Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Sporteltiltás (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) VoDaFoNe


VoDaFoNe
aktív tag

Szisztok! Nem találtam ilyen témát ami erről szól! ( De kamilyon)

Tudni kell egy kis gebasz van a térdemben a jobb térdemben. Hadd ne mondjam el. Mivel Őrülten hiáynzik a sport majd megőrülök ettől a kéthónapos tiltástól. Volt már itt olyan ember akit örökre eltiltottak vagy csak nagyon hosszú időre? Mivel én 2 hónapos tiltást kaptam 13 évesen majdnem beleőrülök. Szeretném tudni hogy van e itt a ph-n olyan ember aki kapott tiltást és túlélte?

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#2) Morris válasza VoDaFoNe (#1) üzenetére


Morris
veterán

Én kaptam eltiltást. Véglegest sajnos. Nem nagyon tudtuk elviselni a bírósporttárs viselkedését és igazságtalanságát, aztán egy futball-meccsen adtunk egy kicsit a bírónak a csapattársammal. Egy életre eltiltottak a focitól annál a klubbnál. De jobb is hogy abbahagytam, mert kattog mindkét térdem.

(#3) biga válasza VoDaFoNe (#1) üzenetére


biga
senior tag

Én triatlonoztam egy darabig, de a térdem miatt én is le lettem tiltva egy életre. Utána még jó pár évig hosszútávú túrákat tettüönk kerékpárral. (Országos túrák, erdélyi körtúra ilyesmi) ;) De az igazság az, hogy a térdem azért megérzi mai napig az erősebb időjárásváltozást, vagy a hirtelen nagyobb terhelést. Utána napokig fáj... :(

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#4) sharpapa válasza VoDaFoNe (#1) üzenetére


sharpapa
aktív tag

Én nem eltitltást, hanem mellhártyaszakadást kaptam pont egy éve, mikor torna közben beestem a korlát 2 rudja közé és szétszakadt a mellhártyám. 2 hétig feküdtem, + 3 hétig nem tesizhettem, ami nagyon hiányzott (akkor én is 13 voltam). Most egy évvel később...
gumikötéllel egy szivacsot a bordásfalhoz közötünk, és falonfutást gyakoroltunk.3 lépésből felmentem 2 méter magasra, majd a 4-iknél lefelé jövet beakadtam a kötélbe, és leestem. Iszonyatosan bevágtam a bal térdem.Hazamentem, bekentem fastum géllel, fáslit raktam rá+jegeltem. Reggel felkelt anya hogy irány suliba, mert a fasz báttyám szerint nincs is nekem semmi bajom. NA erre kiakadtam. Suliból hazajöttem, zuhanyzásnál megnéztem a térdem. Bedagadt, de brutálisan.Ujra csak fásli+jég egész éccaka (drága nővérem cserélte).Most egy kicsit jobb, de ha edzésig nem javul meg, elmegyek röntgenre.

"Mi a különbség köztem és Mark Zuckerberg közt? Én privát információkat adok vállalatokról nektek ingyen, és gazember vagyok. Zuckerberg a ti privát adataitokat adja vállalatoknak pénzért, és ő az Év Embere." (Julian Assange)

(#5) VoDaFoNe válasza sharpapa (#4) üzenetére


VoDaFoNe
aktív tag

Uh.. Akkor ez nem most történt? Nekem icicpici csontritkulásom van egy jóindulatú daganat és be van vizesedve. Már egy hosszab sétától is eléggé fáj a térdem!

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#6) sharpapa válasza VoDaFoNe (#5) üzenetére


sharpapa
aktív tag

A mellhártyaszakadás saccra 1 éve volt, a térdes baleset meg szerdán.CSütörtökön mentem suliba (amit nem kellet volnaÍ), ma pedi maradtam.

"Mi a különbség köztem és Mark Zuckerberg közt? Én privát információkat adok vállalatokról nektek ingyen, és gazember vagyok. Zuckerberg a ti privát adataitokat adja vállalatoknak pénzért, és ő az Év Embere." (Julian Assange)

(#7) zsiga667 válasza VoDaFoNe (#1) üzenetére


zsiga667
addikt

A jobb kezemen törtem el anno két ujjamat, így természetesen kaptam 8 hét eltiltást a röplabda-edzésekről. Négy hét után meguntam... És még élek, semmi bajom, bár egy törés nem tartozik a komoly sérülések közé. Szóval ha bírod akkor inkább ne erőltesd.

(#8) VoDaFoNe válasza zsiga667 (#7) üzenetére


VoDaFoNe
aktív tag

A térdem nincs eltörve! SOha nem is volt!

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#9) Grafiqs válasza VoDaFoNe (#1) üzenetére


Grafiqs
őstag

Ha nem találtál akkor én segítek: [link] :)

És még mindig nem fogja, vagy nem akarja felfogni. Hihetetlen. A Föld tényleg a Naprendszer elmegyógyintézete lenne?! by Bon3ss

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Sporteltiltás (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.