Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#723) Tyren válasza nikolidisz (#722) üzenetére


Tyren
aktív tag

Nah jó. Tudom, hogy ez egy VAIO-s topic (és én is vaiotulaj vagyok), de akkor is leírom a véleményemet.
Ez itt szerintem egy teljesen alap noti, amire rányomták, hogy VAIO, meg kiszínezték. Valamiért nekem nagyon nem tetszik, nincs valami strapabíró kialakítása így a képekről szemlélve. Egyértelműen divatcucc, de akkor már inkább én egy Dell XPS 1330-ast nézegetnék, sokkal szebb, mondjuk csak 13"-os de az én szememben ez inkább előny.
Amennyiben lánynak lesz a noti, akkor OK, nem kötök bele, bár az imént említett Dell akkor is megfontolandó (nem lehet elfogultnak nevezni, mert vicc nélkül nem szeretem a dell gépeket, de ebben az esetben azt jobbnak találom).
Amennyiben viszont hímnemű egyed a potenciális gazda, akkor 14"os kategórában nagyon sok jó gép van, olcsóbban, jobb garanciával. Pl.: IBM T61, Dell Latitude/említettXPS, ASUS V2 (ez még kinézetre is divatosnak mondható)...
Szeritem a konzumer kategóriában nem muzsikál valami jól a VAIO. (talán majd az újabb modellek...)

Amúgy az FZ-s gépről is hasonló véleménnyel vagyok. Lehet, hogy nincs igazam, hallgassatok meg mást is.

[ Szerkesztve ]

''A barátaid megtanítanak arra, amit tudni szeretnél, az ellenségeid pedig arra, amit tudnod kell.''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.