Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1045) Kicsibika


Kicsibika
csendes tag

Üdv mindenkinek :C akkor én is csatlakoznék a topikba, mékhozzá egy Sony Vaio FW21Z tulajdonosként :)) Sokat olvastam utánna aztán boltban megnéztem, megmutatták(Film ment már akkor is rajta: Tökéletes volt; gyerek elindította a Cod 4-et és úgy ahogy volt teljes felbontásban közepesnél egy picit nagy beállításokkal tökéletes és a lényeg élvezhetően futott) nem kellett több vegvettem :) ; Szerkesztéshez megvannak az erőforrásai :) Tesztek még nincsenek előmelegítés van minden jó eddig amit mondott a srác csak a rézrácsoknál fújja a meleget máshol nem akar melegedni ;) . Asszem meg leszek elégedve vele :D

Egy valamiben kéne segítség MÉG NEM VOLT LAPTOPOM Vista home van rajta meg a Sony cuccok(első indításnál felrakott mindent), de piszkája a csőröm, hogy alapon 82 program fut-> Kérdésem miket érdemes/lehet leszedni amire biztos nem lesz szükségem(ami nem bántja a laptop normális működését)??

UI.: jah és 500GB van benne de én szeretném kettéosztani ahoz mijen progit tudtok ajánlani(persze ami nem rakja tönkre a winchit)

Választ előre is köszönöm

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.