Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Black Dragon


Black Dragon
addikt

Gondoltam gyűljünk össze egy helyen, ahol a játék kedvelői feltehetik a kérdéseiket, illetve megoszthatják tapasztalataikat azoknak, akik a játék vásárlásán gondolkoznak, és így tovább.:)

Így hát várom is az első hsz-eket, kinek hogy tetszik a játék, merre tart, illetve ha szeretne multizni/coopozni az illető, akkor a uplay nevét és kommentbe írja le.

Továbbá bármi egyéb olyan kérdést is nyugodtan fel lehet tenni, ami a játékkal kapcsolatos, előbb vagy utóbb biztosan kap rá az illető választ.(gondolok itt elakadásra, valami nem működik stb..)

[ Szerkesztve ]

(#2) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Splinter Cell Blacklist jó játék lett? Elég vegyes a szakválemény ...

Ráadásul Amazonon már majdnem 5.000 Ft-ot esett a Paladin Edition (amiben a távirányítású paladin repülő van) ára a konzolos kiadásoknak és még 1 hét sem telt el a megjelenése óta...azért esett az ára vajon, mert ennyire gyenge játék vagy mert senki nem meri megvenni, mivel fél, hogy az első teszt repülésen összetöri a Paladint ? :DDD Vagy szimplán már nem nagyon vesznek ezekre a konzolokra az emberek játékokat ?

(#3) Black Dragon válasza Darth_Revan (#2) üzenetére


Black Dragon
addikt

Csak a saját tapasztalatomat tudom megosztani, ami pedig az, hogy nagyon jó játék lett. Grafika nagyon jó, még a legmagasabb textúrákra sem izzasztja meg a vidkarit, és a procit sem.(bár utóbbit jó is) A játékélmény szerintem szokható, aki nyomta az előző részt, annak ismerős lesz, de mégis picit új az irányítás. A story viszont szerintem nem sikeredett a legjobban, illetve az apró részletek is elvesztek, gondolok itt Sam Fisher karakterére, aki még fiatalabbnak tűnik, mint az előző részben, és a hangja is fiatalosabb, sajnos nem ugyan azt az embert kérték fel szinkronhangnak. És ugye ahogy említettem a story maga, mivel elég légből kapott, a lánya nincs benne, egyedül Vic, és egyáltalán nem onnan folytatódik ahonnan az előző részt abbahagyták.

Nem akarok semmi olyan fontos dolgot mondani, amivel lelőném a poént, de kicsit másra számítottam, de ettől függetlenül, tehát ha nem ezt vesszük alapul, akkor jó lett.
Állíthatóság terén viszont rengeteget fejlődött a játék, tényleg mindent be lehet állítani, a ruhád színétől a fegyver kiegészítőn át a szonár típusát. Ez nagyon tetszik, így mindenki kedvére tudja alakítani a karakterét, szerethetőbbé/egyedivé tenni.

Viszont még közel sem perfekt, mert nálam rengetegszer kifagy érthetetlen módon, illetve bugok is jócskán akadnak benne, amit idővel javítanak, de a hiba jelen van még.(bár már kiadták az 1.01-es patchet ami 1.7Gb, és sok hibát javítottak elvileg)

Story módot egyébként gyorsan ki lehet végezni, nekem kb 8 óra volt, talán picit több. A coop mód viszont elég zsír, élvezhetőek a pályák és a küldetések, és van belőlük minden típus, ami az előzőbe is, módonként 4 pálya.
Továbbá elvileg az alap story módot is végig lehet vinni coop-ban, de ezt még nem próbáltam, szóval erről majd később tudok nyilatkozni.

Hát kb ennyit tudok mondani a játékról, és most válaszolok is a kérdésedre.:DDD

Azt nem tudom, hogy miért esett az ára amazonon, szerintem élvezhető a game a már említett dolgok miatt, persze van ami ellene szól, de szerintem több szempont szól mellette.

Bevallom őszintén én sem vettem meg a dobozos verziót, mert tudtam, hogy lesznek itt a HA-n olyanok, akik árulnak majd csak kódot hozzá, és azt majd megveszem, és így is lett(4500-ért vettem digital deluxe editiont)
A másik dolog pedig az, hogy én sosem tudtam ilyen játékokat elképzelni konzolokra, PC-n fényévekkel könnyebb irányítani szerintem...

(#4) Zan


Zan
aktív tag

Sziasztok!

Klassz a játék, nagyon sok mindent belepakoltak a srácok, ami tényleg szavatossá teheti hosszútávra! :K
Most kezdtem csak el játszani és gondoltam, hogy megkérdezlek titeket, hogy Charlie küldetését (amiben még az elején 20 hullámnyi katonát kell leabálni) érdemes szólóban végigcsinálni? Mit kapok érte, ha megvan? Csak mert már a 3. hullámnál is 15-en jöttek rám, amit annyira nem szerettem..mi lesz itt még 17 hullámon keresztül..!

Más:

A videókarimat azért viszont a TXAA már megfingatja rendesen! Nem akad, csak egér smooth-ot okoz,ami engem már nagyon idegesítene. FXAA-ban teljesen jó, minden ultrán. (GTX 670OC)

Minél jobb, annál jobb!

(#5) Black Dragon válasza Zan (#4) üzenetére


Black Dragon
addikt

A Charlies küldetések nem egyszerűek, szólóban elég sokáig tart, de még mással is, tegnap pl az utolsó küldetést cirka 2 és fél óra alatt vittem végig egy sráccal 6. hullámtól indulva.... Jó volt meg minden, de egy idő után azért fárasztó.:D

(#6) Rexcor


Rexcor
őstag

Nekem is tetszik a játék és a graf is nagyon szép lett. 4X TXAA helyett meg inkább 4X MSAA-t használjatok mert sokkal szebb és nem lesz tőle olyan mosott a kép. Erőforrásban is kb ugyan annyit eszik mint az MSAA max 1-2 FPS különbség volt nálam de így is 80-130 FPS-el ment. Szóval az optimalizálás is elég jó lett. A közepes nehézségi szint felett játszok 1-el és van hogy 5-ször újra kell menne az ellenőrző ponthoz hogy meg tudjam csinálni.

[ Szerkesztve ]

(#7) Zan válasza Black Dragon (#5) üzenetére


Zan
aktív tag

Érte én, hogy nehéz, érzékelem is, csak azt nem tudom, hogy megéri-e. Mi a jutalom? :)

Minél jobb, annál jobb!

(#8) Black Dragon válasza Zan (#7) üzenetére


Black Dragon
addikt

A jutalom az, amennyit össze tudsz szedni az ölésekből, ami tőled is függ, hogy mennyire tudod őket ölni, és milyen módon. De ettől függetlenül megéri, elég szép summát lehet összegyűjteni.:K

(#9) Zan válasza Black Dragon (#8) üzenetére


Zan
aktív tag

Na és az normális, hogy pl. tegnap is meg ma is csináltam ilyen "lopakodj, szedj össze 3 dolgot, ne vegyenek észre, mert akkor mission failed" küldiket és ha összeszedem mondjuk az első cuccot, akkor nem ment? Tehát, ha éppen már a végén vagyok és elbaszok valamit és észrevesznek, akkor kezdhetem elölről..!
Ez a normál fokozat?:)

Minél jobb, annál jobb!

(#10) Black Dragon válasza Zan (#9) üzenetére


Black Dragon
addikt

Sajnos igen, nekem én is normálon kezdtem, és sajnos mindig előröl kellett kezdenem, ha észrevettek.:(

(#11) cuebler


cuebler
senior tag

ha esetleg nem hallottatok róla:
splinter cikk

"Vannak, akik csak a csúfságot látják a világban... a zűrzavart. Én a szépséget látom..."

(#12) buci30


buci30
addikt

Valaki játszik vele?

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#13) Black Dragon válasza buci30 (#12) üzenetére


Black Dragon
addikt

Szerintem aki eddig beírt ide valamit, azok mind játszanak, köztük én is.:K

(#14) Sqveeze


Sqveeze
tag

Az a baj, hogy már a Conviction-t is Realistic-en toltam ki, ezt perfectionist-en, és még így is csak másfél nap volt kijátszani a story-t. Coop-ban is mindent kivittünk egy haverommal azt is perfect-en. Az egyetlen dolog amit nem értek, hogy hol vannak azok a küldetések amiket az E3-mon mutattak videóban? Meg a trailer-ben? Amikor kihozza a csávót valahonnan felviszi a tetőre, és kérdezi, hogy ki vagy CIA? FBI? stb... meg amikor egy hegyen lévő terrorista táborban beöltözik terroristának és kinyítja a vezért majd megy tovább és egy házban elkapja a másikat főnököt is. Na ezeket én akárhogy keresem nem találom... DLC?

GeTreKt!.hu - Magyar Teamspeak Közösség

(#15) Black Dragon válasza Sqveeze (#14) üzenetére


Black Dragon
addikt

Hát sajnos az tény, hogy realistic-on sem nagy kunszt végig vinni a játékot lopakodva, de azért kicsit nehezebb, mint az előző szériában. Én élveztem a dolgot, bár sajnos coop-ban nincs olyan barátom, akivel végig tudnám tolni, a netes emberek 98%-a pedig az sem tudja, hogyan kell fegyvert váltani.

DLC-ről nem tudok, csak arról az egyről, amibe a fegyverek vannak, de pálya nuku.

[ Szerkesztve ]

(#16) Sqveeze


Sqveeze
tag

[link]

Ez a pálya biztos nincs benne... vagy nálam játszódott máshogy?

Szerk:

[link]

ez is mi? Közelében nincs egy ilyen pálya sem...
vagy félkész lett a játék vagy DLC jön majd.

[ Szerkesztve ]

GeTreKt!.hu - Magyar Teamspeak Közösség

(#17) Black Dragon válasza Sqveeze (#16) üzenetére


Black Dragon
addikt

De benne van, csak darabosan. Ami azt jelenti, hogy részeket átvettek belőle, de valamit kihagytak, de a beöltözök az ellenség ruhájába, és viszek oda valakit, hát az biztos nincs benne, de a map egy részét felismertem, és az benne van, bár a nevét nem tudom fejből, de holnapra megnézem.

A második videó pedig csak videó, semmilyen térképes alapja nincsen, megcsinálták, hogy legyen min bemutatni a grafikát, meg a környezetet stb...:)

[ Szerkesztve ]

(#18) GoZoL


GoZoL
senior tag

Sziasztok!

Sikerült beszereznem a játékot! Aki szeretne coopozni az legyen szíves vegyen fel uplayen!
Köszi!
user: GoZoL

(#19) Black Dragon válasza GoZoL (#18) üzenetére


Black Dragon
addikt

felvettelek, R1DU néven.:)

(#20) Black Dragon


Black Dragon
addikt

Megjelent az 1.02-es patch pc-re, töltsétek!

(#21) Đusty


Đusty
addikt

Engem ez a játék zöldfülüben is megizzaszt. Mit kell tennem, hogy legyenek robbanó gránátjaim? Egyszer már mintha lett volna, maid megnéztem egy másik ruhát amibe azt írta kevesebb hely van és eltűntek a gránátok hiába váltottam vissza már nincs belőlük semmi, nem lehet őket visszanyerni.

[ Szerkesztve ]

(#22) Sqveeze válasza Đusty (#21) üzenetére


Sqveeze
tag

Hát ha combat módban tolod jó, hogy megizzaszt :D Amúgy venni lehet amikor testreszabon Sam-et.

GeTreKt!.hu - Magyar Teamspeak Közösség

(#23) Đusty válasza Sqveeze (#22) üzenetére


Đusty
addikt

De ott nincs ilyen opció, vagy még nem tartok ott?

(#24) Black Dragon válasza Đusty (#23) üzenetére


Black Dragon
addikt

Nem nagyon értem, hogy mit értesz a robbanó gránát alatt, repeszgránátot? Ha igen, vagy bármi másra is érted, akkor meg kell venned őket a felszereléseknél, és hozzá illő öltözéket találni/venni, hogy elférjen minél több kiegészítő.

(#25) Đusty válasza Black Dragon (#24) üzenetére


Đusty
addikt

Igen azt értem de nekem nincs repeszgránát opcióm, nem tudok venni. Egyszerűen mellette, alatta egy vonás szerepel. De már mindegy végigjátszottam a nélkül. :)

(#26) mikrosuttii


mikrosuttii
aktív tag

(#27) Predator2


Predator2
addikt

Helló

Mi a különbség a Splinter Cell Blacklist "sima" és a Splinter Cell Blacklist Digital Deluxe Edition között?
Mennyivel tud többet a Deluxe Edition?

THX

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#28) Black Dragon válasza Predator2 (#27) üzenetére


Black Dragon
addikt

A digital deluxe-ban ezek a tartalmak vannak benne: [link] az upper echelon edition-ben pedig ezek: [link]

Ha még az upper echelon edition-nél is normálabbra gondolsz, akkor semmi sincs benne, ami ezekbe,

(#29) Unbaised-Ben


Unbaised-Ben
senior tag

sziasztok, nekem valamiért tök fura a célzás, nagyon darabos, próbáltam állítani az érzékenységet, de azon nem segített, valami ötlet esetleg? :R

(#30) Black Dragon válasza Unbaised-Ben (#29) üzenetére


Black Dragon
addikt

Hali, kicsit bővebben ki tudnád fejteni a darabos dolgot? Nem tudom pontosan mire gondolsz, nálam nincs ilyen gond.

(#31) Unbaised-Ben válasza Black Dragon (#30) üzenetére


Unbaised-Ben
senior tag

Persze, bocsi :B
az a gondom, hogy nem tudok rendesen célozni vele, pl. egy álló emberre nem tudok fejest adni, kb mintha kontrollerrel játszanék, nincs az az átmenet mint egy rendes egérnél. Sejtésem szerint valami nincs rendben, és reménykedek, hátha tud valaki okosat mondani.
:R

(#32) wednesday válasza Unbaised-Ben (#31) üzenetére


wednesday
őstag

Mintha lenne auto aim funkció a menüben, de nem vagyok benne biztos, lehet keverem mással (azt akkor ki kéne kapcsolni). Nézd meg a menüt. Elvileg semmi gond nincs a célzással a játékban.

(#33) Black Dragon válasza Unbaised-Ben (#31) üzenetére


Black Dragon
addikt

Lehetséges az lesz a probléma amit a kolléga is mondott, én nem néztem meg, hogy van e a auto-aim funkcio, de ha van ilyen, akkor az lesz a gond. Ha más nem tapasztalt ilyet, akkor nem a játékban van a hiba, de az fps lagg sem éppen sanszos, hiszen a géped bőven megvan hozzá.

(#34) Unbaised-Ben


Unbaised-Ben
senior tag

érdekes, sokkal nem lett jobb, állítgattam az egér érzékenységet, 7.x volt mint a kettő, lejjebb vettem 6.x-re meg bekapcsoltam az auto aim-ot, mert ki volt kapcsolva, sok különbséget nem veszek észre azon kívül, hogy minimálisan belesít a célzásba. Nem tökéletes számomra, ha rájöttem, leírom :D
Az a fura, hogy máshol nincs gondom :/
Köszi azért a segítséget! :R

[ Szerkesztve ]

(#35) wednesday válasza Unbaised-Ben (#34) üzenetére


wednesday
őstag

Elképzelhető, hogy a vsync is okozhat célzási problémákat, bár nem jellemző. Egy ilyen eset a Dead Space 1-nél volt.

(#36) Keksz03


Keksz03
senior tag

sziasztok! pénteken megvettem a játékot, 2-3 küldetésen vagyok csak túl de nagyon tetszik, ha valaki szeretne coop-ozni az vegyen fel bátran! :)

uplay: d3xt3r003 :R

szerk.: azt tudja valaki miért 30FPS a limit? néha látom felfutni 50-60 környékére, de játék közben 30 FPS-en van fixen ami kicsit azért zavar, főleg h látom h csak félgőzzel dolgozik a VGA! :F

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23+ 512GB / LG CX 48" OLED / PS5 / Ryzen 5 5600X, 16GB, RTX 3060 Ti

(#37) mikrosuttii válasza Keksz03 (#36) üzenetére


mikrosuttii
aktív tag

Nincs véletlenül bekapcsolva a V-Sync?Ha igen,azt kapcsold ki.

(#38) marcusa


marcusa
addikt

Sziasztok! Úgy alakult, hogy meglesz a játék, eredetileg csak egy Assassin's Creed Black Flag-et akartam venni aprób Nvidiás kupon formályában, de egyben van a kettő, így ez is meglesz... Nem játszottam még egy résszel sem, ezért elég ismeretlen terep. Xbox kontrollerrel lehet játszani? Köszi :)

:-)

(#39) Keksz03 válasza marcusa (#38) üzenetére


Keksz03
senior tag

Lehet bár nekem ez nem volt kényelmes gamepaddal úgyh maradtam az egér+bill kombónál! :K

Samsung Galaxy S23+ 512GB / LG CX 48" OLED / PS5 / Ryzen 5 5600X, 16GB, RTX 3060 Ti

(#40) ScomComputer


ScomComputer
veterán

Megvettem, de minek random ezzel dob ki:

:W :W

(#41) aizen92 válasza ScomComputer (#40) üzenetére


aizen92
addikt

DX 9-en is így crashel?

amúgy még ezt próbáld még meg:
C:/users//felhasználóneved/mydocuments/ubisoft/blacklist/videosettings majd változtasd meg a startupgraphicsapi=5 ezt =4-re.

[ Szerkesztve ]

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#42) ScomComputer válasza aizen92 (#41) üzenetére


ScomComputer
veterán

Köszi,megpróbálom...majd de most úgy felb@szott... :DDD

(#43) AlexWolf


AlexWolf
senior tag

hoi megvettem a Blacklistet és fel is telepítettem, eddig kb 5x játszottam vele, de minden eddigi indításkor jól megpecselte magát, 2*900, 2x valami 500 mega körüli, egyszer meg kb 150 mega pecset szedett le. Minden pecselés után el is indult a gém, ezért azt szeretném megkérdezni, hogy ez most már mindig így lesz? elindítom ezt a sza...játékot és akkor egy fél óra pecselés jön vagy előbb utóbb vége lesz?

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#44) Black Dragon válasza AlexWolf (#43) üzenetére


Black Dragon
addikt

Sajnos az ubisoft még nem jött rá, hogy egyszerűbb lenne ha az összes patchet összevonná egy frissítésbe, ezért az eddigi összeset le fogja tölteni egyesével, amit fel is fog rakni egyesével.... Egyszer vége lesz, de már meg nem mondom, hogy hanyas volt a legutolsó.

(#45) rinsz


rinsz
tag

Sziasztok!

Keresek két embert a játék multi részéhez, csapat deatmatch-ről lenne szó!

Eddig ketten vagyunk de szeretnénk még két embert találni, akit érdekel írjon bátran!

Ja és skype előny! :))

üdv. :R

[ Szerkesztve ]

Ha privátot írsz, akkor azt is írd oda mi után érdeklődsz!

(#46) Predator2


Predator2
addikt

Helló

Nemrég megvásároltam eredetiben a játékot csak egy a bökkenő, hogy angolul.
Nincs meg valakinek véletlenül a magyar nyelvi fájlok a játékhoz? Vagy bármi amivel magyarítani tudnám a játékot.

THX

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#47) kisgege12


kisgege12
csendes tag

Üdv. Feltelepítettem a játékot. Nem eredeti. Patcheltem 1.03-ig. Elindítanám, erre nem történik semmi. :( Látom a feladatkezelőben hogy megy, de semmi. Néztem angol fórumokat, javasoltak pár dolgot. A Documentsbe nekem nincs is meg az Ubisoftos mappa, azzal se tudtam mit kezdeni. Nem csak ezzel a játékkal volt probléma: Far Cry 3, Assasin's Creed IV se indult el, crashelt mindkettő. Nem tudjátok mi lehet a baj? Én egyszerűen nem jövök rá. A gép januárban lett véve, elvileg mennie kéne a dolgoknak.

Spec: intel i5 3450
gainward gtx 760 phantom
2*4gb kingston hyperx
kingston v300 60 gb
wd blue caviar 1tb
fsp raider 550

(#48) Black Dragon válasza kisgege12 (#47) üzenetére


Black Dragon
addikt

Mi itt csak az eredeti játékkal foglalkozunk. De talán vedd meg te is, hátha az a baj.;)

(#49) green dude


green dude
tag

Sziasztok!

Látom már egy ideje nem aktív itt senki, de azért remélem tudtok segíteni. Tegnap leporoltam ezt a remek játékot és feltelepítettem. Minden kiru volt, aztán 2-3 küldetés után ezt csinálja a játék: amíg nyomom a wasd közül vmelyiket az egér nem reagál :W . Ha elengedem meg tovább sétál :Y . Mondanom sem kell, hogy ez mennyire bosszantó, és így játszhatatlan. Újratelepítettem, hátha megoldódik a gond, de sajnos ugyan ezt csinálja, csak most 4 küldetésig bírta :C . Néha meg működik rendesen, de inkább a fentebb írtak a jellemzők. Szét túrtam már a google-t a probléma után, de nem jártam sikerrel. Nálatok volt hasonló probléma? Vki vmi tippet tud adni?

[ Szerkesztve ]

(#50) galaktikus válasza green dude (#49) üzenetére


galaktikus
aktív tag

milyen egered és billentyűzeted van? van saját driverük, vagy simán a win kezeli mindkettőt? a driver be tud kavarni neki.. nálam a logitech G500-al hibátlan volt, és nem tettem fel hozzá semmit.

Rizsa: 5800x -b450 tomahawk max - 2x16 Gb 3200 Mhz Crucial Ballistix Sport AT - Gigabyte 6700 XT gaming oc Productivity: MacBook Pro 13" M1 Apple Silicon

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.