Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Montanaxy


Montanaxy
aktív tag

Na ez várós. Nagyon ott lenne, ha csinálnának egy freetoplay dark soulst, nem kéne méregdrágán megvenni a fromtól.

(#2) Bad Pritt válasza Montanaxy (#1) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Mondjuk a videó alapján olyan is lesz.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#3) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én ezt inkább nem mutogatnám. :U

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#4) Bad Pritt válasza .LnB (#3) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ez se néz ki 2023-asnak? :D

Hihetetlen amúgy, hogy ide előbb kommentelsz, mint a CS2 hírhez. Bolond idők járnak...

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#5) .LnB válasza Bad Pritt (#4) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mert fentről lefele haladok, azé. :DDD

Na de most tényleg, ez szerintem egy mutogatni való produktum? Kínos nézni szerintem.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#6) Bad Pritt válasza .LnB (#5) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nem, kicsit furcsállom is, hogy mutogatták, láthatóan elég korai build. Vagyis remélem, hogy korai build. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#7) wjbhbdux válasza .LnB (#5) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Ez egy nagyon korai combat prototípus amit megmutattak a rajongóknak a wf 10 éves ünnepi streamje alkalmából, idén még nem fog játszható állapotba se kerülni. Mivel önmaguk adják ki, megtehetik hogy nem csak agyonpolírozott kamu trailereket mutogatnak ennyivel a megjelenés előtt mint az átlag fejlesztők, még ha ez zavarja is a szemedet.

/s

(#8) .LnB válasza wjbhbdux (#7) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az én szemem annyira nem is bánja, mint a játék ázsiója. De hát ők tudják. Más játék esetében egy pici pocsolyából is óriási hiszti lett. Könnyen előfordulhat itt is (majd).

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#9) nubreed válasza .LnB (#3) üzenetére


nubreed
veterán

Egyetértek. Elég vacaknak tűnik ez így, bár az ez nyilván valami pre-alpha footage de akkor is. Az a mozgás pl., ahogy az ellenek mozognak... 10-en éves játékok ennél sokkal jobbat tudtak. A grafikája is elég lo-fi így 2023-ban, habár egy pixeles 1080p -snek hazudott videóból ezt nehéz megítélni de következtetést le lehet vonni.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#10) 5150head válasza .LnB (#8) üzenetére


5150head
senior tag

Egészen a stream kezdésig nem volt biztos, hogy mutatnak bármit is a rajongóknak a játékról.
Elsősorban a Warframe 10. évfordulós dev streamje volt (amit twitchen is sok 10e-n néztek ami azért valjuk be nem mindennapi egy ilyen idős játéknál) de mivel a Warframe -mostmár ex- magja csinálja a soulframe-t is ezért döntöttek úgy hogy csepegtetnek egy kicsit belőle.
Akkor jöjjön egy kis magyarázat: A DE évek óta ezt csinálja az összes dev streamben, és a rajongók tudják, hogy hogyan álljanak hozzá ezekhez a teaserekhez. Sokszor hónapokkal/évekkel előre bemutatnak updateket, koncepciókat, mechanikákat.
A warframe közösség nem fog hisztizni ezen, mert tudják hogy mire számíthatnak, másrészről az a "hisztis" réteg és a wf közösség metszete szerintem igen kicsi. :K
Elsősorban ez a kis betekintő a Warframe közösségnek szóló meglepetés volt.
Saját bevallásuk szerint ez nem soulslike lesz, és valószínűleg korántsem ilyen lesz a végleges game.
Aki meg egy ilyen korai betekintő miatt leírja a végleges game-t annak szerencsére ott van ezer másik játék amivel játszhat.

[ Szerkesztve ]

(#11) saelin válasza 5150head (#10) üzenetére


saelin
veterán

Semmit nem jelent még egy ilyen korai build. Ez inkább egy proof of concept szerű bemutató, hogy minek képzelik el a játékot. A Warframe-et elnézve azért jó sok mindent bele tudnak ebbe gyömöszölni. Nem tudom mekkora erőforrásokat szánnak erre a játékra, de ha ugyan olyan gondossággal művelik mint a mostani játékukat, akkor nem lesz az majd rossz. Régen sokat játszottam a Warframe-el, de már nem köt le a szuper gyors játékmenete és a végeláthatatlan farmolás benne.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.