Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Spire ventilátor csere (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Wolskin


Wolskin
csendes tag

Sziasztok! Egy Spire super rock hűtó van a gépemben (A7V8X, 1900+) és iszonyú hangos (32dB). Ha veszek egy Whisper Rockot, annak a ventillátorát át tudom csavarozni a régi bordára? Hogy az ne kelljen megbojgatni?

(#2) Deadexpert válasza Wolskin (#1) üzenetére


Deadexpert
tag

A super rock-on 7cm-es venti van, a Whisper Rockon, pedig 8cm-es. Szerintem nem lesz jó.
Másrészről kár lenne komplett hűtőt venned,elég lenne 8cm-es venti is.

A helyedben lecserélném egy Falcon rock II-re a super rockot úgy ahogy van.

(#3) ToBeY


ToBeY
nagyúr

hello vegyél valami Igloo hűtőt azok elég halkak és a hűtés teljesítményük is jó.

(#4) andorpapa válasza Wolskin (#1) üzenetére


andorpapa
őstag

Topic címe módosítva: a ventilátor 1 L betűvel helyes, nem kettővel.

Ha jól értem, a problémád az, hogy nem akarod levenni a SuperRock-ot a prociról, és egyszerűbbnek tűnik egy másik venti felhelyezése. Hidd el, nem lesz könnyű dolgod. Tényleg jobb, ha veszel egy másik coolert, például egy Spire WhisperRock III-at vagy FalconRock II-t, de ha több zsozsód van, akkor egy GlacialTech Silent Breeze II-re is benevezhetsz. Ezek mind nagyon halk és erős hűtők, és ha csak a felszerelési nehézség rettent vissza a komplett coolercserétől, akkor kérj segítséget, talán a PH!-n is akad olyan arc, aki önzetlenül elvégzi ezt neked, feltéve ha nem az ország legeldugottabb falujában élsz.

COOLNESS! - somebody ssssstop me!

(#5) Deadexpert


Deadexpert
tag

Ja ja...biztos lesz aki segít, de ha a silent breeze II-t választod, azt még felszerelni is könnyebb.

(#6) Wolskin


Wolskin
csendes tag

Hááát... lebuktam. Tényleg a szereléstől való procedúra rettentett vissza...
Szóval akkor a csak venti csere nem járható út? 7cm-esben nincsen valami halk, amit külön lehetne venni?

A Silent Breeze-t itt is sokan dicsérik, olvastam. Hol kapható mennyiért? És tényleg annyival jobb?

Amúgy köszönöm a bíztató szavakat, lehet, hogy tényleg segítséget fogok kérni a szereléshez. Annyi rémtörténetet hallottam az AMDvs.hűtő ügyről! Vonzáskörzet: BP-Gödöllő.

(A Word elismeri a ventillátort egy ''L''-el is. Akkor mi az a ventilátor?)

(#7) Wolskin válasza andorpapa (#4) üzenetére


Wolskin
csendes tag

Ja, most esett le, te már kijavítottad! Köszi! De-akkor-meg-mi-az-a-ventillátor??? A word ezt is elismeri!

(#8) Deadexpert válasza Wolskin (#6) üzenetére


Deadexpert
tag

Silent Breeze II-ről most olvastam valamelyik topicban, hogy a 3T-be érkezet jó pár darab, de nagyon kelendő. Érdemes telefonon érdeklődni.
Én kb. egy hónapja vettem a Magicomp-ban 5000 valahányszáz forintért.

Gödöllő nekem nincs közel, ezért felszerelésben nem igazán tudok segíteni.

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Spire ventilátor csere (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.