Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9035) MR007RM


MR007RM
addikt

Vettem memóriát a gépembe. Olyan amilyen benne volt 1 db 4GB Sony féle, olyan már sehol sincs. Egy laptop boltban jártam és el akartak küldeni máshová érdeklődni...... :U Mert hogy nem mindegy mit teszünk bele.... :U Aztán mutatom és kérdezem, az ott a polcon, léci nézzük már meg hátha működik, és láss csodát nem volt vele semmi gond. :) Így most már 8GB Ram fekszik a kedvencemben, azonos teljesítményű két 4-es (4GB 1333Mhz DDR3 SDRAM).

Azért nem vagyok már kezdő és nagyon fiatal, a 80-as évektől nyomkodok számítógépeket, majd szerelek késöbb hardver csere kapcsán, szóval ez manapság már annyira bonyolult lenne? Egy kqrva memória modul cseréje, beletétele, hozzáadása? Az új még gyorsabb is időzítésben.

Egy haverom azt mondta nyugodtan tehetek bele 1600Mhz-es félét is, mert ha a laptop nem bírja (én is így tudom), akkor azon fogja használni amit tud, szóval az erősebb modul nem lehet gond. Az üzletben erre azt mondták ma már ez nem így van. :U De rohan az idő!

[ Szerkesztve ]

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.