Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3934) hoffman_ válasza deakgyuri (#3927) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Hű öcsém, ki lehetne kergetni engem ezzel a Vaio-fícsörrel a világból is :D Mi az, hogy nem tudom konfigolni a saját gépem? Persze lehet ezt is, csak 3x bonyolultabb, mint egy nem Vaio-t...

Akkor még pár kérdés :B A rejtett partíció az teljesen független mindentől? Tehát az gyárilag tartalmazza a rendszert és a drivereket/programokat, függetlenül attól, hogy csináltam-e biztonsági mentést, vagy sem? Nem a saját gépem, tehát nem tudom észlelni a problémákat 0-24-ben, de a legújabb info az, hogy 2 napja lett csinálva egy auto Vaio update, és azóta nincsenek fagyások. Kíváncsi vagyok meddig bírja így. Nekem sose lesz Vaiom :DDD

Tehát akkor összegezve. Ha mégse lenne 100-as a rendszer így update után, akkor csak Assist gomb, és újrarak mindent, és jobb lesz, mint újkorában? Persze az adataim lementve előtte valahova. Jaj igen, még valami. Emelett a gyári rejtett partíció feature mellett lehet csinálni 2 partíciót? Vagy ne piszkáljak bele? Kéne egy a rendszernek, és egy az adatoknak, a rejtett mellett is.

Előre is köszi,

Ábel

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.