Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:37:15

LOGOUT.hu

Sörtípusok erjesztési eljárás alapján:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18870) jsk


jsk
Topikgazda

Volt szerencsém a napokban az alábbi söröket inni:
[Suarez Homespun] - Pale ale. Meglepően komlós, ha magában ittam volna, akkor biztos több pontot kapott volna. Ivósörnek szenzációs lenne.
[Hudson Valley Emissary] - Sour IPA. Nem vagyok oda a stílusért, de ez kiváló volt. Tökéletes összhangban volt az ipa és a sour ízvilág.
[Hudson Valley Unity of Place] - Sour IPA. Csak ismételni tudom a fentieket. Egy fokkal gyengébb megvalósítás.
[Green Cheek Radiant Beauty] - West Coast IPA. Friss volt. Valószínűleg ezt iszogatva más lenne a vélemény a west coast stílusról.
[Green Cheek Sink or Swim] - New England IPA. Ezt kellene átlagban hozni a magyar főzdéknek NE IPA terén.
[Monkish Ghetto Style Proverbs] - IPA. Nagyon hazy. Betojsz olyan jó. Harapni lehetett. Sűrű, jól megkomlózott darab.
[Equilibrium/Verdant Rock Fantasy] - DIPA. Édeskés, sűrű, hazy. Nem dobtam el tőle az agyam, de bármikor jöhet belőle.
[The Alchemist Crusher] - DIPA. Brutál komlós, brutál keserű. Édesnek még a nyoma sincs.
[Hill Farmstead Society and Solitude 11] - DIPA. Az este egyik legjobbja volt. A Nelson Sauvin komló mindig jól jön.
[Equilibrium Fluctuation] - DIPA. Baracklé a sűrűbb fajtából. Trópusi bomba. Enyhén keserű.
[Goodfire Meta] - Mézzel főzött NE DIPA. Finom volt, de azért nem ájultam el tőle.
[Monkish Tinkerbell Beats] - NE DIPA. Komlófőzelék. Hihetetlen milyen kortyérzetet tudnak belevarázsolni egy sörbe.
[Green Cheek Illusion Of Choice] - NE TIPA. A brutál alkohol sehol nem lógott ki. Nagyon el volt dugva. Ebből egy ilyen doboz fejbe ver.
[Monkish Soul Stay Pluto] - TIPA. A nap csúcspontja az ipa-k terén. 4,75 pont ment neki.
[Equilibrium/Foam Tangerine Peel Laboratory] - TIPA. Tele mandarinnal. Hihetetlen íze volt, nekem nagyon bejött.
[Hill Farmstead Earl] - Oatmeal stout. Semmi mágia, semmi aroma. Ahogy bement, úgy jött ki, csak folyékonyan.
[Prairie Artisan Ales Double Barrel Noir] - Imperial stout. Rumos és whiskey-s hordóban érlelt stout. Hihetetlen gazdag, édes ízvilág. Pazar.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.