Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#143) #96352768


#96352768
törölt tag

Kedves xedos és többiek.
Gondolom, hogy te is a notebook.hu érdekeltségi körébe tartozol, mert más magyarázatot nem tudok arra elfogadni, amilyen blődségeket, fikciókat, hazugságokat (a megfelelő aláhuzandó) írsz. Régóta olvasgatoma fórumot, de ez az első alkalom, hogy hozzá is szólok, mert gusztustalan, amit a konkurencia gyalázása vagy (ami jobb lenne ha nincs igazam) tudatlansából és rosszindulatból csinálsz(tok).
Szóval néhány TÉNY (nem pedíg fikció) AZOKNAK AKIKET ÉRDEKELNEK A SONY GÉPEK
-Én vettem az ACOMP-tól egy VAIO S3HP-as gépet amelynek az alján a fikcióid és hazugságaid ellenére az áll, hogy MADE IN JAPAN (gondolom, hogy a SONY is hazudik mi???) Ha kell akkor lefényképezem, és elküldöm mindenkinek akit érdekel mailben, mert egy korrekt ember bizonyitékokkal is alá tudja támasztani amit mond!
-Akkor nem volt a piacon konkurenciája a gépnek (szerintem most sincs) nettó 300 000 alatt egy 1,95 kilós gép komoly merevlemezzel, szuper VGA-val (még battlefield2-t is játszok rajta!!!!!) és olyan kijelzővel amit azóta több media marktban is összehasonlítottam, és bizton, és elfogultság nélkól állíthatom, hogy valahogy még a Toshibának sem olyan a glare kijelzője mint a SONY-é. Egy Fujitsut meg ne hasonlítsunk már egy VAIO géphez mert egy opelt sem illik egy Maybachoz hasonlítgatni...
-A ''bunkó'' ACOMPos kollégák segítettek a hitelben, és minden idióta kérdésemre (nem vagyok egy computer zseni) válaszoltak, pedíg a legnagyobb őrületben voltam náluk, rádaásúl egész normális részletfizetést is kaptam a fenntmaratódó összegre.
-1 héttel a vásárlás után voltam ausztriában, ahol a Media Marktban a gépem 2999 euróért volt akciós termék, azaz majdnem DUPLA ÁRON MINT AZ ACOMPBAN!!!!!
-A gépem gyönyörű csillogó dobozban volt amikor megvettem, csodálatosan becsomagolva (ennyit a refurbishedről).
-A SONY szervíz nem németországban van ahová küldik a gépeket, hanem bécsben, és ott 5 napos határidővel vállalják a gép megjavítást. Ugyanis én bementem a kinit sony szervizbe egy kollégám gépért, és rákérdeztem!

Sajnos nem tudom, hogy olyan emberek, akik soha nem vásároltak valahol egy általuk soha nem látott terméket (mert ha így lenne, legalább azt tudnák, hogy hol gyártják) miért pocskondiáznak, és állítanak valótlant. Mindenesetre egy dolog biztos. Aki valaha az életében kezébe fog egy VAIO gépet az tudja, hogy semelyik másikhoz nem hasonlítható minőségű és megjelenésű, NEM TUCATTERMÉKKEL van dolga.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.