Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1042) Taybor


Taybor
tag

Ma újra megnéztem a vaio fw notit, és szinte én is beleszerettem:) igazából így másodikra nagyon bejött. A full hd-s képernyőn nézegettem képeket és egy videót is néztem és azt kell mondjam nagyon szép volt, tényleg semmi kivetni való nem volt a képminőségben, és még a beépített hangszórók is elég jól szóltak. Csak az a baj hogy ez a típus 350 ezer. Kérdeztem az eladót hogy az ebben lévő képernyő ugyanaz e mint amit én akarok(fw21e), mert amikor egymás mellett megnéztem a kép típust akkor a full hd-s azért észrevehetően kontrasztosabb volt... ő azt válaszolta hogy teljesen ugyanaz csak a felbontás különbözik ezért látszik jobbnak. Összességében engem teljesen meggyőzött a sony és már biztos hogy ezt fogom venni.Már csak az a kérdés mikor. Szerintetek karácsony után várható valami áresés vagy a gyenge forint miatt talán még följebb is megy az ára?

És még egy kérdés láttam hogy ebben az expressz card foglalat csak 34mm-es a többi laptopban amiket néztem meg 54mm ez jelent valami érdemi különbséget?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.