Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#961) #46821632


#46821632
törölt tag

http://www.sg.hu/cikkek/48303/sony_decemberben_jon_a_legkonnyebb_laptop

A cikk vege a lenyeg. Meg a Japanok is lehuzzak megbizhatosag szempontjabol a Sonyt.
Ha valakinek a kulso szamit, es azert vesz draga gepet, hogy mutogassa, hogy milyen vekony, az vegye meg. Akinek munkahoz kell, es a megbizhatosag szamit, ill. a tudas, annak en nem javaslom.

A mostani Toshiba gepem igaz, hogy vastagabb, de mind a csatlakozoi, mind a felepitese, sot meg a megjelenitoje is jobb, mint a Sonynak. (Ezen a feher valoban feher, nem sargas feher, mint a Sonyn. - egymas melle raktam :) )

Bizonyos dolgokat mindket ceg beszallitoktol vesz.
Melyiknek ki a beszallitoja:
-Matshita DVD van mindkettoben (Persze a Sony-ban vekonyabb a kivitele)
-Hitachi winyo van mindkettoben
-Ugyanugy Intel proci van bennuk
-Ugyanugy Intel grafikus kartya van bennuk (Persze mindkettonel lehet venni mas graf. kartyaval is)
-Ugyanolyan markaju a hangkartya .....

Viszont van egy fontos kulonbseg. A Sony 33%-kal dragabb aron a gyengebb intel procit teszi a gepbe, kevesebb USB csatlakozot tesz ra ... mindenbol egy picit a gyengebbet

Szamomra az is furcsa, hogy DVD iroba a Sony miert nem sajat markat hasznal, hiszen abba legalabb lenne tapasztalata. (Bar emlekszem, mikor 12 eve kolis voltam egy muszaki foiskolan, a koliba is csak a Sony cd -t nem javasoltak az embernek, mert azzal gondok voltak.)

Tobbet nem fogok hozzaszolni a forumhoz. Csak azert irtam be ezeket, hogy mindenki ki tudjon maganak alakitani egy kepet a vaio-rol es racionalisan tudjon donteni egy vasarlasnal. El tudom fogani, hogy egy uzletember, aki a megjelenesre hajt az Sony-t vesz. Egy programozonak viszont nem biztos , hogy ez a legfontosabb dolog egy gepben.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.