Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) rii


rii
nagyúr

szóval hallott már valaki ilyenrpől, honnan leeht letölteni, jó-e nem jó-e ....

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#2) @ngel válasza rii (#1) üzenetére


@ngel
tag

Én hallottam, sőt használom is elég rendszeresen! Nagyon jó kis program, nincs minimális megosztás, és szerintem sokkal több szám van fönnt, mint pl a DC-n!
Letöltés innen: Bővebben: link

Üdv,

@ngel

[Szerkesztve]

I don't worry about what I don't know - I worry about being sure about what I do know. - Warren Buffett

(#3) rii válasza @ngel (#2) üzenetére


rii
nagyúr

köszi ... és itt tényleg borul a pölö DC-nél megszokott rend, hogy elősször csatlakozni kel valamely szobához(room) és csak akkor lehet letölteni?

Mert nekem azt mondták, hogy nem is kell szobákhoz csatlakozni, hanem csak beirni a search-a amit keresek ....

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#4) @ngel válasza rii (#3) üzenetére


@ngel
tag

Így igaz, nem kell (de lehet) csatlakozni semmihez, elindítod a programot, és már kereshetsz is! Gyors, egyszerű, ingyen van... Mi kell még? :D

I don't worry about what I don't know - I worry about being sure about what I do know. - Warren Buffett

(#5) Torry


Torry
addikt

Kér valami jelszót meg felhasználónevet.

Ilyet hol csinálhatok magamnak?

(#6) twollah válasza Torry (#5) üzenetére


twollah
nagyúr

Csinalsz egy nevet, es egy jelszot, es kesz.
Semmi extra.

(#7) Torry válasza twollah (#6) üzenetére


Torry
addikt

De hol?

(#8) twollah válasza Torry (#7) üzenetére


twollah
nagyúr

Nem kerdez ra azonnal indulasnal a userre, es a passwordre?
Mert ha igen akkor kell csinalni egyet.

(#9) ollie válasza Torry (#7) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Connection / Login As

Itt beírsz egy nevet és jelszót (2x), és kész. Ha már van ilyen név, akkor újra kell próbálnod (azt írja ki, hogy nem jó jelszó, hacsak el nem találtad a nevet már bírtokló ember jelszavát).

***

(#10) twollah


twollah
nagyúr

Nagyon jo ez a program.

(#11) ktmt válasza twollah (#10) üzenetére


ktmt
aktív tag

Remélem még valaki nézi ezt a fórumot...
Két éve használom a soulseeket, és rengeteg olyan zenét töltöttem le, mait p2p alkalamazáson keresztül lehetetlen. Az utóbbi hónapokban viszont nem megy a keresés, a találtok száma ötöde-hatoda a réginek. Egyszer hallottam valamit arról, hogy nem mindegy milyen szerverre csatlakozol, de nem tudom lehet-e ezt befolyásolni.
A 155 (222) verziót használom, port 2234, nyitva, tűzfal (WinSP2) beállítva.
Van valakinek ötlete?

(#12) AceMcLoud42


AceMcLoud42
csendes tag

Én is használok Soulseeket bár ritkán mivel eDonkeys vagyok. 155 (222) van nekem is, elöbb felcsatlakozott simán, bár ugy vettem észre hogy pártolnak el az emberek onnan. Mondjuk amikor kezdtem (kemény 1 éve) akkor még több magyar volt rajta. Tegnap kerestem két számot, meg is találta de nem kezdte el a nagy sor miatt, ugyhogy eMule-nál maradtam. Dc-nél sajna találat szempontjábol nem jobb, csak szisztéma szempontjából, mert a dc-n 40 gigás megosztások már simán vannak a jobb helyekre, de ha feljutsz és nem használhatatlan szemetet osztasz meg akkor perceken belül max a feltöltésed ami ugye a letöltés rovására megy (kb lefelezi). Ezért is hagytam ott, és csak ritka magyar albumoknál használom. Amugy elég sokféle klienst probáltam már sokféle hálózaton ugyhogy ilyenekben is lehet kérdezni.

Énlennék

(#13) ktmt válasza ktmt (#11) üzenetére


ktmt
aktív tag

Éredekes dolgok: tegnap a budapesti haveromnál teszteltem a souseek keresést, a próba kifejezés a ''moby'' volt, mert at official forumon is előfordult a keresés probléma példájaként. Ott voltak olyan júzerek, akiknél a ''moby'' 50-60, másoknak cirka 1500 találatot adott, nálam ez 150 találat volt, a haverom gépén közel ezer.
Megint mondom: mindegyikünk aktív módban volt, tűzfal átjárás engedélyezve.
Rohadtul nem értem ezt

(#14) doglotthal


doglotthal
aktív tag

igazából hogy kell ezt használni?

(#15) ktmt válasza doglotthal (#14) üzenetére


ktmt
aktív tag

szerintem pofonegyszerű: nem kell hublista, sajnos csak egyszerre csak egy felhasználótól tölthetsz, a felhasználói név és jelszó változtatható.
friss verzió: slsknet.org

(#16) ktmt válasza doglotthal (#14) üzenetére


ktmt
aktív tag

szerintem pofonegyszerű: nem kell hublista, sajnos csak egyszerre csak egy felhasználótól tölthetsz, a felhasználói név és jelszó változtatható.
friss verzió: slsknet.org

(#17) doglotthal


doglotthal
aktív tag

jó, jó, pofon egyszerű. oké.
De mégis, hogyan? Leszedtem, csináltam felhasználót. Megnyitom az ablakot és tovább? Hogyan kell zenét keresni?

(#18) doglotthal


doglotthal
aktív tag

Jó, de mit csináljak, belépek a programba, majd jobb alúl egy szobába. Nevezzük X-nek. Hogy keressek itt zenéket?

(#19) ktmt válasza doglotthal (#18) üzenetére


ktmt
aktív tag

Használd a Search Files gombot :Y

(#20) ktmt válasza ktmt (#19) üzenetére


ktmt
aktív tag

Esetleg valaki nem tud segíteni az ''alig van találat'' problémában?

(#21) twollah válasza ktmt (#15) üzenetére


twollah
nagyúr

Egyszerre csak egy embertol?
Azt hogy csinaltad?
Annyitol szedhetsz le amennyit beallitasz.

(#22) ktmt válasza twollah (#21) üzenetére


ktmt
aktív tag

Pontosítok: Nem lehet több szálon tölteni.

(#23) capafog23


capafog23
őstag

Elég jó.
De én azért mardok a DC-nél.
:DD

(#24) twollah válasza capafog23 (#23) üzenetére


twollah
nagyúr

Mar nem sokaig.
A rendorseg kezdi behozni a lemaradasat DC++ ugyben.

(#25) _Petya_ válasza twollah (#24) üzenetére


_Petya_
őstag

Szóval ha soulseek-kel töltök le, és nem töltök fel semmit, az legális?

Petya

Fontos feladatot soha ne bízz olyan gépre, amit egyedül is fel tudsz emelni!

(#26) twollah válasza _Petya_ (#25) üzenetére


twollah
nagyúr

Szerintem nem legalis.
De illik megosztani vmit, mert ha nem teszed akkor egy ido utan mindenki banol.

(#27) Dictator^


Dictator^
veterán

még használnak soulseeket? hmm ? gondolom a dc++ nál nem jobb ..?!:F

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#28) ktmt válasza Dictator^ (#27) üzenetére


ktmt
aktív tag

Ha valakit érdekel: új, javított verzió tölthető le az slsknet.org-ról, a keresés bug ki lett javítva, sajnos elég sok ember elpártolt időközben.
Más: a megosztás nélküli letöltés legális, de nem fog a szívébe zárni a többi user.

(#29) zabla válasza ktmt (#28) üzenetére


zabla
aktív tag

ebben a verzióban is ugyanolyan használhatatlan a kereső mint volt:(
ha nem csinálnak valami tényleg mindenki elpártol tőlük

Somewhere between Jesus dying on the Cross and a giant bunny hiding eggs, there seems to be a gap of information.

(#30) zabla válasza zabla (#29) üzenetére


zabla
aktív tag

őő izé visszavonom, úgylátszik port forwarding problémám volt, de megoldódott:)

Somewhere between Jesus dying on the Cross and a giant bunny hiding eggs, there seems to be a gap of information.

(#31) karyo válasza zabla (#29) üzenetére


karyo
senior tag

Mi a baj vele? Én mindent magtalálok vele,amit akarok.

Enjoy the silence.

(#32) woodpaul válasza zabla (#29) üzenetére


woodpaul
őstag

A slsk éveken keresztül a kedvenc zeneforrásom volt. Olyan ritkaságokat sikerült beszereznem általa, amikről korábban álmodni sem mertem. Az elmúlt fél évben jelentősen csökkent a hatékonysága, ezért már csak elvétve használom.

Androidő

(#33) ktmt válasza zabla (#29) üzenetére


ktmt
aktív tag

Az én tesztelésem szerint a kereső jó (''Britney Spears test''), csak továbbra is kevés a user.:((

(#34) ktmt válasza woodpaul (#32) üzenetére


ktmt
aktív tag

Hasonlóképpen gondolom, jelenleg az a probléma, hogy kevesen és kevés időt vannak fenn, ezért rendre nem ürülnek ki a letöltési soraim. Még egyszer: a 156c változatban a keresés jó, próbáljátok ki!

[Szerkesztve]

(#35) zabla válasza karyo (#31) üzenetére


zabla
aktív tag

mondom, megoldódott, a port beállításokkal volt gond.
viszont amit nagyon nem értek: mi a francért kellett kiszedni az új verziókból azt, hogy chatnél kiírja hogy mikor írtam az üzit, vagy mikor kaptam:F

Somewhere between Jesus dying on the Cross and a giant bunny hiding eggs, there seems to be a gap of information.

(#36) matador válasza doglotthal (#14) üzenetére


matador
csendes tag

:( én is ezt keresem

a

(#37) matador


matador
csendes tag

:)) igazából nem a letöltésekkel van gondom hanem a többi lehetőséget nem értem

a

(#38) viperlady


viperlady
csendes tag

heello all..kellene egy kis segitség hogy igazodok el a soulseeken...uis van egy olyan problémám hogy hiába irtam be a nevm jelszavam megjelenik..és tök üres...keresőbe irtam egy nevet...és semmi
szobákat se tom megnyitni...

panda

(#39) viperlady


viperlady
csendes tag

valaki segit? :((

panda

(#40) Cathfaern válasza viperlady (#39) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Igen, csak várj egy kicsit, éjjeli 1-kor nem túl sokan fórumoznak már :) Ráadásul még napközben sem számít az 1 óra hosszú reakció időnek egy fórumon

(#41) Eagl3


Eagl3
veterán

Szevasztok. Nekem olyan problémám lenne, h. megy a keresés, letöltés, de egy idő ütán jön valami hiba üzi (piros bogár) leokázom és bezárja a soluseek-et... mi lehet a probléma?

(#42) Eagl3 válasza Eagl3 (#41) üzenetére


Eagl3
veterán

up

(#43) Eagl3 válasza viperlady (#38) üzenetére


Eagl3
veterán

Ennyit tok neked segíteni ;) [link]

(#44) Eagl3 válasza Eagl3 (#41) üzenetére


Eagl3
veterán

hupp

(#45) emery2


emery2
tag

Nekem az a problémám, hogy egy ideje nem tudok belépni azokhoz akikhez betudtam, holott ők nem tiltottak engem és router mögé sem ültek. Ez miért van?

Minden igaz, még a hazugság is -csak éppen az megfordítva!

(#46) hicsko


hicsko
csendes tag

Letoltottem, a Soulseeket, de amikor regisztralni akarok, nem enged a masodik lepcsore. Beirtam mindent es meg sem nem tudom mivan....

(#47) hicsko


hicsko
csendes tag

ok regisztralni probaltam, de ez nem ingyenes!!

(#48) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Próbáljátok ki az eMule-t! Jó lassú kis letöltő progi, de rengeteg cuccot lehet fellelni rajta!!!!

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#49) emery2 válasza hicsko (#47) üzenetére


emery2
tag

A soulseek ingyenes valószinű, hogy a név amit használsz foglalt, ezért próbáld más névvel. Pá

[Szerkesztve]

Minden igaz, még a hazugság is -csak éppen az megfordítva!

(#50) Cxgrav


Cxgrav
senior tag

Hali!

Nem olvastam el, csak a címet, de Kazaa-t nem ajánlom, vírusos mint a dög. DC az király, csak legyen mit megosztanod :) Bár én egyiket se használom :C

Picture me Rollin' by 2pac

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.