Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  Speciális p3 esélylatolgatás... (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) devast


devast
addikt

Naszal, érdeklődnék hogy szerintetek mennyi esélye van annak, hogy én vmikor a jövőben (ha úgy állok anyagilag) be tudjak szerezni magyarországon 2db 1Ghz-es slot1-es 100Mhz fsb-s P3 coppermine proccot ? Ez a max ami ebből létezik :) És létezik 100% :D
Várom a hozzászólásokat!

(#2) vtechun válasza devast (#1) üzenetére


vtechun
veterán

jó áron minden eladó...

(#3) Rez_Grof válasza devast (#1) üzenetére


Rez_Grof
őstag

Hát ha valahol találsz ilyet akkor vegyél rá opciót. Mert szerintem kihalófélben lévő álatfaj. :)

A bus station is where a bus stops. A train station where a train stops. On my desk, I have a work station....

(#4) devast válasza Rez_Grof (#3) üzenetére


devast
addikt

Őszintén én még nem láttam ilyen eladó proccot sehol... szerintem még külföldön is nehéz beszerezni nemhogy mo-n... de jó lenne belőle 2db nekem nagyon :D

(#5) Intelligencs válasza devast (#4) üzenetére

Unokatesóm igénye csak két tökegyforma P3 volt. Azt sikerült is 1 év alatt beszereznie... :DD
Jobb lesz, ha inkább keresel más dual-os alaplapot.

The Amiga, Born a Champion

(#6) devast válasza Intelligencs (#5) üzenetére


devast
addikt

De úgy teccik.... [L]http://tipperlinne.com/p2bmod[/L] ilyen lapom van, azért durva amit az oldalon a srácok összehoztak... elvileg ha rev 1.06-os lapom van akkor az a legnagyobb procc amit elbír :) ez a szerver project-em :D scsi raid már kialakulóban van ;]

(#7) Intelligencs válasza devast (#6) üzenetére

Hehe, ''2 processors detected''... Te is szeretnéd már a monitorodon látni ezt a kiírást, igaz? :))
Egyébként minek Neked a maximális legnagyobb elérhető órajelű proci? Szerintem próbálj meg beszerezni két egyforma P3-ast, 100-as FSB-vel, mivel dualban lesznek nagyon-nagyon szépen el fog vele ketyegni a linuxos szervered.

Unokatesóm azt hiszem két 733-as P3-ast izzított be, nagyon kool a cucc.

The Amiga, Born a Champion

(#8) devast válasza Intelligencs (#7) üzenetére


devast
addikt

most is dual-ban megy , de csal 2x p2-400 hajtja... kicsit keveslem :) bár elég mindenre még... csak ugy teljesítménykergetés rulz ;]

(#9) b.a.l.i.


b.a.l.i.
csendes tag

szerintem keress két slot 1-es átalakítót és ahoz már könnyebb lesz procit találni :P

(#10) Red Rebcs


Red Rebcs
tag

Slot 1 cpu tudtommal 600 volt a legnagyobb

[Szerkesztve]

netre 1 magós semprón játékra 4 magós athlon

(#11) Pötyi


Pötyi
őstag

1,13 GHz-es volt a legnagyobb Slot1-es... A fehér hollónál is ritkább...

QNX is cool!

(#12) devast válasza b.a.l.i. (#9) üzenetére


devast
addikt

Aza baj azzal hogy slot1-es átalakító is bizonytalan... vagy megy dual-ban, vagy nem :) macerás nagyon...

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  Speciális p3 esélylatolgatás... (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.