Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#466) Tyren válasza k. (#464) üzenetére


Tyren
aktív tag

Kösz szép a választ!
Amúgy Vista van rajta. Nem mondtad ki, de akkor ebből azt szűröm le, hogy nincs rajta rejtett partíció.(a Lenovo gépemen van, és szeritem jó dolog).
A progijával nem tudom, hogy milyen recovery-t csinál: a gyári állapotot menti le, vagy az éppen aktuálisat?
Illetve van még gondom: van rajta egy My Club VAIO nevű progi, de nem akar működni. Úgy kezdi, hogy letölti a legújabb verziót a programból, mert alapba nincs is rajta. Aztán 42%-nál elakad. Valakinek nem volt hasonló problémája? Valami ötlet?
Illetve nekem a tapipad kicsit buta. Pl a Lenovo N100-asomon volt egy olyan funkció, hogy ha húztam az ujjam és elértem a tapipad szélére, akkor ha ott (mármint a tapipad szélén) tartottam az ujjam, akkor olyan volt, mintha húznám tovább. Aki még nem találkozott ezzel annak ez igen zavaros lehet, de ez van :) . Namost ezen ilyen nincs. Hiányzik, mert kiküszöbölte a tapipad azon problémáját, hogy korlátozott méretekkel rendelkezik.

Egyébként egész jó kis gép. Kicsi, könnyű, meg amit az ember ebben a kategóriában elvár, de azért vannak hülye dolgok is benne. Pl az akksi lötyög. A 3 kategóriával lejjebb sorot Lenovo N100-ban nem. Nem naon zavaró, de akkor is.
Bocs, hogy kicsit hosszú lett.

''A barátaid megtanítanak arra, amit tudni szeretnél, az ellenségeid pedig arra, amit tudnod kell.''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.