Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1610) -zoole-


-zoole-
csendes tag

Sziasztok! Fw21z tulajoktol érdeklődnék, hogy ki mennyire használta a gépét plussz monitorral és kiterjesztett asztallal? Én eddig kétszer próbáltam, de eddig mind2szer fagyás lett belőle... Első alkalommal projektorra volt kötve, és így a kiterjesztett asztalon volt a film, de aztán amikor eljött a kijelző kikapcsolásának az ideje, akkor egy elegáns (megjelenítő eszközkezelő) hibával megállt a vetítés... No de ezután kis beavatkozást követően élvezhettük tovább a filmet újabb 15percig, amikor is fagyás helyett szépen elsötétítette a képet... Ekkor ideiglenesen kilőttem a kikapcsolási időt, és hurrá, gond letudva, moziztunk tovább. Na de most, második alkalommal épp mozgóképgyártás folyna a masinán, és a hatékonyság növelése céljából lett mellé applikálva egy plussz kijelző, amit a drága egy képvillogtatós, majd kék képernyős gépkikapcsolással honorált, de előtte még az arcunkba nyomta azt a hibaüzenetet is, amit anno a projektoros mókánál tett. Elég kellemetlen ez így munka közben... Most ráadásul nyomkodtuk is a gépet, tehát elvileg nem kellett volna kikapcsolnia a megjelenítőt... Driver hiba lenne, vagy a drága Vista bohóckodik velem? Esetleg mind2? Pár hét múlva vetítenem kéne róla hasonló módon, közönség előtt, de így nem igazán merek... Van valakinek erre valami ötlete?
Z.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.