Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1493) k.


k.
őstag

Jah egyébként nagy az öröm mostanában a vaiom háza tájáról.
Még karácsony elött teljesen ujratelepitettük a gépet.
Vagyis:
Vista feltesz előző particiók legyalul(tehát nem recoveryvel csináltuk haverral) xp feltesz(ami késöbb nem működött és továbbra sem akar de már mindegy)gép állitgat.
Mostmár magyar a vista és ma végre minden baj megoldodott.
A kártya olvasóm nem akartam menni.Hiába próbáltam sony-s driverekkel nem mentek.
NADE MA!
Unnalmamba keresgéltem hátha lesz alapon.Belefutottam egy driveres honlapba ahol belinkelték a hp oldalát.Ott találtam meg végre a működőt.Hibátlanul megy:)
Nem rétem a sony-s miért nem(valszeg azé mee magyar a vista de hogy ennek mi köze hozzá azt nem értem).De szerencsére a hp megoldotta.
Meg karácsonyi utóajándékként kaptam barátomtól egy expresscardos usb hubot.2 usb van rajta tök jól működik.Sajnos az én vaiom 2 usb van csak igy nagyon érett egy de mindig elnapoltam.Végre megkaptam.Readyboostos sony pendrive betesz felé meg a szintén sony egerem érzékelője.Azok ketten ott elvannak(a vista jelezte hogy nem megfelelő az áramellátás a hubon igy ugydöntöttem ha töltök valamit azt nem oda teszem(igaza is volt a walkmanom alig akart feltöltödni rajta)).
Szóval most minden klassz. :)
Ahogy FazekasLaci is mondta:
Imádom a vaiot,Egyre jobban:D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.