Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) tomcs


tomcs
őstag

kellene szereznem egy spanyol kiosztasu billentyuzetet (nem, nem eleg atkapcsolni a windowst) valakinek van otlete hogy hogyan kezdjek neki? esetleg valami notebookbol kimaradt foliat magyarra ragasztgatni vagy hogyan?

(#2) localhost válasza tomcs (#1) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Nagyon nem egyszerü ilyesmit keríteni. Nekem pár éve cirill feliratos bill. kellett, 10-20 nagykereskedést végigtelefonáltam/-jártam, mire az egyik HAJLANDÓ volt behozatni egyet. Nem lett sokkal drágább, mint a hun, de BEHOZATNI kellett- 1darabos tételben. Spanyol szerintem még tirkább, mint az Orost, mert oroszból (mára már) van igény de spanyol????

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#3) Polesz válasza tomcs (#1) üzenetére


Polesz
addikt

Spanyol csomagküldőtől rendelsz egyet?

Elméletileg nincs különbség elmélet és gyakorlat között. Gyakorlatilag van.

(#4) dshk válasza tomcs (#1) üzenetére


dshk
aktív tag

spanyol online boltból rendelni?

(#5) tomcs


tomcs
őstag

ezaz hogy postakoltseg meg mi1mas.. meg online meg sose rendeltem semmit.. elvileg le7 lesz majd ra kereslet mert most egyre divatosabb a spanyol nyelv, bar ez mnost nem nekem kene, csak rakok ossze csaladban totalspanyol gepet.. spanyol win mar ok, office is erkezoben de 1 billzet jo lenne hozza.. es mindenkepp itthoni boltbol kene.. csak mistralnal pl csipobol azt mondta a srac hogy nem le7seges :(((

(#6) KovacsUr válasza tomcs (#5) üzenetére


KovacsUr
addikt

Spanyol billentyűzeten hány billentyű van? szerintem egyszerűbb lenne az átmatricázás...

So it goes… We stand alone by standing stones and turn them into circles.

(#7) guess.who válasza tomcs (#5) üzenetére


guess.who
senior tag

Az nem elég, ha alkoholos filccel feliratozod? Nekem az angol így van ''magyarítva'' évek óta, nem is akarom lecserélni... :) Ha csak egyetlen példány kell, akkor szerintem így jössz ki a legolcsóbban -feltéve hogy a spanyol billentyűzeten nincsenek extra gombok.

(#8) tomcs válasza KovacsUr (#6) üzenetére


tomcs
őstag

erre gondoltam en is, kerdes hogy honnan vegyek hozza matricakat.. nyomtatni eleg gaz lenne hat meg kivagdalni...

(#9) KovacsUr válasza tomcs (#8) üzenetére


KovacsUr
addikt

hm... Találtam egy online boltot, ahol $12.00 a matrica, $35.00 a billentyűzet... Hátha van valahol közelebb, még keresgélek

So it goes… We stand alone by standing stones and turn them into circles.

(#10) tomcs válasza KovacsUr (#9) üzenetére


tomcs
őstag

koszi, de azert ennyire ne strapald magad :)))

hatha sikerul egyet importaltatnom szemelyes uton... mindenesetre hol talaltal es milyen neven?

amugy a filces megoldas azert nem mert az igy olyan igenytelen :(

(#11) KovacsUr


KovacsUr
addikt

Látom, hogy néz ki, szerencsére pont annyi gomb olyan elosztásban, mint a magyaron, szóval csak kb. 10 matrica kell. Szerintem csináld meg magadnak, pld celluxra alkoholos filc, rá még egy réteg cellux, ráragaszt

So it goes… We stand alone by standing stones and turn them into circles.

(#12) KovacsUr válasza tomcs (#10) üzenetére


KovacsUr
addikt

[L]http://www.cyrillicstore.com/referral/spanish.jsp[/L]

So it goes… We stand alone by standing stones and turn them into circles.

(#13) tomcs válasza KovacsUr (#11) üzenetére


tomcs
őstag

akkor lehet tenyleg inkabb egy kis kezimunka :)))

koszi a linket.. asszem inkabb egy angolbol fog kiindulni a dolog, az tunik egyszerubbnek.. a magyarjat meghagyom, cserelgetos modszerrel az igazi :)

(#14) KovacsUr válasza tomcs (#13) üzenetére


KovacsUr
addikt

Angolon nem lesz elég gomb! Magyarból kell
[L]http://www.microsoft.com/GLOBALDEV/keyboards/kbdsp.htm[/L]

So it goes… We stand alone by standing stones and turn them into circles.

(#15) KovacsUr


KovacsUr
addikt

/OFF: Én japánt akarok, ahhoz kicsit több matrica kell... :)

So it goes… We stand alone by standing stones and turn them into circles.

(#16) guess.who válasza KovacsUr (#14) üzenetére


guess.who
senior tag

Angolon is van elég, csak a Z melletti csibecsőr hiányzik (ami némelyik magyaron az í)...

(#17) Jazzy válasza tomcs (#13) üzenetére


Jazzy
tag

Például a media marktban van ilyen feliratozó kézi készülék azt hiszem olyan 8000 Ft körül.

J@zzy

(#18) Jazzy válasza Jazzy (#17) üzenetére


Jazzy
tag

Oops viszont nem biztos, hogy ki tudsz belőle csikarni spanyol betűket, bár rengeteg féle magánhangzót és mássalhangzót tud, esetleg nézd meg mielött megveszed!!

J@zzy

(#19) tomcs válasza guess.who (#16) üzenetére


tomcs
őstag

nekem olyan angol billzetam van amin rajta van az a gomb is, angolkent hasznalva egy masodik gomb ha magyarba billentem akkor meg í a masik meg az enter mellett ű.
asszem ilyen lesz a kiindulasi billzet mert nem draga de eszmeletlen jo... a matricak meg ugy fognak keszulni hogy nyomtato, ontapados matrica, ontapados folia... igy talan eleg tartos es eleg szep is lesz :DD

(#20) Jazzy


Jazzy
tag

[L]http://www.officedepot.hu/[/L] Esetleg itt nézd meg.

J@zzy

(#21) guess.who válasza tomcs (#19) üzenetére


guess.who
senior tag

Ha egy tanácsot elfogadsz, akkor ne a billentyű ''nyomási felületére'' ragaszd a fóliát, vagy amit használsz majd. Eleinte én is oda csináltam a feliratozást, aztán rájöttem, hogy fölösleges, inkább az ''első'' lapjára érdemes, mert ott nem kopik szinte egyáltalán. Úgy értem, hogy a gomboknak az az oldala, ami ha gépelsz, feléd néz. Na, érted... :D

(#22) tomcs válasza guess.who (#21) üzenetére


tomcs
őstag

van ilyen atlatszo ontapados folia.. ha azzal levedem az nem gond :)

(#23) guess.who válasza tomcs (#22) üzenetére


guess.who
senior tag

Először én is olyannal csináltam, de piszokul idegesítő volt a gombon a kis műanyag négyzet, meg egy idő után elkezdett leválni, és akkor meg mindig beleakadt a sarka az ujjamba... Utána kezdtem el inkább filcezni. :)

(#24) localhost válasza tomcs (#22) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Akkor hol is vetted? Hogyan?

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#25) tomcs válasza localhost (#24) üzenetére


tomcs
őstag

sikerult.

mitsumi spanyol kiosztasu billentyuzet, egy kicsit puritan, semmi cd, semmi internetgomb viszont a celnak tokeletesen megfelel igy is. a dobozara din volt irva de attol fuggetlenul meg ps2es tehat jo.. mellesleg amikor kertem azt mondtak din-es lesz, raktarosok is ugy tudtak..

helyszin: demostudio, budapest, tobbit talaljatok ki
[L]http://demostudio.hu[/L]

ara egesz pontosan 2400 magyar forint, afaval 3000 volt, de csak ''rendelesre'' jott, azaz par napot varni kellett ra. mindenesetre mashol ahol kerdeztem rendelesre sem :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.