Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:37:15

LOGOUT.hu

Sörtípusok erjesztési eljárás alapján:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16038) proci985 válasza somasz (#16036) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

kerdes mit szeret a borban / palinkaban, avagy a hordo, a komplexitas, a sav, a gyumolcs? ha mind a negy, akkor egyertelmuen az oud bruin / flanders red a nyertes
- Rodenbach Alexander es Character rouge oud bruin / flanders red vonalon egyertelmuen jo valasztas es az aruk se annyira veszes (hordo + brett viszonylatban persze), plusz mukodnek 35 fokban (utobbit a nyar sorenek valasztottam)
- Mikkeller Nelson Sauvin (barmelyik varians) ha szereti a rozébort is
- Lindeman Kriek / Geuze szinten erdekes lehet, esetleg a Rose is ha konnyed varianst is akartok. legutoljara csakajoban lattam toluk par hordozott megoldast ami valoszinuleg megfelelne. Esetleg Boon Oude ha szereti a savas-hordos komplexitast
- Captain Lawrence Cuvée de Castleton ha szereti a feherbort (de ennek katasztrofa az ar/erteke)
- Dieu du Ciel imperial stoutbol barmi
- barley winek jellemzoen dragak de olyat ami az arahoz kepest is jol teljesit olyat ritkan ittam. Sierra Nevada Bigfoot es Dieu du Ciel solstice d'hiver pl jo
- Chimay Bleuw, mint az apatsagi quadok csucsa
- esetleg valami jo hordozott imperialt. brewdog paradox, founders kbs/cbs. port / lost abbey BA szvsz nem eri meg az arat
- meg talan egy jo ipa. brewdog punk, omnipollo nebuchadnezzar / fatamorgana, esetleg ha talalsz a lervig / garage project top ipaibol azok is erdekesek lehetnek.

tenyleg nagyon jo magyar imperial stoutot meg nem ittam, a freddy four fingers mint kb az egyetlen barley wine pedig egyelore erik a polcon. viszont utobbinal szinte latatlanban is biztos vagyok benne, hogy ez 8,5 eur / 0,375os aron inkabb csak arra lesz jo, hogy hol tart a sorfozes Magyarországon 2017ben kevesbe mainstream soroknel.

egyebkent en radikalis vagyok, de azt hiszem ez a listarol lejon.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.