Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9147) Fritz Teufel válasza spyduck (#9146) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Ilyenkor a falba tudnám verni a fejem. Úgy emlékszem, hogy amikor kézhez kaptam a laptopomat, akkor a bekapcsolás után elvégeztem a beállításokat és a Winfos felajánlotta a rescure cd készítésének lehetőségét. Éppen ilyen esetre. Persze, az átlag júzer ezen nagyvonalúan továbblép, minek pazarolni 4db cd-t feleslegesen. :W

Elvileg az F10 billentyűvel férsz hozzá a recovery partícióhoz. Tehát: laptop bekapcsol és F10 nyomogat. Ekkor a gép a recovery partícióról fog bootolni és mehet is a telepítés. Ha legyalultad a gyárilag rejett recovery partíciót, akkor bajban vagy. Akkor lehet telefonálni a szervizbe, de ha letelt a garanciális időszak, akkor... és akkor nem tudom, hogy mi van. Most vagy helyreállítják neked javítási költségen, vagy helyreállítják neked plusz megveszed a Winfost megint. A kettő közül valamelyik, de ezt nem tudom. Majd a szerviz megmondja, ha arra kerülne a sor. Minden esetre remélem, hogy a recovery partíciód sértetlen.

[ Szerkesztve ]

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.