Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1015) Taybor


Taybor
tag

Jó hogy szóba jött a vaio fw noti. Már egy hónapja nézegettem a laptopokat és eddig a hp dv5 ös volt a befutó, de közbe rátaláltam erre a sony ra és szinte azt mondtam hogy akkor ez lesz. Ár/érték arányban szerintem most az egyik legjobb választás. Tudásában messze veri a hasonló árkategoriájú gépeket és nem fusi vagy acer! hanem egy tényleg minőségi laptop. Ugy voltam vele hogy megtaláltam a számomra tökéletes laptopot, ezzel egészen addig voltam így még meg nem néztem öket élőben...
Nagyot csalódtam mert dizájnra nem volt a legszebb. A képernyője is furcsa, ez a 16:9 es képarány nem illik szerintem egy laptophoz. A fekete billentyűk is rosszul mutatnak a fehéren. Ez után odamentem a hp dv5 öshöz és sokkal jobban tetszett:S pedig már ugy voltam hogy akkor a sony legyen, de valahogy most megint a hp felé hajlok. rengeteg tesztet olvastam és többségében mindenhol elégedettek voltak a géppel, bár a képernyője engem sem győzőtt meg. Tehát nem tudom, én is szívesen olvasnék még egyéni tapasztalatokat a géppel kapcsolatban... :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.