Hirdetés

2019. december 10., kedd

Gyorskeresés

(#1534) FazekasLaci válasza gege71.hu (#1533) üzenetére

FazekasLaci
(aktív tag)

Azt javaslom, hogy várjuk meg a jövő második felét a rendeléssel, hátha másnak is kell. Ha csak néhány darab kell, akkor megfinanszírozom, nem kell ilyen előre fizetéssel vacakolnunk, mert az mindenkinek kétszeri egyeztetés (fizetés + átvétel), és az macerás :)

Csak azt kérem, ha más helyett fizetem ki, hogy legyen kedves és vegye át majd, mert felesleges darabokkal nem sokat tudnék kezdeni :) és a tisztesség is úgy diktálja.

Ha valaki még kér, itt a fórumon jelezze, hogy tudjuk kalkulálni a szállítást :)

Utánanézek annak is, ha már ilyen töketlen itthon a Sony, hogy képtelen árut szállítani, akkor hogyan lehet olcsón Vaio-hoz jutni. Angliában pont a múlt héten csúsztunk le egy akcióról, amiben a Vaio 21E nettó ára kb. 140e Ft volt! Ráadásul a Sony saját oldalán, ingyenes magyarországi házhozszállítással.
Röhej... Most nem értem, hogy akkor hogy is van az árképzés? Ezt a csatornát tényleg meg kell reformálni, mert ez katasztrófa. Áru nincs, az árak meg mennek felfelé, mert így generálnak keresletet? (ha valahol van, akkor bármilyen áron, de elviszik???)

[ Szerkesztve ]

Laci - Ide is írhatsz nekem: fazekas@grasshopper.hu, vagy hívhatsz: 70/429-3200

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.