Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • smoochEing

    újonc

    Sziasztok,

    bocsi ha nem a megfelelő topic, most ezt találtam.
    1 éve vettem egy HT-J4530 5.1 rendszert, illetve egy EU49K6370SSXXN TV-t. HDMI ARC-on keresztül minden frankón működött, semmi panasz.

    Hétvégén kicsit rendezkedni kellett, ezért máshova kerültek a cuccok, ki kellett húznom az áramból. Azóta egyáltalán nem úgy működik, ahogy megszoktam tőle.. Próbálom röviden:

    HDMI-ARC-on keresztül sokkal halkabb, mint volt. Pl. 30as volume kell egy tűrhető, kellemes hangzáshoz, 35-40 egy élvezhetőhöz. Eddig ez kb 15-20-as hangerő volt..

    Ami vicc, hogy ha bluetooth-on keresztül hallgatom (TV és 5.1 között BT, nem HDMI), akkor ugyanolyan tökéletes, mint eddig volt, vagy ha a rádiót hallgatom az 5.1-en akkor is tökéletes. Viszont ha a TV-vel van kapcsolatban a hangfal, akkor halk.. Annak ellenére, hogy eddig tökéletesen működött... :) Kezdek idegbeteg lenni már miatta annyira idegesít, hogy nem tudom megcsinálni.

    Amiket próbáltam:
    - áram ki, be. Akár hosszú ideig is áram off
    - másik HDMI kábel
    - TV-n az összes lehetséges beállítás
    - külföldi fórumon olvastam olyat, hogy mobil segítségével egy screen mirroring megoldotta több embernek, amit nem értek hogyan és miért, de működött nekik, nekem nyilván az sem.

    Én nem vagyok egy nagy műszaki szaki, de amiben biztos vagyok:
    - nem az 5.1 a rossz, hiszen bluetooth-on keresztül minden okés, és hát eddig is oké volt.. :)
    - a TV sem rossz, hiszen az is ment eddig is :D
    - a hdmi kábel nem rossz, mert próbáltam másikkal is, sikertelenül

    Bárkinek bármilyen ötlet, hogy mi a franc okozhatja ezt? :(

    Előre is köszönöm,
    Üdv

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés