Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#962) k. válasza #46821632 (#961) üzenetére


k.
őstag

Először is az általad linkelt cikk 2 éves.Magyarul elég régi.Régebben az opelok is rosszabbak voltak tapasztalat a mostani opelunkal semmi baj.Ugyhogy ezt nem tekintem semminek....
A sony sony dvdt használ.Az enyémbe is az van.Nem tudom ezt honnan vetted de mindegy.Max pár modellükben nem sony van.
ÉS az hogy a fiatalabb toshibad jobb mnit a sonyd.Már megbocsáss de ez természetes.Az ujabb sonyk is jobbak mint a régebbiek.
Ugyhogy nem értelek.Az meg hogy a sonyban is az van mint a többiben.Minden notiban az van mint a többiben.....
Szóval nem mérvadó amiket irtál.Amiket régről irtál már rég nemigaz.Sony dvd-t használok hibátlanok(a lemezekből 2 darab a hibás de sztem a nero cseszte el azokat pedig több mint 100at irtam már(már elképzelhető hogy 300hoz közelit).A notiban lévő iró is sokat irt már-eddig 99%ban sony lemezt irtam vele és nem rontott el semmit.Ugyhogy megbocsáss de elég szépen megvagy cáfolva.

Nem azt akarom mondani hogy a Sonyk hibátlanok.Frászt mindegyik márkában van hibás darab.De amiket leirtál abbol süt hogy fúúúj sony és csakazért se soony.Ennyi erővel fuuuj toshiba mert ismerösömnek nem volt jó és kész.Sosem vennék toshibát de nem azért mert szarok mert messze nem azok de akkoris abbol is van hibás a sonyból is.De nekem itt a sony ugyhogy én maradok ennél.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.