Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6701) God_ot válasza atlasz52 (#6700) üzenetére


God_ot
tag

modelltipus?

baze a sima SATAII vinyócserénél nem működik a dolog még ha pont ugyan olyan a mérete sem, neked meg SSD-vel, mindjárt sírok ... :O :P :K

God_ot

(#6702) atlasz52 válasza God_ot (#6701) üzenetére


atlasz52
tag

VPCEB3S1E a modell.
Gondolom ez a tipus felvan készitve ssd cserére.
Azonos vinyónál érdemes clónozni,ACRONIS szoftverrel,átmegy a kb 16 giga recoveri is,és útánna vissza állítani,a gyári állapotra.

LÁSZLÓ

(#6703) atlasz52


atlasz52
tag

Acronis True Image 2010 a szoftver neve,de a régebbi verziók is jók.
Kell hozzá a boot rész is,illetve clónozáshoz csak az kell.a többi rész winből állit vissza.

LÁSZLÓ

(#6704) #55892480


#55892480
törölt tag

Sziasztok!
Segítségét kérnék!
Sony Vaio VPCEB3L1E/WI 1,5 éves decemberig garanciális,130ért vehetném meg.
Szerintetek ér ennyit,ha nincs különösebb baja ??
Előre is köszi!

(#6705) h1ght3chzor válasza God_ot (#6699) üzenetére


h1ght3chzor
őstag

Én is klónoztam a cuccot, egy 128gb-os samu 470-esre, és tökéltesen megy a cucc, a rejtett particiót, amiről vissza lehet bootolni azt is átmásolta, és minden megy. :)

Kérlek tisztelj meg azzal, hogy válaszolsz a privát üzenetre.

(#6706) VANESSZA1 válasza #55892480 (#6704) üzenetére


VANESSZA1
őstag

Igen, jó kis gép.
Csináltass pár tesztet:
Memteszt86
Stabilitásteszt
Èlményundex mennyi
3Dmark
Merevlemez teszt

Amúgy mire használnád, és milyen hardverekkel van szerelve?

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#6707) rossitibi


rossitibi
tag

Sziasztok!
Mi lehet a bluetooth-ommal? VPCF11M1E
Ha rákattintok a bluetooth ezközök megjelenítésére akkor ez történik:
[link]
A zöld csík soha sem ér a végére,beállítások megnyitására nem reagál,a bluetooth alapú fájlátvitelnél ha a fogadásra kattintok,azonnal azt írja hogy "a fájlátvitel nem fejeződött be,és a windows nem tudott átvinni egyes fájlokat,a megadott argumentum érvénytelen" Pedig még el sem kezdett semmit!
Ha küldeni szeretnék akkor pedig ez az ablak:
[link]
Persze semmi tallózási lehetőség!
Letöröltem a drivert,újratelepítettem a recovery centerrel,a sony oldaláról is újratelepítettem,de semmi! Van ötletetek?

(#6708) God_ot válasza rossitibi (#6707) üzenetére


God_ot
tag

atlasz52, h1ght3chzor:
ezt ki kell próbálnom nekem is, vaze

simán recovery-vel is ment a dolog, vagy csak a kónozás segített?

(#6704) Padi117:
minden annyit ér amennyiért el tudod adni :-)

viccet félre téve az újabb generációs E széria alapmodellje sem sokkal drágább ennél, és csont újonnan 2 év garival...

rossitibi:
ha régebben működött, próbálj ki egy system restoret egy régebbi dátumra, ha az sem oldja meg és nincs elérhető frissítés akkor újra kell húzni a teljes rendszert

God_ot

(#6709) Bacilucius


Bacilucius
csendes tag

Sziasztok!

Segítségeteket szeretném kérni! Megkértek, hogy telepítsek újra egy Sony laptopot.
El is kezdtem a Windows 7-et feltenni, de mikor újra akarta indítani magát, már nem volt hajlandó bebootolni. Sony saját szignálján kívűl semmilyen más hangot nem ad ki.

Sony Vaio VGN-A417M
(L:http://www.youtube.com/watch?v=AUIVKkjMJ1w)http://www.youtube.com/watch?v=AUIVKkjMJ1w(/L)

Ezeket próbáltam:
- aksi nélkül csak hálózattal
- ram ellenőrzése.( csak 1 van benne )
- külső monitort rákötni

Szégyellem, de sajnos nem volt megfelelő csavarhúzom hozzá, így nem tudtam szétszedni, és megnézni milyen állapotban van belül. Ma elviszem a szervizbe, de félek nem fognak tudni segíteni. Szerintetek is menthetetlen? Vagy mivel próbálkozzak még?

(#6710) rossitibi válasza God_ot (#6708) üzenetére


rossitibi
tag

Az a gond hogy nem tudom mikor működhetett utoljára!
De ebből az újrahúzásból annyira elegem van,az utóbbi 2 hónapban ez lenne a 4.újratelepítés!
Nincs semmi ötleted? Nem akarom minden kis hibáért szétcseszni a gépet! Gondolom nem kell mondani mennyi szarakodással jár a sok progi,játékok,újrarakása,frissítések plusz a maradék 300giga kép meg adat mentése...Nem akarom mégegyszer :( Letöröltem pár vaio progit telepítés után,de azok nem hiszem hogy befolyásolják.

(#6711) Flam válasza rossitibi (#6710) üzenetére


Flam
aktív tag

Könnyen előfordulhat, hogy windows hiba nem pedig Sony vagy hardver...
Felismerni felismeri a többi BT eszközt? Vagy látja a többi eszköz a gépet?!

(#6712) atlasz52 válasza God_ot (#6708) üzenetére


atlasz52
tag

God ot kérdésére a válasz.
Simán recovery-vel ment a dolog,clónozni nehéz 500gigáról,120 gigára.
Recoveri teljes idő kb 1.5 óra volt

LÁSZLÓ

(#6713) atlasz52 válasza Bacilucius (#6709) üzenetére


atlasz52
tag

Bacilucius A válaszom az,nem a c particióra lett telepitve a win 7,
ujraindulás után a c re megy.

LÁSZLÓ

(#6714) rossitibi válasza Flam (#6711) üzenetére


rossitibi
tag

A telefonom látja a gépet,de a gép el sem jut odáig! Az első kép amit belinkeltem az jelenik meg de a zöld csík annyira lassú hogy 5 perc után még mindíg nem ért a végére!

(#6715) Bacilucius válasza atlasz52 (#6713) üzenetére


Bacilucius
csendes tag

Nem tudom, hogy ez hogy történhetett. De elfogadom. Viszont nem reagál még CD-re se. Boot menüt se tudom behozni, már ha azt F2-vel kell.

Akkor kellene egy másik whinchester, igaz? Azzal kiderülne. :(((

Köszi!

(#6716) atlasz52 válasza Bacilucius (#6715) üzenetére


atlasz52
tag

A biosba belépni,delettel vagy f2 vel,bootolás cd re vagy dvd re tenni.elmenteni.
Ujraindul a telepitő lemeznek ki kell irni,hogy nyomjál egy gombot.
Formázni a c particiót ,és tovább telepiteni az op rendszert.
Csak C re lehet,mert ujra indulásnál oda megy.(elsődleges partició)
ennyi

LÁSZLÓ

(#6717) h1ght3chzor válasza God_ot (#6699) üzenetére


h1ght3chzor
őstag

Hogy-hogy nem lehet használni másra, ha csak simán egy 16gb-os helyet foglal le a vinyón? Tehát akkor a 500gb-os külső vinyómat ne rakjam rá mi? :DDD :C

Kérlek tisztelj meg azzal, hogy válaszolsz a privát üzenetre.

(#6718) justaview


justaview
őstag

Sziasztok. A VPC-F21Z1E gépen alapbeállítás a google chrome, az IE9 le is van tiltva. Miután mégis előcsalogattam, elindítva eszméletlen lassú. Szaggat a youtube videóknál, sőt még az egér görgetést is akadozva követi. Mi lehet a gond? Lehet, hogy nem véletlenül bújtatta el a Sony az IE-t, mert hogy nem megy rendesen a VAIO-n?

Volt már valakinek hasonló gondja?

(#6719) Digital válasza Digital (#6678) üzenetére


Digital
addikt

Itt megtaláltam a keresett háttérképet!

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#6720) mope


mope
tag

Sziasztok!

Pár hónap múlva a páromnak tudnék egy ilyet szerezni. pink sony

Ahogy nézem csak 1 év garancia van rá, viszont oldalt lehet kérni 3 évet ami szerintem itthon nem működik. A kérdésem, hogy itthon lehet az 1évre (egyáltalán ez nemzetközi gari?) még venni garanciát valamelyik forgalmazótól, vagy nem éri meg?

Még nem vettem USA-ból laptopot, a sony-nál meg nem tudom, hogy működik itthon.

Mondtam is Tóninak „grat az új repülődhöz” Ő csak annyit mondott: „hát nem az enyém, de azért köz”

(#6721) mope válasza mope (#6720) üzenetére


mope
tag

Kontinentális garancia van. + ki lehet bőviteni x összegért 1 évig bárhová (ergó USA gépet európára) de a gari csak alkatrészekre vonatkozik.

sorry, közben megtaláltam ezt.

Mondtam is Tóninak „grat az új repülődhöz” Ő csak annyit mondott: „hát nem az enyém, de azért köz”

(#6722) Ærni


Ærni
tag

Sziasztok!

Notebookot szeretnék vásárolni és a tanácsotokat szeretném kérni. Májusban érettségizek és ha minden jól megy közgazdász pályára megyek (remélem). Az egyetemi évekre szeretnék egy olyan gépet, ami az egyetemi élethez a legideálisabb. A macbookok kialakítása nagyon tetszik, de eszméletéen drágák. a Képek alapján a VAIO gépek is nagyon szemrevalóak és ahogy nézegetem a teljesítményük se rossz. :)
http://www.laptop.hu/termek/sony-vaio-vpcse1e1es-silver-w7
Ezt a kicsikét néztem ki magamnak. Nektek mi a véleményetek? Ti melyik gépet javasolnátok nekem?
Jelenleg egy Acer emachines E725 tulajdonosa vagyok. Tehát egy Sony noti vásárlása mindenféleképpen előrelépés lenne.
A felhasználói élmény Linuxal is jó vagy érdemesebb Windows7-et használni?

Előre köszönöm a válaszaitokat! :)

(#6723) atlasz52 válasza Ærni (#6722) üzenetére


atlasz52
tag

Nagyon jó laptop,a vin7 jár hozzá,érdemes használni is.
A két akku hely nekem is tettszik.
A linux nem konkurense a win 7 -nek.

LÁSZLÓ

(#6724) lacko22 válasza Ærni (#6722) üzenetére


lacko22
aktív tag

Hello. Sztem jó választás, élőbe tapiztam láttam már. Kijelzője nagyon szép.
Itt olcsóbb esetleg: [link]

Érdemesebb a win 7 -et használni, sztem.

[ Szerkesztve ]

(#6725) 20joe20


20joe20
csendes tag

Sziasztok!

Par hete boldog tulajdonosa vagyok egy usa-bol hazahozott Vaio SB-nek, de lenne egy apro kerdesem. Akkumlatorido teren nem teljesen teljesiti az elvarasaimat, ugyhogy elkezdtem keresgelni, hogy mi lehet az oka. Egyelore annyit talaltam, hogy a CPU (i5) minden energiagazdalkodasi semaban fix 2,4GHz-en porog. Ennel se tobb, se kevesebb. Lehet, hogy se a speedstep, se a turbo boost nem mukodik? Vagy inkabb csak a frekvencia kiirasaval lehet a baj? Masnal van hasonlo problema? Elore is koszonom a valaszokat.

(#6726) Ærni válasza atlasz52 (#6723) üzenetére


Ærni
tag

A dupla aku helyet észre se vettem! :O :)
Szerintetek lehet valami előny abból, hogy van egy PS3-am? Valami program segítségével ki lehet hozni valamit a két masinából (fájl átvitel vagy valami ilyesmi)? Esetleg van valaki aki egy VAIO és PS3 boldog tulajdonosa?

(#6727) justaview válasza Ærni (#6726) üzenetére


justaview
őstag

Ezt lehet kihozni belőle.

(#6728) h1ght3chzor


h1ght3chzor
őstag

Megcsináltam a recovery discet, elbabrált vele egy ideig, de legalább törölhetem a particiót, 3 dvd-re írja ki, mindenkinek ajánlom, hogy megcsinálja, főleg ha ssd-t rak be hdd helyére.

Kérlek tisztelj meg azzal, hogy válaszolsz a privát üzenetre.

(#6729) God_ot válasza h1ght3chzor (#6728) üzenetére


God_ot
tag

(#6717) h1ght3chzor:
rakni rakhatod :D

(#6718) justaview:
nem véletlenül van letiltva, fagy, lagol, csíkozik a kijelző tőle, stb. / nem csak vaio-n, tapasztaltam más gyártónal is /

javaslom, hogy használj valami értelmes böngészőt, ha nem tetszik a chrome, : firefox, opera, stb.

mope (#6721):
nem minden modellnél elérhető, konkrétan érdeklődj az eladónál

(#6722) Ærni:
csak annyit tennék hozzá, hogy W7 és linux együtt faján megfér, bootolásnál kiválasztod épp melyiket akarod használni és kész.

PS3 wifi directel vagy DLNA-val csatlakoztatható (adatküldés oda-vissza), elég jól lehat kombinálni őket

pl. filmet lejátszol vaio-ról PS3-on keresztül a Bravián és mondjuk Tablettel meg tudjuk irányítani ... :DD :D

(#6725) 20joe20:
eredetileg telepített oprendszer van rajta? mennyi az akksiidő és mi fut közben?

[ Szerkesztve ]

God_ot

(#6730) justaview válasza God_ot (#6729) üzenetére


justaview
őstag

Azóta szerencsére sikerült megoldanom a problémát. :K

(#6731) Ærni válasza God_ot (#6729) üzenetére


Ærni
tag

A Linux és Win7 kettőségét jelenleg is alkalmazom. A Win7-et csak az iTubes miatt tartom, mert minden mást a windowson csinálok (bár kacérkodom a gondolattal, hogy megpróbálom az iTunest Linuxon futtatni). :)
Ez a PS3-as VAIO-s, BRAVIA-s ördögi kör nagyon megfogott! :)

Köszönöm szépen! :)

(#6732) h1ght3chzor válasza God_ot (#6729) üzenetére


h1ght3chzor
őstag

Mert? :) Nekem úgy van, és tökéletesen működik, semmi gond nincs vele. :DDD

Kérlek tisztelj meg azzal, hogy válaszolsz a privát üzenetre.

(#6733) God_ot válasza h1ght3chzor (#6732) üzenetére


God_ot
tag

(#6732) h1ght3chzor :
te most tuti szivatsz, nem elég hogy RDVD-ről recoveryztél SSD-n, de azt akarod mondani, hogy a partíciót is sikerült kimenteni külső HDDre és tudod másra is használni?

mindjárt sírva fakadok, vagy én vagyok szerencsétlen, vagy te vagy nagyon mákos! :D

(#6731) Ærni :
A tabletet ki ne hagyd, az a leg"cool"abb az egészben, van rajta remote control app, azzal tudod irányítani őket (kivétel ugye a PS mert az nem IR)

(#6730) justaview :
Gartula, de ettől függetlenül az IE olyan amilyen és a csíkozást nem lehet ezzel megszüntetni. Fehér háttér mellett, ha kicsit megmozgatod a kijelzőt

[ Szerkesztve ]

God_ot

(#6734) h1ght3chzor válasza God_ot (#6733) üzenetére


h1ght3chzor
őstag

Neeem, vmit félre érthettél. :)
Úgy történt, hogy volt egy hdd bent a gépben alapból gyárilag, ezt kivettem, és egy ssd-re átklónoztam ezt a hdd-t, az összes adatával, és mindent átklónozott a progi, még ezt a rejtett particiót is, ami recovery disc elvileg. Na most meg ezt (mostmár ssd-ről) kiírtam 3dvd-re a fent leírtak alapján megtaláltam, hogy hol kell. Elég hosszú folyamat volt kiírni, de megtörtént, és legalább letörölhetem ~10gb helyet spórolok vele.

Kérlek tisztelj meg azzal, hogy válaszolsz a privát üzenetre.

(#6735) atlasz52 válasza h1ght3chzor (#6734) üzenetére


atlasz52
tag

Tudomásom szerint wíndosból nem látható,érdekelne hogyan törölted?Telepítőlemezzel?

LÁSZLÓ

(#6736) h1ght3chzor válasza atlasz52 (#6735) üzenetére


h1ght3chzor
őstag

Rendszerből látható, csak beépített windows alkalmazással nem tudod megformázni, particion magic azt hiszem, ezzel mindent meg tudsz csinálni, de rengeteg progi van neten. :)
Egyébként így látod:http://www29.zippyshare.com/v/41885977/file.html

[ Szerkesztve ]

Kérlek tisztelj meg azzal, hogy válaszolsz a privát üzenetre.

(#6737) God_ot válasza atlasz52 (#6735) üzenetére


God_ot
tag

lemezkezelőben látható W7 alatt is, csak nem engedi törölni

God_ot

(#6738) Flam válasza God_ot (#6737) üzenetére


Flam
aktív tag

win7 telepítéskor engedi formázni stb... :)
Nekem legalábbis engedte volna.

(#6739) God_ot válasza Flam (#6738) üzenetére


God_ot
tag

telepítés közben az más tészta... :DDD

God_ot

(#6740) atlasz52 válasza God_ot (#6737) üzenetére


atlasz52
tag

Valóban látható a lemezkezelőben,16.5 giga nálam.
Helyreállítási partició,valami vissza állítási dolog biztos elvész.

LÁSZLÓ

(#6741) justaview válasza God_ot (#6733) üzenetére


justaview
őstag

Gartula, de ettől függetlenül az IE olyan amilyen és a csíkozást nem lehet ezzel megszüntetni. Fehér háttér mellett, ha kicsit megmozgatod a kijelzőt

Nem tudom, én ilyet még nem tapasztaltam, most sem tapasztalok, szerencsére. :)
...más gépeken sem.

[ Szerkesztve ]

(#6742) v.varjuimre


v.varjuimre
csendes tag

Helló mindenki!
Eladóvá vált szeretett gépem. Még egy éves sincs.
Teljesen hibátlan állapotban, karcmentes, nem volt le ejtve, nem rágta a kutya, fekete színű a gép, angol billes mivel Kanadából hoztam itthon nem forgalmazzák ezt a típust.Az akkumlátor 5-6 órát simán bír még benne. Van benne automatikus bill világítás automatikus fényérzékelő, kártya olvasó, USB 3.0 , multi touchpad, bluetooth, egy AMD Radeon HD 6470M, 512MB vidkari. Intel Core i5-2410M 2.3GHz proci Turbo Boost Technology 2.90GHz. 13.3 a képátmérő, 1366 x 768 felbontással. 500GB HDD. Minden benne van ami kell egy gépbe, könnyű, és iszonyat gyors kis masina!

Bővebb infó:

The screen itself is 13.3 inches, and can show video in 1366 x 768 detail.
Dimensions (W x H x D): 13.04 x 0.95 x 8.84 in
Weight: 3.8 lbs (with Standard Capacity Battery)
HDD: 500GB, 5400rpm
Speed : DDR3-1333MHz
Backlit Keyboard
Built-in HD camera and microphone
Keyboard: QWERTY, 82 keys with 2.0mm stroke and 19.05mm pitch
Multi-Finger touchpad
Biometric Fingerprint Sensor
Bluetooth Integrated Stereo A2DP (2.1 + EDR)
Ethernet Protocol: 10baseT/100baseTX/1000baseT
WiDi Ready: Yes - Intel Wireless Display technology
WiFi Adapter: Intel 802.11b/g/n
Sound System: Intel High Definition Audio
Average Boot Time: 60 seconds
Average Resume Time from Suspend: 2 seconds
Processor: AMD Radeon HD 6470M, 512MB dedicated
Intel Core i5-2410M 2.3GHz with Turbo Boost Technology up to 2.90GHz
Operating System: Genuine Windows 7 Home Premium 64-bit
Screen: 13.3 in, 1366 x 768 resolution
DC-In, HDMI Output, Headphone Jack, Memory Media Slot, Microphone Input, 2 x USB 2.0, 1 x USB 3.0, VGA Output
ENERGY STAR 5.0, ROHS Compliant

Érdeklődni
Tel. 0630-6038115
e-mail: v.varjuimre@gmail.com

(#6743) v.varjuimre


v.varjuimre
csendes tag

Helló mindenki!
Eladóvá vált szeretett gépem. Még egy éves sincs.
Teljesen hibátlan állapotban, karcmentes, nem volt le ejtve, nem rágta a kutya, fekete színű a gép, angol billes mivel Kanadából hoztam itthon nem forgalmazzák ezt a típust.Az akkumlátor 5-6 órát simán bír még benne. Van benne automatikus bill világítás automatikus fényérzékelő, kártya olvasó, USB 3.0 , multi touchpad, bluetooth, egy AMD Radeon HD 6470M, 512MB vidkari. Intel Core i5-2410M 2.3GHz proci Turbo Boost Technology 2.90GHz. 13.3 a képátmérő, 1366 x 768 felbontással. 500GB HDD. Minden benne van ami kell egy gépbe, könnyű, és iszonyat gyors kis masina!
Bővebb infó:
The screen itself is 13.3 inches, and can show video in 1366 x 768 detail.
Dimensions (W x H x D): 13.04 x 0.95 x 8.84 in
Weight: 3.8 lbs (with Standard Capacity Battery)
HDD: 500GB, 5400rpm
Speed : DDR3-1333MHz
Backlit Keyboard
Built-in HD camera and microphone
Keyboard: QWERTY, 82 keys with 2.0mm stroke and 19.05mm pitch
Multi-Finger touchpad
Biometric Fingerprint Sensor
Bluetooth Integrated Stereo A2DP (2.1 + EDR)
Ethernet Protocol: 10baseT/100baseTX/1000baseT
WiDi Ready: Yes - Intel Wireless Display technology
WiFi Adapter: Intel 802.11b/g/n
Sound System: Intel High Definition Audio
Average Boot Time: 60 seconds
Average Resume Time from Suspend: 2 seconds
Processor: AMD Radeon HD 6470M, 512MB dedicated
Intel Core i5-2410M 2.3GHz with Turbo Boost Technology up to 2.90GHz
Operating System: Genuine Windows 7 Home Premium 64-bit
Screen: 13.3 in, 1366 x 768 resolution
DC-In, HDMI Output, Headphone Jack, Memory Media Slot, Microphone Input, 2 x USB 2.0, 1 x USB 3.0, VGA Output
ENERGY STAR 5.0, ROHS Compliant
Érdeklődni
Tel. 0630-6038115
e-mail: v.varjuimre@gmail.com

(#6744) God_ot válasza v.varjuimre (#6743) üzenetére


God_ot
tag

ez kb egy S1 széria, abból is az alapmodell

mi pénzt akar ez az úriember ezért a masináért? valaki derítse ki gyorsan :)

[ Szerkesztve ]

God_ot

(#6745) cz.istvan válasza God_ot (#6744) üzenetére


cz.istvan
tag

Pechemre pont tnap este rendeltem meg egy hasonlo gépet magamnak, csak az SA verziót. De ennyi idősen max 180-200körül mehet

[ Szerkesztve ]

(#6746) Ærni


Ærni
tag

Olyan problémám lenne, hogy erről a gépről (http://www.laptop.hu/termek/sony-vaio-vpcse1e1es-silver-w7) nem találok egy normális tesztet se. Rá google-iztam és mégse találtam. Lehet, hogy általánosabban kéne keresnem? Nem pont egy ilyenre hanem egy hasonlóra? Szerintetek?

(#6747) cz.istvan válasza Ærni (#6746) üzenetére


cz.istvan
tag

Ha jol emlékszem pontosan erről a tipusrol magyarul én sem találtam tesztet. Notebookchecken viszont találsz se.... -ről részletes tesztet, igaz jobb procival, meg lehet h ssd vel, de a gépet jol kirészletezik, használhato igy is

a legjobb képeket meg már 1x belinkelték ide:
http://www.engadget.com/photos/sony-vaio-s-series-15-inch/#4408122
itt találod

[ Szerkesztve ]

(#6748) God_ot válasza Ærni (#6746) üzenetére


God_ot
tag

Olvass vissza! Itt is vettek páran ilyent és leírták a tapasztalataikat.

cz.istvan:

180k is sok érte, 800€ egy csont új ilyen felszereltséggel és 2 év garival, arról nem is beszélve hogy kanadai gépet franciaországban javítanak / ergó elromlik dobhatod ki vagy megbuherálod magadnak /

[ Szerkesztve ]

God_ot

(#6749) zseko


zseko
veterán

Sziasztok!

A következő probléma lenne:
Ismerősöm vett egy vaio laptopot (VPCEH1E1E), Aztán új win7-et tettek fel, és nem megy a hálózat. A support oldalról leszedett drivert feltelepíti ugyan, de újraindulás után kb. fél percig teker a hálózatkeresés, aztán átvált wifire, de az sem működik. Eszközkezelőbe benézve pedig azt írja az ethernetre, hogy ismeretlen eszköz, többszöri driver telepítés után is. Wifinél pedig, hogy nincs elérhető wifi adapter, WTF?? :F A fórumba beleolvasva azt találtam, hogy nem mindegy a telepítési sorrend, erről tudna valaki valami közelebbit mondani?

HR24.hu

(#6750) justaview válasza zseko (#6749) üzenetére


justaview
őstag

Próbáld meg ezt:

Eszközkezelő >> Ethernet (vagy Hálózat) frissítés >> keresés a számítógépen >> C: meghajtóra állítsd, ott keressen (vagy ahol a windows van) >> aztán indítsd a keresést. Ha települt, akkor reboot.

Az előbbi művelet előtt a netről leszedett drivert el kell indítani (bár, ahogy mondtad ezt már megtetted).

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.