Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8651) Flashrider86


Flashrider86
tag

Sziasztok !

A segítségetek kérném! Öcsém kapott karácsonya egy Sony Vaio SVF152A29M típusú gépet. Egyből dobta nekem,hogy neki ez a fos Win8 nem kell. Mondom ok,elbánok majd vele. Cd-ről indításnál,mindig elindult a telepítő eleje,amikor a starting windows van kiírva,ott mindig megfagyott...AKármilyen verzióval probáltam. Jó,ok csináltam usbre win7-et,és a windows 8 alol indítottam. Itt elindult eljutottam a telepítőig,particiók..Itt volt egy csomó,de nem nyúltam a gyári particiókhoz. Csak a nagy rendszer particióhoz nyúltam,sipákolt is,hogy nincs sorrendbe.Ok,ment tovább elkezdett telepíteni,de megint megfagyott. Kinyomtam,mert csontra fagyott. Most ott tartok,hogy visszaállítani,sem tudom a gyári win8-at,mert most Windows 7-et ír ki a visszaállításnál. Semmivel sem lehet javítani,se dvd-se usb-ről. Dvd-ről hiába bootolok,mindig kifagy....Mi a retk** fas** lehet csinálni...Ekkora egy köcsög gépet. Bár szeirntem ebből szervíz lesz...Van valami progi amiről betudok bootolni,és particiót csinálni,és törölni mindent.Ötletek? köszönöm !

ÜDv!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.