Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1920) Krystal_s


Krystal_s
addikt

üdvi nekem egy 3 éves K315S laptopom van, amit csak ritkán használok...az akksi kb 2 éve 35-40 percet bír(t) .mindig 220-ról használtam, pár hónapja elkezdett olyant csinálni h ha merült az akksi és elért pl 80%ot ,akkor a windows (luinux-al is néztem) nem jelezte rendesen a töltésnél az értéket...volt amikor visszafelé számolt vagy maradt pl 80%on ,de mikor elérte a valós 100%-ot ,akkor azt írta rendesen. gondoltam vmi érintkező hiba lehet. amikor nem használom a gépet, akár hetekig be sem kapcsolom, akkor kiszoktam húzni a konnektorból...pár napja bekapcsoltam és azt vettem észre h az akksi 0%-os.1 nappal korábban még 100%os volt. egész nap töltöttem és marad 0%-on , azt hittem h csak az értéket írja rosszul ,de nem...Lehetséges ,hogy magától állásában alig egy nap alatt csak úgy elszáll egy akksi ?a gép működik rendesen és a led folyamatosan villog h tölti...
kimérettem egy műszerésszel ,azt mondta h teljesen 0-n van minden cella...ok persze mert le van merülve. de ez meghalt vagy esetleg vhogy fel lehetne még tölteni? cellák szoktak tönkremenni de 1szerre mind :F
olvastam régebben h létezik olyan program ,ami képes újra kalibrálni és volt olyan akinek az segített és ismét feltudta tölteni... :U

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.