Galaxy Watch) hogyan szuperál a Spoti app? Ez lenne a fő indok a váltásra, hogy ne kelljen magammal hurcolnom a mobilt futáshoz.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#4865) Mr K válasza MikeWazowski (#4859) üzenetére


Mr K
senior tag

Lehet, viszont rengeteg elégedett vevője van (több mint két hónapos a hirdetés). De amúgy nekem is gyanús...

''The third planet is incapable of supporting life. Our scientists have said there's far too much oxygen in their atmosphere.''

(#4867) unravel válasza Rigormortiis (#4860) üzenetére


unravel
őstag

Soundiiz

¯\_(ツ)_/¯

(#4868) fledtamas


fledtamas
tag

Sziasztok!
Használja valaki a spotify-t coreelec-en?
Lenne hozzá pár kérdésem
Valamiért nem tudom a telefonnal összekapcsolni. Próbáltam több féle addont, de egyik se vált be.

(#4869) qqzs válasza Mr K (#4865) üzenetére


qqzs
őstag

Lehet regisztral egy ingyenes fiokot. Vegul is ez orok elofizetes es nem irja hogy reklammentes lenne :)
----
1. Hogy lehet upgradelni csaladi csomagra. Mert appban nem talalom.
2. A leirasban a csaladinal az "illetve rokon" es-t jelent vagy vagy-ot? Azaz pesten elo lanyom is lehet a csalad resze?
3. google home ilyenkor honnan tudja hogy ha felesegem masik szobaban mast akar hallgatni az o accountja szoljon?

Eladó: GTS450

(#4870) Rigormortiis válasza #20749568 (#4866) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Köszi, ez jó is lesz!

Annyi történt időközben, hogy egy jó 1000 számot átvittem már manuálisan (magyarul egyesével bepötyögtem a spotify-ba, ne röhögjetek!). Ha ráeresztem ezt a szolgáltatást, akkor nem fognak duplikálódnak ezek a zenék?

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#4871) Mr K válasza qqzs (#4869) üzenetére


Mr K
senior tag

Az én tippem az, hogy feltört családi csomagokba csempésznek be új tagokat. A "garanciával" kitétel szokásosan azt jelenti, hogy lebukás esetén az adott account-ot egy másik családi csomagba csempészik be. (Lehet hasonló hirdetéseket találni ebay-en, amazonon, spotify.xx domain-eken, stb.) Természetesen nem lehet kizárni, hogy a hardveraprós eladónak sikerült egy különösen előnyös viszonteladói szerződést kötnie a Spotify AB-vel...
----
1. Előfizetést módosítani csak a web-es felületen lehet.
2. Tudtommal és-t. A közös lakcím mindig is feltétel volt, újabban családi csomagnál erre rá is szokott kérdezi az alkalmazás.
3. Minden Spotify felhasználónak saját accountja van. Az elsődleges account (aki fizet), vonhat be még öt másik (létező) accountot a családi csomagba. Ilyen módon a két account elvileg függetlenül kapcsolódhat a google home-hoz.

''The third planet is incapable of supporting life. Our scientists have said there's far too much oxygen in their atmosphere.''

(#4872) Male


Male
nagyúr

Ma kaptam a szokásos e-mailt tőlük, de ezzel: "Megérkezett a Zeneradar: kedvenc előadóid, például Begüm Günceler legújabb számai egy személyre szabott műsorlistán, amelyet minden pénteken frissítünk a kedvedért. "
Namost ez a Begün akármi nem tudom mi, az életben nem hallgattam... kell aggódnom a fiókom miatt, esetleg más is használja?

(Ja, sima, egyéni prémium csomagom van.)

[ Szerkesztve ]

(#4873) Mr K válasza Male (#4872) üzenetére


Mr K
senior tag

1. Az óvatosság sosem árt: web-es felületen jelszót kell változtatni (valami nem triviálisra) és utána kijelentkeztetés mindenhonnan. (Ezzel általában meg lehet szabadulni a potyázóktól, ha vannak.)

2. Ennek a Begüm Güncelernek összesen két számát sikerült felfedeznem a Spotify-on. De kétségkívül újak. :) (Frozen filmzene adaptációk.)

3. Én úgy tapasztaltam, hogy az email-ben mindig a Release Radar (Zeneradar) első egy vagy két számát küldik el. A listán pedig nem csak a ténylegesen kedvenc előadók szerepelnek, hanem ismeretlenek is, amikről a Spotify úgy véli, hogy a hallgatási szokásaid alapján tetszenének neked. Gyakran hallgatsz Disney filmzenéket törökül? ;]

''The third planet is incapable of supporting life. Our scientists have said there's far too much oxygen in their atmosphere.''

(#4874) Male válasza Mr K (#4873) üzenetére


Male
nagyúr

Köszi! Komoly jelszó van (KeePass generálja mindig :) ), de lecserélem akkor, aztán újra belépősdi (legalább kipróbálom, hogy az erősítőn kell-e valamit csinálnom ehhez, vagy megoldja, mert a mostani jelszót úgy emlékszem, nem kellett bepötyögnöm rajta :) )

Disney filmzenéket nem igazán :DDD ...törökül meg talán 20 éve hallgattam utoljára zenét, a szomszédnak hála ( ...amikor a táska telefonok mentek, mert az volt neki :D szerencsére pár hónap után elköltözött, így nem boldogított tovább esténként ezzel a zenével :) ).

(#4875) whbear


whbear
senior tag

Sziasztok!
4 eszközön használom az androidos appot. Ebből egyen nincs szükség EQ-ra. A másik 3 esetében az utolsó 2 frissítés óta az equalizer track váltás után nem csinál semmit annak ellenére, hogy be van kapcsolva. Egy EQ ki majd bekapcsolás után ismét aktív lesz. Elég macerás minden szám után ezt eljátszani. Újratelepítés nem oldotta meg. Régebbi verzió visszatelepítése esetén jól működik. Másnál is előfordul ez a probléma?

Arch Linux, Void Linux, Network Radios, VoIP, HAM

(#4876) qqzs


qqzs
őstag

kacsingatok youtube premiumra amiben yt music is van ami a play music ha jol tudom. valaki ment at spotirol?

Eladó: GTS450

(#4877) jupp008 válasza qqzs (#4876) üzenetére


jupp008
senior tag

Igen, próba hónap után vissza is tértem.

(#4878) I02S3F válasza jupp008 (#4877) üzenetére


I02S3F
őstag

Tapasztalatod?

(#4879) icecave válasza qqzs (#4876) üzenetére


icecave
nagyúr

Próbálkoztam én is vele, mondván, hogy akkor elég a YT prémiumot fizetni, Spotify-t nem kell. Nos, a baj az volt, hogy olyan szinten szívta a mobil akkuját (ha le voltak töltve a zenék akkor is, valamint ha a képet kikapcsoltam és csak a zene ment), hogy elég gyorsan le is tettem az eredeti tervemről.

(#4880) qqzs


qqzs
őstag

az nem vilagos meg hogy ott csak azok a zenek vannak amirol van video is vagy ott is van x millio mint a spotin?

Eladó: GTS450

(#4881) jupp008 válasza I02S3F (#4878) üzenetére


jupp008
senior tag

Spotin sokal egyszerűbben találtam meg bármit, és számomra természetesebb is a kezelése. Mellesleg tartalmilag nem ugyanaz a kettő. Spotin az általam keresett hallgatott kategóriában sokkal több dolog van és könnyebben is vitt tovább hasonló tartalmakra. YT -on nem volt meg ez a folytonosság.

(#4882) I02S3F válasza jupp008 (#4881) üzenetére


I02S3F
őstag

Köszönöm! Kíváncsi voltam! :R

(#4883) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Nekem pont az a bajom egy ideje a Spotival, hogy semmi értelmeset nem ajánl.
A Discover weekly kb olyan szinten alja, hogy ha egy számot találok benne, ami tetszik, már jó hét volt.
Ha adott szám alapján indítok rádiót, szintén 90% olyan track jön, ami már valamelyik listámon rajta van, vagy pedig fostos.
Nem ártana javítani ezen az algoritmuson...
Mókás, de a Last.fm (ami elvileg szintén a Spoti tulajdona már), normálisabb ajánlásokkal dolgozik, ha megnyitom az adott eladót, mellette láttam már többször is olyan ajánlást, aminek a létezéséről sem tudtam, és nagyon jó volt.

(#4884) jupp008 válasza FoxiestFox (#4883) üzenetére


jupp008
senior tag

Ebben mondjuk egyetértek, én is szeretek új tartalmakat hallgatni, felfedezni és szerintem is sok a visszatérő már játszott esetleg bekedvencezett előadó-dal.

(#4886) borges7


borges7
aktív tag

Halihó, van valakinek mai magyar popzenei playlistje, főleg a rockzene felől, de jöhet bármi, majd szelektálok. Mostanában próbálom követni valamennyire ezeket, és mindig találok tök jó zenéket, amit még nem hallottam, de sokat nem is ismerek. Mondok pár nevet, amik tetszettek: Carson Coma, A kutya vacsorája, Middlemist Red, Nunki Bay Starship.

(#4887) I02S3F válasza borges7 (#4886) üzenetére


I02S3F
őstag

Gondolom tudod, hogy, ha rámész ezen előadók oldalára, akkor ott van egy "mások még ezt a másik előadót is szerették", vagy valami ilyesmi.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Spotify
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.